x
Kuveyt

Vize İşlemleri

Kuveyt

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1 / 12 Merkez/Edirne

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 23

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Edirne@eagvs.com

Kuveyt Vize Başvurusu, Edirne

Değerli ziyaretçimiz, Edirne şube yetkililerimizce hazırlanan Kuveyt vize süreçlerini açıklayan sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfamızın detaylarında Edirne şubemizden yapılacak Kuveyt vize başvuruları için gerekli olan belgeleri, vize çıkış süresine dair bilgileri, vize ücretini ve vize çıkış sürelerini bulabilirsiniz.

Başta Merkez, Keşan, Enez, Havsa, İpsala, Lalapaşa, Meriç, Süloğlu ve Uzunköprü ilçelerimiz olmak üzere, Kırklareli, Tekirdağ ve Çanakkale illerimize de hizmet sunan ubemize ulaşarak bilgi almak için +90 (212) 963 50 23 numaralı telefonu arayabilir ya da evize@eagvs.com adresine mail atabilirsiniz.

Kuveyt Vizesi Kimlere Gerekir? Edirne

Yapılan anlaşma çerçevesinde Hususi (Yeşil), Diplomatik (Siyah) ve Hizmet (Gri) pasaport sahipleri kısa süreli Kuveyt yolculukları için vize almaları gerekmeden seyahat edebilirler. Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahiplerinin ise Kuveyt’e girebilmek için vize almaları gerekir. 18 yaş altındaki yolcular da aynı uygulama gereğince vize alarak seyahat etmek durumundadır.

Şubelerimiz aracılığı ile başvuru yapabileceğiniz vize türlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Yukarıda iletmiş olduğumuz kategoriler için vize başvurularınızı Edirne Şubemiz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Bu kategorilerin dışında kalan ve Ulusal Vize kategorisine giren Kuveyt Çalışma Vizesi ya da Kuveyt Aile Birleşimi Vizesi gibi vize türleri için Kuveyt Ankara Büyükelçiliği ve Kuveyt İstanbul Başkonsolosluğu ile iletişime geçebilir, detaylı bilgiyi Kuveyt temsilciliklerinden edinebilirsiniz.

Kuveyt E-Vizesine Başvuru Nasıl Yapılır? Edirne

Kuveyt’e yolculuk yapmak isteyen yolcularımızın Edirne şubemizle iletişime geçtikten sonra gerekli olan belgeleri uzmanlarımıza ulaştırmaları gerekir. Belgeler taratıldıktan sonra mail ortamında gönderimi sağlanabilir. Herhangi bir biyometrik işlem ya da parmak izi vermek gibi prosedürlere sahip olmadığından yolcularımızın şahsen gelmeleri ya da pasaportlarını göndermeleri gerekmez.

Belgelerin ulaşmasının ardından ekiplerimiz zaman kaybetmeden gerekli elektronik uygulamalar aracılığı ile başvurunuzun girişlerini yaparlar. Başvurunuzun işleme alındığı bilgisi de sizlere iletilir. Kuveyt Elektronik vize başvuruları için randevu almak gerekmediğinden başvuruları aynı gün gerçekleştirebilmekte, online gelen yanıtları da hızla sizlere iletmekteyiz.

Kuveyt E-Vizesi İçin Gerekli Evraklar, Edirne

Kuveyt Elektronik vizesi için Türk vatandaşlarının sadece pasaport görüntülerinin tarafımıza ulaşması yeterlidir. Pasaportunuzun resimli sayfasının (2.Sayfa) taratarak evize@eagvs.com adresine mail atmanız 90 günlük vize almanız için yeterlidir. Pasaportunuzun en az 6 ay süreye sahip olması ve son 10 yıl içinde alınmış olması yeterlidir. Bunun dışında herhangi bir konaklama evrakı, mesleki belge, şirket evrakları ya da banka hesap dökümü gibi hiçbir belge gerekmez.

Diğer ülke vatandaşları için evrak listeleri değişebilir. Bu nedenle üçünü ülke vatandaşlarının Kuveyt vizesi için gerekli olan evraklara dair bilgilendirmeyi uzmanlarımızdan alması gerekir.

Kuveyt E-Vize Ücreti, Edirne

Kuveyt vize başvuruları, Türkiye’deki temsilcilikler aracılığı ile değil, doğrudan Kuveyt Göçmenlik Ofisince değerlendirilir. Bu uygulama kapsamında konsolosluk harcı talep edilmediğinden Kuveyt vize ücreti sadece danışmanlık bedelimiz olan 36 Euro'dur. Bu ücretin dışında hiçbir gerekçe altında herhangi bir ücret talep edilmez.

Kuveyt E-Vizesi Kaç Günde Çıkar? Edirne

Kuveyt vize başvuruları genellikle aynı gün sonuçlanmakla birlikte istisnai durumlarda 3 iş gününe kadar değerlendirme süresine tabii olabilirler. En hızlı sonuçlanan vizelerden olan Kuveyt vizesinin büyük bir kısmı saatler içinde hazırlanarak yolcularımıza mail atılır. Kuveyt Vizesi, sonuçlandığı andan itibaren 30 gün süre ile geçerlidir. Bu süre içinde kullanılmayan vizelere geçersiz olacağı gibi, yeni bir vize başvurusu da yapılabilir. Bu nedenle yolcularımıza seyahatlerinin 1 hafta öncesinden Kuveyt vize başvurularını tamamlanmaları öneriyoruz.

Edirne şubemiz aracılığı ile aklınıza gelen sorulara yanıt bulmak, bilgi almak ya da Kuveyt Vize Başvurusunda bulunmak için +90 (212) 963 50 23 numaraları telefonu arayabilir ya da evize@eagvs.com adresimize mail atabilirsiniz.

Kuveyt Vizesi Edirne

Kuveyt ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';