x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Kanada Vize Randevu

H. Bakır 11/12/18, 11:39
Sayın ilgili, İş amacıyla Kanada vizesi almak istiyorum. Vize başvurusu ve randevu hakkında bilgi rica ediyorum. Seyahat tarihim 24 ocak 2019. Teşekkür ederim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.
Kanada vizenizi Euroasia GVS aracılığıyla alabilirsiniz. İlk etapta Ticari vize kategorisine göre belirlenmiş evrakları tarafımıza ulaştırmanız gereklidir.
Uzmanlarımız dosyanızı inceleyerek başvuruya hazır hale getirecek, başvuru formunuzu dolduracak, ödemenizi gerçekleştirecek ve sonrasında size danışarak İstanbul ya da Ankara'dan bir randevu tarihi belirleyecekler.
Belirlenmiş tarihte pasaport, gerekli evraklar ve formunuzun çıktısı ile parmak izi ve fotoğraf işlemlerinizi gerçekleştirmek üzere şahsen gelerek başvurunuzu tamamlayacaksınız.
Kanada vize başvurunuz, randevu gününüzden yaklaşık 30 gün sonra sonuçlanmaktadır, seyahat planınızı bu bilgiyi göz önünde bulundurarak yapmanızı öneririz.
Oldukça kapsamlı bir başvuru gerektiren Kanada vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

T. UYSAL 29/12/18, 14:05
Kanada'da öğrenim gören kızımı ziyaret edip birkaç hafta onunla kalmak istiyorum. Lüleburgaz/Kırklareli'nde yaşıyorum. Başvuruyu nereye yapmam gerekir , nasıl randevu alırım yardımcı olur musunuz?
Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES