x
Kanada

Vize İşlemleri

Kanada

Kanada Turistik Vize Başvurusu

C. Marşan 10/12/18, 20:57
Kanada’ya turistik vize başvurusu yapmak istiyorum. Nasıl bir hizmet verebilirsiniz.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.

Kanada'ya yapmak istediğiniz turistik vize başvurularında uzmanlarımız tüm süreç boyunca destek vermektedir. İlk etapta durumunuza uygun evrakları hazırlamanız gereklidir. Bunlar çalışan/çalışmayan/emekli ya da öğrenci kategorilerine göre şekillenir. Başvuru yapmak istemeniz halinde durumunuza uygun detaylı evrak listesi tarafınıza mail aracılığıyla ulaştırılır. Evrakları hazırladıktan sonra tarafımıza kargo aracılığıyla ya da şahsen gelerek ulaştırabilirsiniz.

Uzmanlarımız dosyanızı inceleyerek başvuruya hazır hale getirecek, başvuru formunuzu dolduracak, ödemenizi gerçekleştirecek ve sonrasında size danışarak İstanbul ya da Ankara'dan bir randevu tarihi belirleyecekler.
Belirlenmiş tarihte pasaport, gerekli evraklar ve formunuzun çıktısı ile parmak izi ve fotoğraf işlemlerinizi gerçekleştirmek üzere şahsen gelerek başvurunuzu tamamlayacaksınız.
Kanada vize başvurunuz, randevu gününüzden yaklaşık 30 gün sonra sonuçlanmaktadır, seyahat planınızı bu bilgiyi göz önünde bulundurarak yapmanızı öneririz.
Oldukça kapsamlı bir başvuru gerektiren Kanada vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES