x
İtalya

Vize İşlemleri

İtalya

Azerbaycan Vatandaşları İtalya Vize Başvuru Ücretleri

C. ÖZDEMİR 03/01/19, 14:15
Merhaba Ardahan'da özel bir firmada çalışıyorum. Benim çifte vatandaşlığım var. Ben hem azerbaycan hem de Türkiye vatandaşıyım . İtalya ya yapacağım vize başvurusunda ödemem gereken toplam vize masrafı ne kadar acaba . Yardımlarınızı rica ediyorum .
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba  

Öncelikle EuroAsia GVS'ye ulaştığınız için çok teşekkür ederiz. Aşağıda sorularınzı en detaylı şekilde cevaplamaya çalışacağız. Sorularınıza cevap bulamadığınız bir kısım olursa lütfen bizi uyarmayı , geri dönüş yapmayı unutmayınız. EuroAsia sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyar.

Sayın ilgili,  İtalya  için yapacağınız turistik vize başvurusu yaparken İtalya  Konsolosluğu Vize Merkezi Bölümünün belirlediği vize harçlarını ödemekle yükümlüsünüzdür. Azerbaycan vatandaşlarının vize  için ödenmesi gereken toplam tutar konsolosluk tarafından belirlenen ücretlere göre 65€'dur. Bu ücretin sadece vize harcınız olduğunu unutmayınız. Vize başvurusu için yatırılan bu harç bedeli vize başvurusunun olumsuz sonuçlanması durumunda başvuru sahibine geri ödenmez. Vize harcı için ödediğiniz 65 € dışında danışmanlık ücreti, biyometri işlemi, aracı kurum hizmet bedelleri, kargo masrafları gibi ücretler yatırılacak olan vize harcının dışındaki ödemelere girmektedir. Harç dışında yapacağınız ödemelerle birlikte toplam vize masrafınız  100 € gibi bir rakamı bulacaktır.  EuroAsia GVS web sayfamızdan gerekli tüm bilgileri bulabileceğinizi unutmayınız. Ayrıca dilediğiniz zaman müşteri temsilcilerimizi arayarak en detaylı ve en güncel fiyatlandırma bilgilerini de bulabileceğinizi unutmayınız. Portekiz vize ücreti vize kategorisine ve ülkede kalış süresine göre de farklılık gösterebilir. Bu yüzden fiyatlandır ma da da farklılıklar olabilecektir. Dilediğiniz zaman EuroAsia GVS'ye ulaşabilir en detaylı ve en güncel bilgileri edinebilirsiniz.

Abdullah Tunç

ask@eagvs.com

02122650009

 

 

Cevap Ver