x
İspanya

Vize İşlemleri

İspanya

İspanya Vize Randevusu

s. kula 04/02/19, 20:40
merhaba, 20 Şubatta Barcelona gezisi için 7 Şubatta vize başvuru randevusu almak istediğimde, randevu tarihi ile seyahat tarihi arasında 17 gün olması gerektiğini öğrendim. bu uygulamanın istiası yok mudur? çünkü seyahatim son anda belli oldu ve değiştirme şansım yok. ayrıca bildiğim kadarıyla başka hiçbir schengen ülkesinde olmayan bu uygulamaya yeni mi geçildi? turistik vize için başvuracak insanları oldukça mağdur edecek bir durum. şimdiden teşekkürler.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Maalesef istisnalar yalnızca acil durumlarda yapılmaktadır. Turistik seyahatler acil olarak değerlendirilmemektedir, seyahatinizi tekrar planlamalısınız.

Yusuf.

E. Nergis 12/03/19, 17:18
merhaba, çok acil bir sorum olacak. benim seyahat tarihim randevu tarihini gece verdikleri için 15 takvim günü öncesi oluyor. direkt red mi olur? eğer seyahat tarihi rezervasyonlarımı 17 gün sonrası olarak alırsam. diyelim ki 90 gün vize verdiler. ve bunu 10 gün sonra onayladılar. yani benim asıl istediğim tarihlere kadar onaylandı. bu 90 gün onaylandıktan sonra mı başlıyor. yani onlara ilettiğim bilet rezervasyonuyla değil de hemen o gece bile gidebilir miyim? ya da rezervasyonlarım 17 gün sonrasına görünse direkt sadece o günler için mi onay verirler?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi 12/03/19, 17:18
Seyahate 15 takvim gününden az varken yapılmak istenen başvurular kabul edilmemektedir. Diğer senaryoda ise rezervasyon tarihlerinizi ileri tarihe gösterirseniz, vizeniz o tarihten başlayacaktır. Bu yüzden seyahatinizi tekrar planlamalısınız. Yusuf.
Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES