x
İspanya

Vize İşlemleri

İspanya

Bursa İspanya Vize

n. yüksel 17/12/18, 09:26
günaydınla merak ettiğim bir şey var. bursa kükürtlüde vize başvuru yeri var tanıdıklarımız vizelerini buradan alıyor. ispanya vizemizi kükürtlüde ki yerden alabilir miyiz. illa İstanbul gitmemiz gerekiyor mu? şirkletim var ve 4 kişilik bir ailemle ispanya tatili yapacağız. istanbula gitmeden bu işi halledebilirsek süper olur. eşim ev hanımı, çocuklşarım öğrenci. daha önce yunanistan vizesi aldık bursa ispanya vize alabilir miyiz? teşekkürler.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, Euroasia GVS'ye ulaştığınız için teşekkür ederiz. Aşağıda Bursa İspanya vize konusunda dair sormuş olduğunuz sorularınızı yanıtlamaya çalışacağız. Yanıtsız bıraktığımız sorular konusunda lütfen bizleri bilgilendiriniz.

İspanya devletinin Bursa'da herhangi bir konsolosluğu veya bir İspanya vize başvuru merkezi şimdilik bulunmamaktadır. Bursa şehri İstanbul İspanya Konsolosluğunu yetki ve görev alanı içerisinde bulunurken vize başvuru sahipleri 1 defaya mahsus olmak üzere İstanbul'a gelmeleri gerekecektir. Bahsi geçen Kükürtlü de ise yeni bir karar alınınca dek herhangi bir İspanya vize başvuru merkezi bulunmamaktadır. Güncel bilgi olması açısından lütfen bu bilginin doğruluğunu teyit etmeyi unutmayınız.

Ayrıca 2015 yılından itibaren herhangi bir Schengen üye ülkesi için parmak izi beyanında bulunmuş kişilerin vize başvuruları sırasında teknik bir sorun çıkmadığı müddetçe hazır bulunması gerekmemektedir. Ancak 18 yaşından küçük vize başvuru sahipleri daha önce Schengen vizesi almış olsa ve ebeveynleri noter onaylı Muvafakatname belgesini sunmuş olsalar bile ebeveynlerin yine başvuru sırasında hazır bulunmaları gerekecektir. Çocuklarınız 18 yaşından büyük olmaları halinde ise böyle bir durum söz konusu olmayacaktır. Bu ve benzeri durumlarda evraklarınızı İstanbul ya da bulunduğunuz yere en yakın ofislerimize evraklarınızı kargo yaparak İspanya vizenizi İstanbul'a gelmeden alabilirsiniz. 

Faydalı bilgi: İspanya Konsolosluğu vize başvurularının yapılması sırasında randevu tarihi ile seyahat tarihi arasında en az 17 takvim gününün bulunmasını zorunlu tutmaktadır. Ticari vize başvurularında ise bu süre 8 iş günüdür. Bu bilgiler dahilinde seyahat planlaması yapmanızı önemle hatırlatırız.

Bursa İspanya vize

Cevap Ver