x
Gine

Vize İşlemleri

Gine

Telefon/Faks

+90 (212) 963 33 72

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

trabzon@eagvs.com

Gine Vize Başvuru, Trabzon

Gine Vize başvurunuz için gerekli tüm bilgileri güncel ve detaylı biçimde bulabileceğiniz Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoşgeldiniz.

Sayfa devamında, Trabzon ilimiz başta olmakla birlikte Trabzon Ortahisar, Akçaabat, Araklı, Of, Yomra, Arsin, Vakfıkebir, Sürmene, Maçka, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Tonya, Düzköy, Şalpazarı, Hayrat, Köprübaşı, Dernekpazarı ilçeleri ve Gümüşhane, Bayburt, Rize, Giresun gibi çevre illerden yapacağınız Gine vize başvurunuz için seyahatinize uygun tüm prosedürleri ve istenilen evrakları bulabilir vize başvuru sürecinizi öğrenebilirsiniz.

Gine vize başvurunuz için Euroasia Global Visa Services aracılığı ile danışmanlık hizmeti almak, merak ettiklerinizi sormak ve vize başvuru sürecinizi öğrenmek için +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan ya da trabzon@eagvs.com e-posta adresi üzerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. 

Gine Vizesi Kimlere Gerekir? - Trabzon

Gine vize başvurusunda bulunan Hizmet (gri), Hususi (yeşil) ve Umuma Mahsus (bordo) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları seyahatleri için vize almak zorundadır. Yalnızca Diplomatik (siyah) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Gine seyahatleri için vize almazlar.

Gine Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - 2023

Gine vize başvurunuz için gerekli olan evraklar seyahat durumunuza, mesleki durumunuza ve pasaportunuza göre değişebilir. Bu değişimler doğrultusunda sizden istenen evrakları öğrenmek için aşağıda vize kategorilerine bakabilirsiniz. Vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahatinize uygun seçmeye de dikkat etmelisiniz vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için oldukça önemli bir detaydır.

Gine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuzda istenen evraklar hakkında daha detaylı bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için +90 (212) 963 33 72 numaralı telefonumuzdan veya trabzon@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir vizeniz için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Trabzon

Gine vize başvurusunda bulunan kişilerden ülke aşı kartı talebinde bulunmaktadır. Vize başvurunuzu yaptığınız esnada Gine seyehatinizden en az 10 gün önce Sarıhumma aşısı yaptırmanız gerekmektedir bunun yanında ülke bulaşıcı hastalıklara oldukça müsait bir yapıda olduğu için Aids, Hepatit gibi kolayca bulaşan hastalıklara karşıda aşı yaptırmış olmalısınız. Gine seyahatiniz boyunca aşı kartınızı yanınızda bulundurmanız da şarttır. Ayrıca vize başvurusunda bulunan kişinin meslek durumuda oldukça önemlidir kişi bir şirkete bağlı çalışıyor ise şirket dokümanları başvuru belgeleri arasında istenirken şirkete bağlı değilse de mesleki belgeleri istenmektedir. Vize başvurusunda bulunan kişilerin banka hesabındaki para da ülke için oldukça önemlidir. Kişinin banka hesabındaki para ülke seyahati için yeterli miktarda olmalıdır.

Gine vize başvurunuz için yapmanız gereken her şeyi tüm detayları ile birlikte aşağıda dört madde içinde bulabilirsiniz.

Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Gine vize başvurunuz için gerekli olan belgeler Seyahat sebebinize, pasaportunuza ve mesleki durumunuza göre farklılık göstermektedir. Vize başvurunuz için gerekli olan belgeleri danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek güncel ve detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Vize başvuru belgelerinizi hazırlama aşamanızda uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Vize başvuru belgeleriniz hazır olduğu anda ise belgelerinizi dilerseniz bulunduğunuz yere en yakın şubemize gelerek bizlere teslim edebilirsiniz dilerseniz de kargo aracılığı ile hazırlamış olduğunuz vize başvuru belgelerinizi bize gönderebilirsiniz. Başvuru belgeleriniz başvurunuzda sorun, sıkıntı olmaması için uzman ekip arkadaşlarımız tarafından kontrol edilir. Belgeleriniz kontrol edildikten sonra tarafınızın onayı doğrultusunda seyahatiniz için vize başvurunuz yapılır.

Başvuru Ücretinin ödenmesi: Gine vize başvuru ücreti kişinin pasaportuna ve Gineye gidiş nedenine göre değişim yaşamaktadır. Vize başvurunuz için ödemeniz gereken ücreti danışman arkadaşlarımız aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Vize başvuru ücretinizi şubemize gelerek kredi kartı ya da nakit olarak ödeyebileceğiniz gibi EFT/ havale yolu ile de ödeyebilirsiniz.

Biyometrik Verilerin Sunulması: Gine vize başvurularında başvuru yapan bireyi zorlamamaktadır. Gine vize başvurusunda bulunan kişi biyometrik veri sunumunu gerçekleştirmek zorunda değildir ülke başvuru yapan kişilerden veri sunumu talep etmez.

Pasaportun Teslim Alınması: Gine vize başvurunuzu yaptıktan sonra vizenizin sonuçlanma süreci başlar. Vize sonuçlanma sürecinizi uzman ekip arkadaşlarımız sizler için günlük, rutin olarak takip ederler. Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığında pasaportunuzu isterseniz size en yakın şubemize gelerek elden teslim alabilirsiniz isterseniz de kargo ile pasaportunuzun tarafınıza gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi - Trabzon

Gine vize başvurusunda bulunan kişi biyometrik veri sunumunda bulunmayacağı için Ankara Gine Büyükelçiliğinde şahsen bulunmak zorunda değildir. Vize başvurusu için istenilen hazırlamış olduğunuz evrakları ise uzman ekip arkadaşlarımız sizler için Büyükelçilikte onaylatacak sizi bu zahmetten kurtaracaktır.

Gine Vizesi Kaç Günde Çıkar - Trabzon

Gine vizesi çıkış süresi pasaportunuza, seyahat nedeninize, Büyükelçilikliğin tatil günlerine ve yoğunluk durumuna bağlı olarak farklılık yaşamaktadır. Gine vizesinin belirtilen durumlar harici çıkış süresi tüm vizeler için 8-15 gündür. Vizenizin çıkışı belirli durumlara bağlı olarak belirtilen tarihten birkaç gün önce olabilir ya da birkaç gün sonra olabilir. Gine vize çıkış süreleri hakkında daha fazla bilgi almak için danışman arkadaşlarımız ile iletişim kurabilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services ayrıcalığı ile Trabzon ilimiz ve çevresinden yapacağınız Gine vize başvurunuzda danışmanlık hizmeti almak ve vize başvuru sürecinizi öğrenmek için +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan veya trabzon@eagvs.com e-posta adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Gine ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';