x
Gine

Vize İşlemleri

Gine

Adres

Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak/İzmir

Telefon/Faks

+90 (212) 963 33 72

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

izmir@eagvs.com

Gine Vize Başvuru, İzmir

Euroasia Global Visa Services İzmir şubesi aracılığı ile yapacağınız Gine vize başvurunuz için güncel ve detaylı tüm bilgileri bulabileceğiniz sayfamıza hoşgeldiniz.

Başta İzmir ilimiz olmak ile birlikte İzmir’in çevre ilçeleri olan Bayındır, Bergama, Aliağa, Bornova, Beydağ, Buca, Bayraklı, Karşıyaka, Konak, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Ödemiş, Gaziemir, Kemalpaşa, Menderes, Tire, Balçova, Narlıdere, Dikili, Kiraz, Seferhisar, Çeşme, Kınık, Karşıyaka ve komşu illeri olan Balıkesir, Manisa, Aydın gibi illerimizden yapacağınız Gine vize başvurunuz için yapmanız gereken her şeyi ayrıntılı ve seyahatinize uygun bir şekilde bulabilirsiniz.

İzmir ve çevresinden yapacağınız Gine vize başvurunuz için merak ettiklerinizi sormak destek almak ve başvuru detaylarını öğrenmek için +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan ya da izmir@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz.

Gine Vizesi Kimlere Gerekir? - İzmir

Gine vizesi Diplomatik (siyah) pasaport sahibi bireylerin almak zorunda olmadığı bir vizedir. Yalnızca Umuma Mahsus (bordo), Hizmet (gri) ve Hususi (yeşil) pasaport sahipleri Gine seyahatleri için vize almak mecburiyeti içindedirler.

Gine Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - 2023

Gine vize başvurunuz için gerekli evraklar seyahat nedeninize, pasaportunuza ve mesleki durumunuza bağlı olarak değişim göstermektedir. Vize başvurunuz için gerekli olan belgelerin tümünü seyahatinize uygun bir biçimde aşağıda listeler içinde bulabilirsiniz. Gine vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahat nedeninize uygun olarak seçmeniz vize başvurunuzun olumlu sonuç alması için oldukça önemlidir.

Gine yolculuğunuz için yapacağınız vize başvurunuzda gerekli olan belgeleri yukarıda listeler halinde sizlere sunduk. Belgeler içinde merak ettiklerinizi sormak ve belgelerinizi hazırlama aşamanızda yardım almak için +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan veya izmir@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir vize başvurunuz dahilinde danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu Nasıl Yapılır - İzmir

Gine ülke olarak vize başvurusu yapan bireylerin mesleki ve maddi durumuna oldukça önem vermektedir. Vize başvurusu yapan bireyin mesleki belgeleri başvuru belgeleri içinde istenirken başvuru yapan birey bir şirkete bağlı çalışıyor ise şirket gelir belgeleri de vize başvuru belgeleri içinde istenmektedir. Ayrıca vize başvurusunda bulunan bireyin banka hesabında seyahati içinde harcayabileceği yani seyahati için yeterli miktarda para bulunması da Gine vize alımlarında önem arz etmektedir. Vize başvurunuz için yapmanız gereken her şeyi dört madde içinde toparladık ve aşağıda sizlere sunduk.

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Gine seyahatiniz için hazırlamanız gereken belgeler seyahat sebebinize yani neden Gine’ye gittiğinize, mesleki durumunuza ve pasaportunuza bağlı olarak farklılık göstermektedir. Seyahatiniz için gerekli olan belgelerin tümünü detaylı ve güncel bir biçimde danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Seyahatinize uygun belgeleri hazırlama aşamanızda uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Vize başvurunuz için hazırlamanız gereken istenilen belgeleri hazırladığınız anda ise belgelerinizi bize ulaştırmanız gereklidir. Dilerseniz belgelerinizi size en yakın şubemize gelerek danışman arkadaşlarımıza elden teslim edebilir ya da kargo aracılığı ile hazırlamış olduğunuz vize başvuru belgelerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgelerin tümü uzman ekip arkadaşlarımız tarafından herhangi bir eksiklik veya yanlışlık olmaması için etraflıca kontrol edilir ve yapılan kontrol sonrasında tarafınıza bilgi verilerek Gine vize başvurunuz yapılır.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Gine vize başvurunuzda hazırlamanız gereken belgelerin seyahat nedeninize ve pasaportunuza bağlı olarak değişebileceği gibi vize başvuru ücretinizde bu durumlar dolayısıyla değişim göstermektedir. Vize başvuru ücretinizi belirtilen numara ve e-posta adresinden öğrenebilirsiniz ya da size en yakın şubemize gelerek danışman arkadaşlarımız aracılığı ile vize başvuru ücretinizi öğrenebilirsiniz. Vize başvuru ücretinizi isterseniz EFT/ havale yoluyla ödeyebilirsiniz isterseniz de bulunduğunuz yere en yakın şubemize gelerek başvuru ücretinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Gine vize başvurusunda bulunan bireylerden veri sunumu talebinde bulunmaz. Ancak vize başvurusu yapan bireylerden seyahatlerinden en az 10 gün öncesinde Sarıhumma aşısı yaptırmış olmasını ve AİDS, Hepatit gibi bulaşıcı hastalıklara karşı da aşılı olmasını talep etmektedir Vize başvurusunda bulunan her birey aşı kartına sahip olmalıdır.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Gine seyahatiniz için yapmış olduğunuz vize başvurunuzun son aşaması başvurunuzun sonuçlanmasını beklemektir. Vize başvurunuzun sonuçlanma sürecini uzman ekip arkadaşlarımız dikkatle kontrol ederler. Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığında ise pasaportunuzu size en yakın şubemize gelerek teslim alabilirsiniz ya da pasaportunuzun belirttiğiniz adrese kargo ile ulaştırılmasını talep edebilirsiniz.

Gine Vize Başvurusunda Şahsen Bulunmak Gerekir Mi - İzmir

Gine vize başvurularında biyometrik veri sunumu talep edilmediğinden başvuru yapan bireyler Büyükelçilikte şahsen bulunmak zorunluluğu içinde değildir. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgelerin tümünü uzman ekip arkadaşlarımız sizler için gerekli yerlere onaylatacak ve başvuru sürecinizi sizler için kolaylaştıracaktır.

Gine Vizesi Kaç Günde Çıkar - İzmir

Gine vize çıkış süreleri başvuru yapan bireyin seyahat nedenine, pasaportuna ayrıca Büyükelçiliğin yoğunluk durumuna ve tatil günlerine bağlı olarak değişim gösterebilir. Belirtilen aksi durumlar haricinde Gine vize çıkış süresi 8 ila 15 iş günü arasında olarak belirtilmiştir belirtilen aksi durumlar vize çıkışının birkaç gün erken olmasına ya da birkaç gün geç çıkmasına sebep olabilir.

Gine yolculuğunuz için yapacağınız vize başvurunuza dair daha detaylı ve güncel bilgi almak için +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan ya da izmir@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir Euroasia Global Visa Services İzmir şubesi ayrıcalığı ile danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Gine ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.