x
Gine

Vize İşlemleri

Gine

Adres

Kavaklıdere Mah. Beykoz Sok. No:14/5 Çankaya-Ankara

Telefon/Faks

+90 (212) 963 33 72

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

ankara@eagvs.com

Gine Vize Başvuru, Ankara

Sevgili ziyaretçilerimiz, Gine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuz’ da gerekli olan her bilgiyi güncel ve detaylı bir şekilde bulabileceğiniz Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfa devamına, başta Ankara ilimiz olmak ile birlikte Ankara Sincan, Çankaya, Keçiören, Altındağ, Akyurt, Çamlıdere, Temelli, Etimesgut, Gölbaşı, Kalecik, Mamak, Karacaören, Yenimahalle, Şereflikoçhisar, Beypazarı ilçelerimiz ve Eskişehir, Konya, Çankırı, Bolu gibi çevre illerimizden başvuru yapacağınız Gine vize başvurunuz için gerekli bilgileri ayrıntılı bir şekilde bulabilirsiniz.

Gine seyahatiniz için daha detaylı bilgi sahibi olmak ve seyahat nedeninize uygun şekilde danışmanlık hizmeti almak için +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan ya da Ankara@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Gine Vizesi Kimlere Gerekir?

Gine vize başvurusunda bulunan Umuma Mahsus (bordo), Hizmet (gri) ve Hususi (yeşil) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları - seyahatleri için vize almak mecburiyetindedir. Yalnızca Diplomatik (siyah) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Gine vize alımından muaf kılınmıştır.

Gine Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - 2023

Gine vize başvurunuz için gerekli olan evraklar seyahat nedeninize ve mesleki durumunuza göre değişim göstermektedir. Vize başvurunuzu yaparken vize türünüzü seyahat nedeninize uygun olarak seçmeniz vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için oldukça önem arz eder. Gine vize başvurunuz için gerekli olan evrakların tümünü aşağıda size sunulan kategorilerin içinde güncel ve detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Gine seyahatiniz için gerekli olan evraklar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve merak ettiklerinizi sormak isterseniz +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan veya Ankara@eagvs.com e-posta adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Ankara

Gine vize başvurularında dikkat etmeniz gereken birkaç önemli detay vardır bu önemli detaylardan biri banka hesabınızda yeterli bir miktar para bulunmasıdır. Ayrıca Gine vize başvurularında başvuru yapan bireyin mesleği de oldukça önemlidir başvuru yapan bireyden mesleki dokümanları ayrıntılı bir şekilde istenir ve bir şirkette çalışıyor ise şirket belgeleri de ek olarak istenmektedir. Bununla birlikte Gine ülke olarak bulaşıcı hastalıkların oldukça yaygın olduğu bir ülkedir. Ülkeye giriş yapacak bireylerden seyahatlerinden en az 10 gün önce sarıhumma aşısı yaptırması talep edilmektedir bunun yanında AIDS ve Hepatit gibi bulaşıcı hastalıklara karşıda birey aşı yaptırmış olmalıdır. Gine vize başvurunuz için, yapmanız gerekenleri sizler için dört başlık altında toparladık ve aşağıda sizlere sunduk.

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Gine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuz da gerekli olan evraklar başta seyahat sebebinize daha sonra ise mesleki durumunuza göre değişim göstermektedir. Ülkeye seyahatiniz için belirtilen durumlar dahilinde hazırlamanız gereken belgeleri belirtilen numaralardan ya da size en yakın şubemize gelerek danışman arkadaşlarımız aracılığı ile detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuz için istenilen, gerekli olan belgeleri hazırlarken uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. İstenilen belgeleriniz hazır olduğu takdirde belgelerinizi dilerseniz size en yakın şubemize gelerek uzman ekip arkadaşlarımıza elden teslim edebilirsiniz dilerseniz de belgelerinizi bizlere kargo aracılığı ile ulaştırabilirsiniz. Belgeleriniz bize ulaştığı anda ise uzman ekip arkadaşlarımız tarafından detaylı bir şekilde kontrol edilir ve başvurunuz için eksiksizce hazır hale getirilir. Onayınız doğrultusunda Gine vize başvurunuz yapılır.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Gine vize başvurunuz için ödemeniz gereken ücret miktarı seyahat sebebinize göre değişmektedir. Vize başvurunuz için ödemeniz gereken miktarı danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Vize başvuru ücretinizi isterseniz size en yakın şubemize gelerek nakit ya da kredi kartı olarak ödeyebilirsiniz isterseniz de EFT/ havale yoluyla vize başvuru ücretinizi ödeyebilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Sevgili Gine seyahatçileri, Gine vize başvurularında başvuru yapan bireyden biyometrik veri sunumu talebinde bulunulmaz. Yalnızca bu kısımda vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz evrakları onaylatmanız gerekmektedir. Uzman ekip arkadaşlarımız evraklarınızı onaylatma prosedüründe sizlere yardımcı olacaklardır.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Gine seyahatiniz için vize başvurusunda bulunduğunuz andan itibaren uzman ekip arkadaşlarımız vize başvurunuzun sonuçlanma sürecini düzenli olarak kontrol ederler. Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığı anda ise pasaportunuzu size en yakın şubemize gelerek elden teslim alabilirsiniz ya da belirttiğiniz adrese pasaportunuzun kargo aracılığı ile ulaştırılmasını talep edebilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi - Ankara

Gine vize başvurusunda, başvuru yapan bireyin hiçbir aşamada konsolosluklarda şahsen bulunması gerekmemektedir vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz evrakları uzman ekip arkadaşlarımız sizler için gerekli birimlere onaylatacaktır ve vize başvuru sürecinizi devam ettirecektir.

Gine Vizesi Kaç Günde Çıkar - Ankara

Gine vize çıkış süresi tüm vizeler için 8-15 gün arasında belirtilmiştir ancak büyükelçiliğin yoğunluk durumları, tatil günleri, seyahat nedeniniz ve pasaportunuza göre bu süre değişim gösterebilir vize çıkışınız birkaç gün erken ya da birkaç gün geç olabilir.

Gine seyahatiniz için daha detaylı bilgi sahibi olmak ve merak ettiklerinizi sormak için +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan ya da Ankara@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir Euroasia Global Visa Services aracılığı ile danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Gine ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';