x
Gine

Vize İşlemleri

Gine

Telefon/Faks

+90 (212) 963 33 72

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

kayseri@eagvs.com

Gine Vize Başvuru, Kayseri

Sevgili ziyaretçiler, Gine vize başvurunuz için gerekli prosedürler hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoşgeldiniz.

Sayfa devamında, başta Kayseri ilimiz olmak üzere Kayseri Sarız, Tomarza, Sarıoğlan, Yahyalı, Yeşilhisar, Pınarbaşı, Akkışla, Felahiye, Develi, Bünyan, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Özvatan ilçelerimizden ve Yozgat, Sivas, Niğde, Nevşehir, Adana, Kahramanmaraş gibi komşu illerimizden yapacağınız Gine vize başvurunuz için gerekli olan tüm bilgileri güncel ve detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Gine yolculuğunuz için yapacağınız vize başvurunuza dair daha detaylı bilgi almak için +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan ya da kayseri@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir vize başvurunuz için uzman ekip arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Gine Vizesi Kimlere Gerekir? - Kayseri

Gine vize başvurusu Diplomatik (siyah) pasaport sahiplerinin almak zorunda olmadığı vizderi. Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri) pasaport sahipleri ise Gine seyahatleri için vize almak zorundadır.

Gine Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - 2023

Gine seyahatiniz için gerekli olan evraklar başta seyahat nedeninize daha sonra pasaportunuza ve mesleki durumunuza bağlı olarak değişebilmektedir. Vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahatinize uygun seçmeye dikkat etmelisiniz vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için oldukça önemli bir detaydır. Vize başvurunuz için gerekli olan evrakların tümünü aşağıda liste içinde güncel ve detaylı olarak bulabilirsiniz.

Gine vize başvurunuz için Euroasia Global Visa Services ayrıcalığı ile danışmanlık hizmeti almak için +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan ya da kayseri@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Kayseri

Gine vize başvurunuz için istenilen tüm belgeleri, yapmanız gerekenleri ve prosedürleri aşağıda maddeler içinde bulabilirsiniz. Gine vize başvurusunda bulunan kişilerin mesleki durumları oldukça önemlidir. Vize başvurusunda bulunan her bireyin mesleki belgeleri ve şirkete bağlı ise şirket dokümanları vize başvuru belgeleri içinde istenirken başvuruda bulunan bireyin banka hesabında bulunan para miktarı da ülke için önem taşımaktadır. 

Gerekli Belgelerin Hazırlanması: Gine vize başvurunuz için istenilen belgeler başvuru durumunuza göre farklılık gösterir. Başvuru yapan kişinin seyahat nedeni, pasaportu ve mesleki durumu istenilen belgeler arasında fark oluşturmaktadır. Vize başvurunuz için istenilen belgelerin tümünü danışman arkadaşlarımız aracılığı ile size uygun, güncel ve ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuz için istenilen belgeleri hazırlarken uzman ekip arkadaşlarımız istediğiniz sürece sizlere yardımcı olacaklardır. Başvurunuz için hazırladığınız belgeler tamamlandığı anda ise belgelerinizi isterseniz size en yakın şubemize gelerek danışman arkadaşlarımıza elden teslim edebilirsiniz isterseniz de kargo aracılığı ile belgelerinizi şubelerimize ulaştırabilirsiniz. Belgeleriniz bize ulaştığında ise başvurunuzda herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için uzman ekip arkadaşlarımız tarafından dikkatlice kontrol edilir. Başvuru belgeleriniz kontrol edildikten sonra talebiniz doğrultusunda Gine vize başvurunuz yapılır.

Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Vize başvuru ücretinizin miktarı seyahat nedeninize ve pasaportunuza göre değişmektedir. Başvuru ücretinizi danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Vize başvuru ücretinizin ödemesini size en yakın şubemize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz ya da EFT/ havale yoluyla da vize başvuru ücretinizin ödemesini yapabilirsiniz.

Biyometrik Verilerin Sunulması: Gine vize alımlarında biyometrik veri sunumu talep edilmemektedir. Ülke yalnızca vize başvurusunda bulunan kişilerden aşı kartı bulundurmasını talep eder. Gine bulaşıcı hastalıkların yoğun olduğu bir ülke olduğu için ülkeye girmek isteyen kişilerin seyahatlerinden en az 10 gün önce sarıhumma aşısı yaptırması gerekmektedir. Bunun yanında Aids, Hepatit gibi bulaşıcı hastalıklar içinde kişi aşı yaptırmış olmalıdır.

Pasaportun Teslim Alınması: Gine yolculuğunuz için yapacağınız vize başvurunuzun son aşaması pasaportunuzu teslim almanızdır. Vize başvurunuzu yaptıktan sonra vize çıkış sürecinizi uzman ekip arkadaşlarımız sizler için takip edeceklerdir. Vize başvurunuz olumlu sonuç aldığında pasaportunuzu dilerseniz size en yakın şubemize gelerek elden teslim alabilirsiniz dilerseniz de pasaportunuzun belirttiğiniz adrese kargo aracılığı ile gönderilmesini bizlerden talep edebilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi - Kayseri

Gine ülke olarak vize başvurusunda bulunan kişileri zorlamaz. Gine vize başvurunuzda Ankara Gine Büyükelçiliğinde bulunmanıza gerek yoktur çünkü ülke sizden biyometrik veri sunumunda bulunmanızı talep etmez. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz evrakları ise uzman ekip arkadaşlarımız sizler için gerekli yerlere onaylatacaktır ve vize süreciniz devam edecektir.

Gine Vizesi Kaç Günde Çıkar - Kayseri

Gine yolculuğunuz için yapacağınız vizenizin çıkış süresi belirli nedenlere bağlı olarak değişebilir. Bu nedenler, pasaportunuz, Gineye gidiş nedeniniz, Büyükelçiliğin yoğunluk durumu ve tatil günleridir. Belirtilen sebepler dolayısıyla vizeniz belirtilen tarihten birkaç gün erken çıkabilir ya da birkaç gün gecikebilir. Gine vize çıkış süresi tüm vizeler için 8-15 gün arasında belirtilmişti. Vize başvurusu sürecinizi daha detaylı öğrenmek ve vize çıkış süreniz hakkında bilgi almak için danışman arkadaşlarımız ile belirtilen numara ve adresler üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services aracılığı ile Kayseri ve çevresinden yapacağınız Gine vize başvurunuz için daha detaylı bilgi almak, vize durumunuzu öğrenmek ve danışmanlık hizmeti almak için +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan ya da kayseri@eagvs.com e-posta adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Gine ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';