x
Gine

Vize İşlemleri

Gine

Telefon/Faks

+90 (212) 963 33 72

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

bodrum@eagvs.com

Gine Vize Başvuru, Bodrum

Sevgili ziyaretçilerimiz, Gine vize başvurunuz için gerekli tüm bilgileri ayrıntılı ve güncel biçimde bulabileceğiniz Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoş geldiniz.

Bodrum ilçesi  başta olmakla üzere çevre ilçeler Yalıkavak, Karaincir, Aspat, Gümbet, Bitez, Akyarlar, Turgutreis, Gümüşlük, ilçelerimiz ve Antalya, Aydın, Denizli, Burdur gibi çevre illerimizden yapacağınız Gine vize başvurunuz için gerekli tüm prosedürleri, vize başvuru sürecini ve seyahat durumunuza uygun evrakları güncel bir şekilde bulabilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services aracılığı ile Bodrum İlçemiz ve çevre il ve ilçelerinden yapacağınız Gine vize başvurunuz için +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan ya da bodrum@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Gine Vizesi Kimlere Gerekir? - Bodrum

Gine vizesi Diplomatik (siyah) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının almak zorunda olmadığı bir vizedir yalnızca Umuma Mahsus (bordo), Hizmet (gri) ve Hususi (yeşil) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Gine seyahatleri için vize almak zorundadır.

Gine Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - 2023

Gine vize başvurunuz için gerekli olan evraklar meslek durumunuza, pasaportunuza ve seyahat nedeninize göre farklılık göstermektedir. Vize başvurusunda bulunan kişilerin meslek durumları ülke için çok önemlidir. Vize başvurusunda bulunan kişiden mesleki belgeleri istenir eğer bir şirkete bağlı çalışıyorsa şirket dokümanları da ek olarak istenmektedir. Ayrıca kişinin banka hesabında bulunan para ülke için yeterli miktarda olmalıdır. Vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmeniz de vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için oldukça önemlidir başvurularınızda dikkat etmeniz gerekmektedir. Vize başvurunuz için gerekli olan evrakların tümünü aşağıda vize kategorileri içinde detaylı ve güncel bir şekilde bulabilirsiniz.

Gine vize başvurunuz da gerekli olan evraklar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan ya da bodrum@eagvs.com e-posta adresi üzerinden bize ulaşabilir danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Bodrum

Gine vize başvurunuz için yapmanız gereken her şeyi sizler için dört başlık altında topladık ve aşağıda sizlere sunduk. 

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Gine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuzda gerekli olan belgeler seyahat nedeninize, pasaportunuza ve mesleki durumunuza bağlı olarak değişim yaşayabilir. İstenilen belgelerin tümünü danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek güncel ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Vize başvuru belgelerinizi hazırlarken uzman ekip arkadaşlarımız tüm belge ve doldurmanız gereken formlarınızda sizlere yardımcı olacaklardır. Gine seyahatiniz için hazırladığınız belgelerinizi dilerseniz size en yakın şubemize gelerek bizlere teslim edebilirsiniz dilerseniz de kargo aracılığı ile hazırlamış olduğunuz belgelerinizi bize gönderebilirsiniz. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgelerin tümü uzman ekip arkadaşlarımız tarafından başvurunuzda herhangi bir olumsuzluk oluşmaması için kontrol edilir. Belgeleriniz kontrol edildikten sonra tarafınızın bilgisi dahilinde Gine vize başvurunuz gerçekleştirilir.
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Vize başvurunuzun ücreti Gine'ye seyahat sebebinize ve pasaportunuza bağlı olarak değişim gösterebilir. Gine seyahatiniz için yapacağınız vize başvuru ücretinizi size en yakın şubemize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz veya EFT/ havale yolu ile de vize başvuru ücretinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Gine vize başvurusunda bulunan bireyler biyometrik veri sunumunda bulunmazlar. Ülke vize başvurusu yapan bireyler veri sunumu talebinde bulunmaz. Vize başvurusunda bulunan bireylerden Hepatit ve AIDS gibi bulaşıcı hastalıklara karşı aşı yaptırması talep edilmektedir. Bireyler seyahatlerinden en az gün önce de Sarı Humma aşısı yaptırmalıdır ve aşı kartlarını seyahatleri boyunca yanında bulundurmalıdır.
  • Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvurusunda bulunduğunuz andan itibaren vize sonuçlanma süreciniz uzman ekip arkadaşlarımız tarafından düzenli olarak kontrol edilir. Vizeniz olumlu sonuçlandığında ise pasaportunuzu isterseniz size en yakın şubemize gelerek elden teslim alabilirsiniz isterseniz de belirttiğiniz adrese pasaportunuzun kargo aracılığı ile ulaştırılmasını talep edebilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi - Bodrum

Gine vize başvurusunda bulunan bireyler veri sunumunda bulunmayacağı için Ankara Gine Büyükelçiliğinde şahsen bulunmak zorunda değildir bunun yanında vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz evrak ve formlarınızı uzman ekip arkadaşlarımız sizler için Büyükelçilikte onaylatacak sizi bu zahmetten kurtaracaktır.

Gine Vizesi Kaç Günde Çıkar - Bodrum

Gine vize çıkış süresi tüm vizeler için 8-15 gün arasında belirtilmiştir. Vize çıkış süreniz belirtilen tarihten birkaç gün önce ya da birkaç gün sonra çıkabilir bunun sebebi seyahat durumunuz, pasaportunuz, Büyükelçiliğin yoğunluk durumu ve tatil günleridir. Belirtilen sebepler dışında vize çıkış süreciniz hakkında daha detaylı bilgi almak için uzman ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bodrum ve çevresinden yapacağınız Gine vize başvurunuz için daha detaylı bilgi almak için +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan veya bodrum@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir Euroasia Global Visa Services aracılığı ile vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Gine ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';