x
Gine

Vize İşlemleri

Gine

Telefon/Faks

+90 (212) 963 33 72

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

bursa@eagvs.com

Gine Vize Başvuru, Bursa

Sayın ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services aracılığı ile Gine vize başvurunuz için gerekli tüm bilgileri güncel ve detaylı bir biçimde bulabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfa devamında ise başta Bursa ilimiz ile birlikte Bursa Osmangazi, Nilüfer, Çekirge, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, Kestel, Mudanya, Yenişehir ilçelerimiz ve Eskişehir, Yalova, Konya, Çankırı, Bolu gibi komşu illerimizden yapacağınız Gine vize başvurunuz için yapmanız gereken her şeyi ayrıntılı ve yol gösterici bir şekilde bulabilirsiniz. 

Gine vize başvurunuz için firmamız danışmanlarından danışmanlık hizmeti ve yardım almak isterseniz Bursa şubemiz ile +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan ya da bursa@eagvs.com e-posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Gine Vizesi Kimlere Gerekir? - Bursa

Gine vizesi Umuma Mahsus (bordo), Hizmet (gri)ve Hususi (yeşil) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının almak zorunda olduğu bir vize türüdür. Yalnızca Diplomatik (siyah) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Gine seyahatleri için vize almak zorunda değildir. 

Gine Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - 2023

Gine seyahatiniz için vize başvurunuzda hazırlamanız gereken evraklar seyahat nedeninize, pasaportunuza ve meslek durumunuza göre farklılık yaşar. Vize başvurunuz için gerekli olan belgelerin tümünü ayrıntılı ve güncel bir şekilde seyahatinize uygun olarak aşağıda kategoriler içinde bulabilirsiniz. Vize başvurunuzu seyahatinize uygun bir biçimde yapmanız vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için önemli bir detaydır.

Gine vize başvurunuz dahilinde daha detaylı bilgi almak ve danışmanlık hizmeti almak için +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan ya da bursa@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir seyahatiniz doğrultusunda yardım ve destek alabilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu Nasıl Yapılır - Bursa

Gine vize başvurusunda bazı önemli detaylar vardır, örneğin vize başvurusunda bulunan bireylerin mesleki durumu ve bankada bulunan parasının miktarı Gine seyahati açısından oldukça önemlidir. Vize başvurusunda bulunan birey eğer şirkette çalışıyor ise şirket belgeleri de vize başvurularında ülke tarafından talep edilmektedir. Gine ziyareti yapacak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının seyahat sebepleri ve pasaportlarında vize alımlarında oldukça önemlidir. Gine vize başvurunuz için yapmanız gereken her şeyi dört madde içinde derledik ve aşağıda sizlere sunduk.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Gine vize başvurunuz için hazırlamanız gereken belgeler seyahat sebebinize, pasaportunuza ve mesleki durumunuza göre değişim yaşamaktadır. Vize başvurunuz için gerekli olan tüm belgeleri belirtilen iletişim adresleri üzerinden danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek güncel ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Gine seyahatiniz için hazırlamanız gereken belgeleri hazırlarken uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Vize başvurunuz için gerekli olan belgelerin tümü hazır olduğu anda ise belgelerinizi bize teslim etmeniz gerekmektedir. Hazırlamış olduğunuz belgeleri dilerseniz size en yakın şubemize gelerek danışman arkadaşlarımıza elden teslim edebilirsiniz dilerseniz de kargo aracılığı ile belgelerinizi bize ulaştırabilirsiniz. Belgeleriniz elimize ulaştığı anda vize başvurunuz da herhangi bir sorun çıkmaması için uzman ekip arkadaşlarımız tarafından kontrol edilir. Belge kontrolünüz sonrası tarafınıza bilgi verilerek vize başvurunuz yapılır.
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Vize başvuru ücretiniz başta seyahat sebebinize daha sonra da pasaportunuza göre farklılık gösterebilir. Gine seyahatiniz için vize başvuru ücretinizi danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Vize alımınız için ödemeniz gereken bu ücreti isterseniz size en yakın şubemize gelerek nakit veya kredi kartı olarak ödeyebilirsiniz isterseniz de EFT/ havale yoluyla da ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Gine vize başvurusunda bulunan hiçbir birey biyometrik veri sunumu prosedürünü gerçekleştirmek zorunda değildir ülke vize alımlarında böyle bir talepte bulunmamaktadır. Ancak, Gine seyahatiniz için yapmanız gereken bazı ufak prosedürler vardır. Vize başvurusunda bulunan her birey AIDS, Hepatit gibi bulaşıcı hastalıklara karşı aşı yaptırmış olmalı ve aşı karnesini vize başvurusunda hazırlamış olduğu belgelerin içinde sunmalı ayrıca vize başvurusunda bulunan her birey seyahatinden en az 10 gün önce Sarıhumma aşısı yaptırmış olmalıdır.
  • Pasaportun Teslim Alınması: Gine seyahatiniz için vize başvurunuzu yaptıktan sonra vize başvurunuzun sonuçlanma sürecini beklersiniz. Uzman ekip arkadaşlarımız vize başvuru sonucunuzu günlük, rutin olarak takip ederler. Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığı takdirde pasaportunuzun belirttiğiniz adrese kargo aracılığı ile gönderilmesini talep edebilirsiniz ya da size en yakın şubemize gelerek pasaportunuzu elden teslim alabilirsiniz.

Gine Vize Başvurusunda Şahsen Bulunmak Gerekir Mi? - Bursa

Gine vize başvurularında ülke başvuru yapan bireylerden biyometrik veri sunumu talep etmediğinden dolayı başvuru yapan hiçbir birey büyükelçilikte şahsen bulunmak zorunda değildir. Yalnızca başvurunuz için hazırladığınız belgeleri onaylatmanız gerekmektedir. Uzman ekip arkadaşlarımız hazırlamış olduğunuz belgeleri sizler için onaylatacak başvuru sürecinizi sizler için sürdürecektir.

Gine Vizesi Kaç Günde Çıkar - Bursa

Gine vizesi çıkış süresi başvuru yapan bireyin seyahat sebebine ve pasaportuna bağlı olarak değişebileceği gibi Büyükelçiliğin tatil günleri ve yoğunluk durumu da vize çıkış süresini etkilemektedir. Belirtilen sebepler dolayısıyla vize çıkışı belirtilen süreden birkaç gün önce olabilir veya birkaç gün geç olabilir. Gine vize çıkış süresi tüm vizeler için 8-15 gün arasında belirtilmiştir.

Sevgili ziyaretçilerimiz, Gine seyahatiniz için daha detaylı bilgi sahibi olmak, vize başvurunuza dair merak ettiklerinizi sormak ve danışmanlık hizmeti almak için +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan veya bursa@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Gine ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';