x
Gine

Vize İşlemleri

Gine

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1 / 12 Merkez/Edirne

Telefon/Faks

+90 (212) 963 33 72

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

edirne@eagvs.com

Gine Vize İşlemleri, Edirne

Değerli ziyaretçilerimiz, Gine vize başvurunuz için gerekli olan tüm bilgileri ve yapmanız gerekenleri güncel ve ayrıntılı bir biçimde bulabileceğiniz Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfa devamında, Edirne ilimiz başta olmakla birlikte Edirne Merkez. Lalapaşa, Uzunköprü, Havsa, Enez, Keşan, Meriç, Süloğlu ilçeleri ve çevre illeri olan Tekirdağ, Kırklareli ve İstanbul'dan yapacağınız Gine vize başvurunuz için gerçekleştirmeniz gereken prosedürleri, aşamaları seyahatinize uygun, güncel ve ayrıntılı bir şekilde bulabilirsiniz.

Edirne ve çevresinden başvuru yapacağınız Gine vize başvurunuz için merak ettiklerinizi sormak seyahat sebebinize uygun bir şekilde danışmanlık hizmeti almak için +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan ya da edirne@eagvs.com e-posta adresi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Gine Vizesi Kimlere Gerekir?

Gine vizesi Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil) ve Hizmet (gri) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının almak zorunda olduğu bir vizedir. Yalnızca Diplomatik (siyah) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Gine seyahatleri için vize almak zorunda değildir.

Gine Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - 2023

Gine vize başvurunuz için hazırlamanız gereken belgeler seyahat sebebinize, pasaportunuza ve mesleki durumunuza göre değişim göstermektedir. Vize başvurunuz için istenilen belgeleri ve evrakları sizler için kategoriler halinde hazırladık ve aşağıda sizlere sunduk. Vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmeniz vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için önemli bir detaydır.

Gine seyahatiniz için gerçekleştireceğiniz vize başvurunuza dair gerekli olan evrakları hazırlamada yardım ve destek almak, merak ettiklerinizi sormak ayrıca Euroasia Global Visa Services aracılığı ile danışmanlık hizmeti almak isterseniz  +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan ya da edirne@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Edirne

Gine vize başvurusunda bulunan kişinin maddi durumu ve mesleği vize alımı için oldukça önemlidir. Vize başvurusunda bulunan kişi bir şirkete bağlı çalışıyor ise şirket dokümanları vize başvurusu esnasında istenirken kişinin mesleki belgeleri de vize başvurusunda istenmektedir. Ayrıca vize başvurusunda bulunan kişinin banka hesabında bulunan parada vize alımında önem taşımaktadır.

Gine seyahatiniz için vize başvurunuz dahilinde yapmanız gereken tüm prosedürleri bütün ayrıntıları ile birlikte sizler için derlediğimiz dört madde içinde aşağıda bulabilirsiniz.

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Gine vize başvurusu için gerekli olan belgeler başvuran kişinin mesleki durumuna, pasaportuna ve seyahat nedenine göre farklılık göstermektedir. Vize başvurunuz için gerekli olan belgeleri danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek güncel, detaylı ve size uygun olarak öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuz için istenilen belgelerinizi hazırlama aşamanızda uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Gine seyahatiniz için sizden istenilen belgelerin tümünü hazırladıktan sonra belgelerinizi bize teslim etmeniz gerekmektedir. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgeleri size en yakın şubemize gelerek elden teslim edebilirsiniz ya da kargo aracılığı ile belgelerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz belgeler uzman ekip arkadaşlarımız tarafından herhangi bir eksiklik ve yanlışlık olmaması açısında özenle kontrol edilir. Belgeleriniz kontrol edildikten sonra sizinde onayınız ile birlikte Gine vize başvurunuz yapılır.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Gine seyahatiniz için alacağınız vizenizin ücreti de belirli durumlara bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bu durumlar pasaportunuz ve sizin seyahat nedeninizdir. Gine vize başvurunuzun ücretinizi dilerseniz EFT/ havale yoluyla ödeyebilirsiniz dilerseniz de size en yakın şubemize gelerek nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Gine vize başvurusunda bulunan kişiler vize almak için biyometrik veri sunumu prosedürünü gerçekleştirmek mecburiyetinde değildir. Ülke vize başvurusunda bulunan kişilerden böyle bir talepte bulunmaz. Ek olarak vize başvurunuzda yapmanız gereken başka bir prosedür vardır, Gine seyahatinizden en az 10 gün önce Sarıhumma aşısı yaptırmanız ülke tarafından talep edilir ve AIDS, Hepatit gibi bulaşıcı hastalıklara karşıda aşınızı yaptırmış olmalı ayrıca aşı kartınızı seyahatinizde yanınızda bulundurmalısınız.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Gine vize başvurunuzu yaptıktan sonra vize başvurunuzun sonuçlanma sürecini takip edersiniz. Uzman ekip arkadaşlarımız sizler için vize sonuçlanma sürecinizi rutin olarak takip ederler ve vizeniz sonuç aldığında tarafınıza bilgi verirler. Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığı takdirde pasaportunuzu isterseniz size en yakın şubemize gelerek teslim alabilirsiniz isterseniz de bildirmiş olduğunuz adrese pasaportunuzun kargo aracılığı ile gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi - Edirne

Gine vize başvurunuzda biyometrik veri sunumu prosedüründe bulunmayacağınız için Ankara Gine Büyükelçiliğinde şahsen bulunmanız gerekmemektedir. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz evrakları onaylatma işlemini ise danışman arkadaşlarımız sizler için gerçekleştirecek ve vize başvuru sürecinizi devam ettireceklerdir.

Gine Vizesi Kaç Günde Çıkar - Edirne

Gine vize çıkış süresi tüm vizeler için 8-15 gün arasında çıkmaktadır ancak pasaportunuz, seyahat sebebiniz, Büyükelçiliğin yoğunluk durumu ve tatil günleri bu sürede değişime sebep olabilir. Vize çıkışınız belirtilen süreden birkaç gün önce olabilir ya da birkaç gün sonrasına ertelenebilir. Gine vize çıkış süreleri hakkında seyahatiniz için daha detaylı bilgi almak isterseniz danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services aracılığı ile Edirne ve çevresinden yapacağınız Gine vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti almak ve vize sürecinizi öğrenmek için +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan veya edirne@eagvs.com e-posta adresi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Gine ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';