x
Gine

Vize İşlemleri

Gine

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (212) 963 33 72

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

antalya@eagvs.com

Gine Vize Başvuru, Antalya

Sevgili ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services ayrıcalıkları ile Antalya ve çevresinden yapacağınız Gine vize başvurunuz için gerekli tüm bilgileri bulabileceğiniz sayfamıza hoşgeldiniz.

Sayfa devamında, vize başvurunuz için başta Antalya ilimiz olmakla birlikte çevre ilçeleri Alanya, Aksu, Akseki, Finike, Demre, Döşemealtı, Gazipaşa, Elmalı, Serik, Kaş, Kemer, Manavgat, Konyaaltı ve komşu illeri olan  Muğla, Isparta, Konya üzerinden yapacağınız Gine vize başvurunuz için seyahatinize uygun bütün bilgileri güncel ve detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Gine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuzda yardım ve destek almak isterseniz +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan ya da antalya@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir Euroasia Global Visa services aracılığı ile danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Gine Vizesi Kimlere Gerekir? - Antalya

Gine vize başvurusunda bulunan Umuma Mahsus (bordo), Hizmet (gri), Hususi (yeşil) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize almak zorundadır. Diplomatik (siyah) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ise Gine seyahatleri için vize almak zorunda değildir.

Gine Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar, 2023

Gine vize başvurunuz için istenilen evraklar seyahat sebebinize, meslek durumunuza ve pasaportunuza bağlı olarak farklılık gösterebilir. Vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmeye dikkat etmelisiniz. Vize başvurunuz için istenilen evrakları aşağıda vize maddeleri içinde bulabilirsiniz.

Gine vize başvurunuz için +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan ya da antalya@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. 

Gine Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Antalya

Gine vize başvurularında dikkat edilen bazı hususlar vardır. Bu hususlar, başvuru yapan kişin mesleki durumu ve banka hesabında bulunan para miktarıdır. Gine vize başvurusunda bulunan kişi eğer bir şirkete bağlı çalışıyor ise şirket kazanç belgeleri başvuru evrakları içinde istenir. Vize başvurusunda bulunan kişi şirkete bağlı değil ise de mesleki belgelerini başvuru evrakları içine eklemek zorundadır. Bir diğer hususta vize başvurusunda bulunan kişinin banka hesabındaki paradır, ülke Gine seyahatinde bulunacak kişinin banka hesabında bulunan para miktarına önem vermektedir. Gine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuzda bulunan tüm prosedürleri ve istenen evrakları aşağıda verilen maddeler içinde bulabilirsiniz.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Gine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuzda hazırlamanız gereken belgeler seyahat nedeninize, pasaportunuza ve mesleki durumunuza bağlı olarak değişim gösterebilir. Vize başvurunuz için istenilen belgelerin tümünü size uygun şekilde güncel ve detaylı olarak öğrenmek için danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Gine vize başvurunuz için istenilen belgelerinizi tamamladığınız takdirde belgelerinizi bize dilerseniz kargo aracılığıyla ulaştırabilirsiniz dilerseniz de size en yakın şubemize gelerek belgelerinizi bizlere elden teslim edebilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz belgeler vize başvurunuz öncesi uzman ekip arkadaşlarımız tarafından herhangi bir eksiklik ve hata olmaması açısından dikkat ve özenle kontrol edilir. Belgeleriniz kontrol edildikten sonra tarafınıza bilgi verilerek Gine vize başvurunuz gerçekleştirilir.
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi:  Gine seyahatiniz için vize başvurunuzun ücreti başta seyahat nedeninize daha sonra pasaportunuza göre farklılık göstermektedir. Vize başvuru ücretinizi öğrenmek için belirtilen numara ve adresler üzerinden danışman arkadaşlarımıza ulaşabilirsiniz. Gine vize başvuru ücretinizi ödemek için  size en yakın şubemize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz ya da EFT/ havale yolu ile de vize başvurunuzun ödemesini yapabilirsiniz.
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Gine vize başvurularında biyometrik veri sunumu prosedüründe zorunluluk yoktur. Vize başvurusunda bulunan bireyler veri sunumu gerçekleştirmek zorunda değillerdir. Ek olarak vize başvurusu yapan bireylerden ülke aşı kartı istemektedir. Gine vize başvurusunda bulunan her birey seyahatinden en az  gün önce sarıhumma aşısı yaptırmış olmalıdır. Ülke bulaşıcı hastalıklarla savaşan bir yapıya sahip olduğu için vize başvurusunda bulunan bireyler Aids, Hepatit gibi bulaşıcı hastalıklara karşı da aşı yaptırmış olmalı ve aşı kartını yanında bulundurmalıdır.
  • Pasaportun Teslim Alınması: Gine vize başvurunuzun son aşaması vize sonucunuza göre pasaportunuzu teslim almanızdır. Gine seyahatiniz için  vize başvurusunda bulunduğunuz andan itibaren uzman ekip arkadaşlarımız başvuru sürecinizi sonuçlanana kadar düzenli olarak takip ederler. Vize başvurunuz sonuç aldığında ise pasaportunuzu size en yakın şubemize gelerek elden teslim alabilirsiniz ya da belirttiğiniz adrese pasaportunuzun kargo aracılığı ile gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi - Antalya

Gine vize başvurusunda bulunan bireyler biyometrik veri sunumunda bulunmayacağı için Büyükelçilikte şahsen bulunmak zorunda değildir. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz evrakların tümünü uzman ekip arkadaşlarımız sizler için Ankara Gine Büyükelçiliğinde onaylatacak ve vize başvuru sürecinizi kolaylaştıracaklardır.

Gine Vizesi Kaç Günde Çıkar, Antalya

Gine vizesi çıkış süresi pasaportunuza ve seyahat sebebinize göre değişim göstermektedir. Vize çıkış süresi tüm vizeler için 8-15 gün arasında belirtilmiştir ancak seyahat nedeniniz, pasaportunuz, Büyükelçiliğin yoğunluk durumu ve tatil günleri belirtilen sürede değişime neden olabilir. Vizeniz bu durumlara bağlı olarak belirtilen günden birkaç gün önce çıkabilir ya da birkaç gün sonrasına ertelenebilir.

Vizenizin çıkış süresi hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Gine seyahatiniz için vize başvurunuzun detaylarını öğrenmek isterseniz +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan ya da antalya@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir Eurasia Global Visa Services aracılığı ile danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Gine ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';