x
Gine

Vize İşlemleri

Gine

Telefon/Faks

+90 (212) 963 33 72

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 8.00-18.00
Hafta Sonu: 10.00-14.00

Eposta

balikesir@eagvs.com

Gine Vize Başvuru, Balıkesir

Değerli ziyaretçilerimiz, Afrika kıtasının bilinen ülkelerinden olan Gine için yapacağınız vize başvurunuza dair sizin için gerekli olan ve size yardımcı olacak tüm bilgilerin bulunduğu Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfa devamında, vize başvurunuz için başta Balıkesir ilimiz olmak ile birlikte Burhaniye, Ayvalık, Bigadiç, Edremit, Bandırma, Altıeylül, Balya, Susurluk ve Karesi ilçelerimizin yanı sıra çevre illerimiz olan Manisa, Bursa, Kütahya ve Çanakkale’den yapacağınız Gine vize başvurunuza dair tüm bilgileri güncel ve detaylı bir biçimde bulabilirsiniz.

Gine seyahatiniz için vize başvurunuzda yardım almak, merak ettiklerinizi sormak isterseniz dilerseniz size en yakın şubemize gelebilirsiniz dilerseniz de +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan ya da balikesir@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Gine Vizesi Kimlere Gerekir?

Gine vize başvurusu yapan Diplomatik (siyah) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize alımından muaf tutulmuştur. Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ise Gine seyahatleri için vize almak mecburiyetindedir.

Gine Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - 2023

Gine vize başvurunuz için gerekli olan evraklar meslek durumunuza, seyahat sebebinize ve pasaportunuza göre değişim yaşar. Mesleki belgeleriniz ve kazancınız Gine vize alımlarında oldukça önemli detaylardır. Vize başvurusu yapan bireylerden kazanç belgeleri ve banka hesaplarında belirli miktarın üstünde para görünümü talep edilmektedir. Vize başvurunuz için gerekli olan tüm evrakları aşağıda liste içinde seyahatinize uygun olarak bulabilirsiniz.

Sevgili seyahatçiler, Gine seyahatiniz için danışmanlık hizmeti almak ayrıca merak ettiklerinizi sormak isterseniz +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan veya balikesir@eagvs.com  e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu Nasıl Yapılır - Balıkesir

Gine seyahatiniz için yapmanız gereken her şeyi detayları ile birlikte sizler için maddeler halinde toparladık ve aşağıda sizlere sunduk. Gine vize başvurusu yapan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları pasaportlarına göre ve mesleki durumlarına göre ayrılır dolayısıyla vize başvurularında hazırlaması gereken belgeler değişim gösterebilir. Ayrıca başvuru yapan birey bir şirkette çalışıyor ise şirket belgeleri de vize başvurularında istenen belgeler arasındadır.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Gine vize başvurunuz için gerekli olan belgeleriniz başta seyahat sebebinize daha sonra mesleki durumunuza ve pasaportunuza göre farklılık göstermektedir. Vize başvurunuz için gerekli olan belgelerin tümünü güncel ve ayrıntılı olarak danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Gine seyahatiniz için evraklarınızı hazırlamanızda uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Vize başvurunuz için evraklarınız hazır olduğu takdirde belgelerinizi isterseniz size en yakın şubemize gelerek danışman arkadaşlarımıza elden teslim edebilirsiniz isterseniz de kargo aracılığı ile belgelerinizi bize gönderebilirsiniz. Belgeleriniz bize ulaştığında ise vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için uzman ekip arkadaşlarımız belgelerinizi dikkatle kontrol eder ve onayınız ile birlikte vize başvurunuz gerçekleştirilir.
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Gine vize başvurunuzun ücreti seyahat sebebinize ve pasaportunuza göre farklılık gösterebilmektedir. Vize başvuru ücretinizi dilerseniz size en yakın şubemize gelerek kredi kartı ya da nakit olarak ödeyebilirsiniz dilerseniz de EFT/ havale yoluyla ödemenizi yapabilirsiniz.
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Gine misafirlerinden biyometrik veri sunumu prosedürünü talep etmemektedir. Vize başvurunuz için yapmanız gereken tek şey istenilen ve hazırlamış olduğunuz belgeleri onaylatmanızdır. Uzman ekip arkadaşlarımız hazırlamış olduğunuz belgeleri sizler için onaylatacak ve başvuru sürecinizi kolaylaştıracaktır.
  • Pasaportun Teslim Alınması: Gine seyahatiniz için vize başvurunuzu yaptığınız andan itibaren uzman ekip arkadaşlarımız vize sonuçlanma sürecinizi rutin olarak kontrol ederler. Vize başvurunuz olumlu sonuç aldığı takdirde pasaportunuzu size en yakın şubemize gelerek elden teslim alabilirsiniz ya da belirttiğiniz adrese pasaportunuzun ulaştırılmasını talep edebilirsiniz.

Gine Vize Başvurusunda Şahsen Bulunmak Gerekir Mi - Balıkesir

Gine vize başvurularında biyometrik veri sunumu zorunluluğu yoktur, dolayısıyla başvuru yapan hiçbir birey şahsen Büyükelçilikte bulunmaz vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz evrakları uzman ekip arkadaşlarımız sizler için onaylatacaktır.

Gine seyahatine çıkacak bireylerden talep edilen yalnızca sağlık kartıdır. Gine vize başvurusunda bulunan her birey seyahatinden en az 10 gün önce sarıhumma aşısı yaptırmış olmalıdır ve AIDS, Hepatit gibi bulaşıcı hastalıklara karşıda aşı yaptırdığı sağlık kartında belirtilmelidir.

Gine Vizesi Kaç Günde Çıkar - Balıkesir

Gine vizesinin çıkış süresi seyahat sebebinize, pasaportunuza, büyükelçiliğin yoğunluk ve tatil günlerine göre değişim gösterebilmektedir. Gine vize çıkış süresi tüm vizeler için 8-15 iş günü arasında belirtilmiştir. Vize çıkış süreniz belirtilen aksi durumlar sonucu birkaç gün erken veya birkaç gün geç çıkabilmektedir.

Euroasia Global Visa Services aracılığı ile yapacağınız Gine seyahatinizin vize başvurusu için yardım, destek ve danışmanlık hizmeti almak için +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan ya da balikesir@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Gine ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';