x
Gine

Vize İşlemleri

Gine

Telefon/Faks

+90 (212) 963 33 72

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

gaziantep@eagvs.com

Gine Vize Başvuru, Gaziantep

Gine vize başvurunuz dahilinde size gerekli olacak tüm bilgileri kolaylıkla bulabileceğiniz Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoşgeldiniz.

Sayfa devamında, Gaziantep ilimiz başta olmak ile birlikte Gaziantep Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkamil ilçelerimiz ve Urfa, Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş, Kilis, Adıyaman gibi çevre illerden yapacağınız Gine vize başvurunuz için gerekli olan tüm bilgileri ve prosedürleri güncel ve detaylı bir şekilde size uygun olarak bulabilirsiniz.

Gaziantep ve çevresinden yapacağınız Gine vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti almak isterseniz +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan veya gaziantep@eagvs.com e-posta adresi üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Gine Vizesi Kimlere Gerekir?

Gine vize başvurusunda bulunan Diplomatik (siyah) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları seyahatleri için vize almak zorunda değillerdir. Ancak Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil) ve Hizmet (gri) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Gine seyahatleri için vize alma zorunluluğu içindedir.

Gine Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - 2023

Gine seyahatiniz için gerekli olan evraklar Gine’ye gidiş sebebinize, pasaportunuza ve mesleki durumunuza bağlı olarak değişim yaşar. Seyahatiniz için istenilen evrakların tümünü sizler için vize kategorileri halinde hazırladık ve aşağıda sizlere sunduk. Vize başvurunuzu yaparken dikkat etmeniz gereken bir önemli husus ise vizenizi seyahatinize göre seçmeniz olacaktır. Vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmeniz vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için önemlidir.

Gine vize başvurunuz için daha detaylı bilgi sahibi olmak ve merak ettiklerinizi sormak isterseniz +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan ya da gaziantep@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir Euroasia Global Visa Services aracılığı ile danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Gaziantep

Gine vize başvurusunda bulunan kişilerden maddi yeterlilik talebinde bulunmaktadır. Vize başvurusu yapan kişinin banka hesabında yeterli miktarda para olması istenmektedir ayrıca vize başvurusunda bulunan kişi bir şirkete bağlı çalışıyor ise şirket dokümanları, şirkete bağlı çalışmıyor ise de mesleki belgeleri vize başvurularında ülke tarafından talep edilmektedir. Gine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuzda yapmanız gereken her şeyi aşağıda maddeler içinde detaylı ve güncel bir biçimde bulabilirsiniz.

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Gine seyahatiniz için alacağınız vizenizin başvurusunda gerekli olan belgeler sizin seyahat sebebinize, pasaportunuza ve mesleki durumunuza bağlı olarak değişebilir. Bu durumlar içinde size uygun, vize başvurunuzda sizden talep edilecek belgelerin tümünü danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuz için istenilen belgeleri hazırlarken uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Başvuru belgeleriniz hazır olduğu anda ise, belgelerinizi dilerseniz kargo aracılığıyla bizlere ulaştırabilirsiniz dilerseniz de bizzat size en yakın olan şubemize gelerek belgelerinizi elden teslim edebilirsiniz. Bizlere ulaştırmış olduğunuz vize başvuru belgeleriniz başvurunuzda herhangi bir sorun oluşmaması için uzman ekip arkadaşlarımız tarafından etraflıca kontrol edilir ve yapılan kontrol sonrasında tarafınıza bilgi verilir akabinde onayınız doğrultusunda vize başvurunuz yapılır.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Gine vize başvurunuzun ücreti size bağlı olarak değişim yaşamaktadır. Seyahat nedeniniz ve pasaportunuz vize başvuru ücretinizi etkilemektedir. Gine vize başvurunuz için ödemeniz gereken ücreti isterseniz size en yakın şubemize gelerek kredi kartı ya da nakit olarak ödeyebilirsiniz ya da isterseniz EFT/ havale yoluyla da vize başvurunuzun ödemesini yapabilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Vize başvurusunda bulunan kişiler ülke talep etmediğinden dolayı biyometrik veri sunumu prosedüründe bulunmazlar. Ülke vize başvurusunda bulunan kişilerden aşı kartı bulundurmasını talep etmektedir. AİDS ve Hepatit gibi bulaşıcı hastalıklara karşı kişinin aşı yaptırmış olması ve aşı karnesinde belirtilmiş olması gerekmektedir bunun yanında Gine seyahatinden en az 10 gün önce Sarıhumma aşısı yaptırmış olmaları ülke şartlarındandır.

Gine Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi - Gaziantep

Gine seyahatiniz için biyometrik veri sunumunda bulunmayacağınız için Ankara Gine Büyükelçiliğinde şahsen bulunmanız gerekmez. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgeleri ise uzman ekip arkadaşlarımız sizler için gerekli yerlerde onaylatacak ve başvuru sürecinizi devam ettireceklerdir.

Gine Vizesi Kaç Günde Çıkar - Gaziantep

Gine vizesi çıkış süresi belirli durumlar nedeniyle farklılık gösterebilir. Bu durumlar Ankara Gine Büyükelçiliğinin yoğunluk durumu ve tatil günlerinde veya başvuru yapan bireyin seyahat nedeni ve pasaportu olabilir. Belirtilen durumlar vize çıkışı için verilen tarihin birkaç gün öncesinde vize çıkışının olmasına ya da birkaç gün geç vize çıkmasına sebep olabilir. Tüm vizeler için çıkış süresi 8-15 gün arasında belirtilmiştir. Vizenizin çıkış süresini öğrenmek için danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

EAGVS aracılığıyla Gaziantep’ten çevre il ve ilçelerinden yapacağınız Gine vize başvurunuz için +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan ya da gaziantep@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Gine ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';