x
Gine

Vize İşlemleri

Gine

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

+90 (212) 963 33 72

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

konya@eagvs.com

Gine Vize Başvuru, Konya

Sayın ziyaretçilerimiz, Gine vize başvurunuz için gerekli tüm bilgileri detaylı ve güncel olarak bulabileceğiniz Euroasia Global Visa Services Konya sayfamıza hoş geldiniz.

Konya ilimiz başta olmak üzere Konya Ahırlı, Akören, Akşehir, Cihanbeyli, Beyşehir, Bozkır, Çeltik, Altınekin, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Kadınhanı, Ilgın, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yunak, Yalıhüyük ilçelerimiz ve Konya’nın komşu illeri olan Ankara, Eskişehir, Isparta, Antalya, Karaman, Niğde, Aksaray, Mersin üzerinden başvuru  yapacağınız Gine vize başvurunuz için istenen belgeleri, gerekli prosedürleri ve vize başvurusu işleyiş sürecini bulabilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Konya şubesi aracılığı ile Gine vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti almak ve merak ettiklerinizi sormak isterseniz +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan ya da konya@eagvs.com e-posta adresi üzerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Gine Vizesi Kimlere Gerekir? - Konya

Diplomatik (siyah) pasaport sahipleri Gine seyahatleri için vize almak zorunda değildir ancak Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil) Hizmet (gri) pasaport sahibi bireyler Gine seyahatleri için vize almak zorundadır.

Gine Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - 2023

Gine vize başvurusunda bulunan kişilerden istenen evraklar başvuru yapan kişinin mesleki durumuna, Gine’ye gişe nedenine ayrıca da pasaportuna göre değişim gösterebilir. Seyahatiniz için istenilen evrakları aşağıda maddeler içinde bulabilirsiniz. Vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmeniz vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için çok önemlidir.

Gine vize başvurunuz için gerekli olan evraklar içinde sormak istedikleriniz varsa Gine’ye gidiş nedeninize uygun evrakları bulamıyorsanız +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan veya konya@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Konya

Gine yolculuğunuz için yapacağınız vize başvurunuzda yapmanız gereken her şeyi sizler için dört madde içinde toparladık ve aşağıda sizlere sunduk. Gine vize başvurusunda bulunan kişilerde dikkat edilen en önemli husus kişinin mesleki durumu ve banka hesabında bulunan para miktarıdır. Vize başvurusunda bulunan kişinin başvuru belgeleri içinde mesleki belgeleri de istenmektedir ayrıca kişi bir şirkete bağlı çalışıyor ise şirket dokümanları da ek olarak istenmektedir. Gine seyahati yapacak kişinin banka hesabında bulunan para miktarı’ da ülke için önemlidir, ülkede kalacağı sürede kendini idare edebileceği para hesabında bulunmalıdır.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Gine vize başvurusu için gerekli olan belgeler başvuru yapan kişinin mesleki durumuna, Gine’ye gidiş nedenine ve pasaportuna göre farklılık gösterebilir. Gine vize başvurunuz için istenilen belgeleri size uygun şekilde öğrenmek için danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Vize başvurunuzun belgelerinizi hazırlarken uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacak yol göstereceklerdir. Gine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusunda istenilen belgeleri tam olarak hazırladığınız anda ise belgelerinizi bize kontrol etmemiz için teslim etmeniz gerekmektedir. Hazırlamış olduğunuz belgeleri takdir ederseniz size en yakın şubemize gelerek elden teslim edebilirsiniz ya da kargo aracılığı ile belgelerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Belgeleriniz başvurunuzda herhangi bir sorun veya eksiklik olmaması için uzman ekip arkadaşlarımız tarafından özenle ve dikkatle kontrol edilir. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgelerin kontrolü olduktan sonra talebiniz doğrultusunda Gine vize başvurunuz yapılır.
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Gine vize başvurunuz için ödemeniz gereken ücret miktarı, seyahat durumunuza, mesleki durumunuza ve pasaportunuza göre değişim göstermektedir. Vize başvurunuzun sizin durumuna göre ücretini öğrenmek için danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Vize başvurunuzun ücretini dilerseniz EFT/ havale yoluyla yapabilirsiniz isterseniz de size en yakın şubemize gelerek nakit veya kredi kartı şeklinde ödeyebilirsiniz.
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Gine vize başvurusunda bulunan kişilerden biyometrik veri sunumu talebinde bulunmaz. Gine, vize başvurusunda bulunan kişileri zorlayıcı prosedürlere sahip değildir. Yalnızca başvuru yapan kişilerden aşı kartı sahibi olmasını talep eder. Gine vize başvurusunda bulunan kişiler Gine seyahatlerinden en az 10 gün önce sarıhumma aşısı yaptırmış olmalıdır bunun yanında AIDS, Hepatit gibi bulaşıcı hastalıklara karşı da aşı yaptırmış olmalı ve aşı kartını yanında bulundurmalıdır.
  • Pasaportun Teslim Alınması: Gine vize başvurunuzun sonuca ulaşma süreci uzman ekip arkadaşlarımız tarafından düzenli ve dikkatli olarak kontrol edilir. Pasaportunuzu isterseniz size en yakın şubemize gelerek elden teslim alabilirsiniz isterseniz de pasaportunuzun belirttiğiniz adrese kargo aracılığı ile ulaştırılmasını firmamızdan talep edebilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi - Konya

Gine vize başvurusunda bulunan kişiler Ankara Gine Büyükelçiliğinde bulunmak zorunda değildir. Vize başvurusunda bulunan kişilerden biyometrik veri sunumu talep edilmediğinden başvuru yapan kişiye yalnızca belge onaylatmak kalır. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgelerin tamamını uzman ekip arkadaşlarımız gerekli mevkilere onaylatacak ve size bu süreçte yardımcı olacaklardır.

Gine Vizesi Kaç Günde Çıkar - Konya

Pasaportunuz, Seyahat nedeniniz, Büyükelçiliğin yoğunluk durumu ve tatil günleri gibi sebepler vize çıkış sürecinizi etkileyen sebeplerdir. Belirtilen sebepler vize çıkışınızı belirlenen tarihten ilerisine erteleyebilir ya da vizenizin daha erken çıkmasına neden olabilir. Gine vizesi çıkış süresi tüm vizeler için 8-15 gün arasında belirtilmiştir.

Vize çıkış süreniz hakkında daha detaylı bilgi almak için danışman arkadaşlarımız ile iletişim kurabilirsiniz.

Konya ve çevresinden yapacağınız Gine vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti almak isterseniz +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir Euroasia Global Visa Services Konya şubesi aracılığı ile vize sürecinizde yardım alabilirsiniz.

Gine ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';