x
Gine

Vize İşlemleri

Gine

Adres

Ulus Mahallesi, Kör Kadı Sk. No:6 D:4, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Telefon/Faks

+90 (212) 963 33 72

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

help@eagvs.com-ask@eagvs.com

Gine Vize Başvuru, İstanbul

Sevgili ziyaretçilerimiz, Gine vize başvurunuz için gereken tüm bilgiyi güncel ve detaylı olarak bulabileceğiniz Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoşgeldiniz.

Sayfa devamında, Gine vize başvurunuz için başta İstanbul ilimiz olmak üzere Pendik, Güngören, Fatih, Eyüp, Kartal, Büyükçekmece, Sarıyer, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Şile, Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Küçükçekmece, Maltepe, Şişli ilçelerimiz ve Kocaeli, Tekirdağ, Bursa, Kırklareli, Yalova gibi çevre illerimizden gerekli tüm bilgilere güncel ve detaylı bir biçimde ulaşabilir yapmanız gereken her şeyi öğrenebilirsiniz.

Gine seyahatiniz için vize başvurunuza dair yardım, destek ve EAGVS aracılığı ile danışmanlık hizmeti almak için +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan veya help@eagvs.com ve ask@eagvs.com e-posta adresleri üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Gine Vizesi Kimlere Gerekir?

Gine vize başvurusunda bulunan Umuma Mahsus (bordo), Hizmet (gri), Hususi (yeşil) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları seyahatleri için vize almak zorundadır. Yalnızca Diplomatik (siyah) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları seyahatleri için vize almak zorunda değildir.

Gine Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - 2023

Gine seyahatiniz için gerekli olan evrakların tümü seyahat nedeninize, pasaportunuza ayrıca meslek durumunuza göre de değişim göstermektedir. Vize başvurunuz için hazırlamanız gereken evrakların tümünü güncel ve detaylı bir şekilde sizler için hazırladık ve liste halinde aşağıda sizlere sunduk. Vize başvurunuzu yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri de vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmenizdir. Vizenizi seyahatinize uygun olarak seçtiğiniz takdirde vize başvurunuzun sonucunun olumlu olma olasılığı daha yüksektir.

Vize başvurunuz için gerekli olan evraklara dair daha detaylı bilgi almak ayrıca vize başvurunuz için yardım ve destek almak isterseniz +90 (212) 970 05 45 numaralı telefondan ya da help@eagvs.com ve ask@eagvs.com e-posta adreslerinden bize ulaşabilir ek olarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu Nasıl Yapılır - İstanbul

Gine vize başvurularında başvuru yapan bireyin mesleki durumu oldukça önemlidir. Vize başvurusunda bulunan bireyin mesleki dokümanları başvuru evrakları içinde talep edileceği gibi başvuru yapan birey bir şirkette çalışıyor ise şirket dokümanları başvuru evrakları içinde talep edilmektedir. Başvuru yapan bireyin bankada bulunan parası da vize başvurusu için oldukça önemli görülmüştür. Gine seyahatiniz için yapmanız gerekenleri sizler için dört adımda özetledik ve aşağıda sizlere sunduk.

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Gine vize başvurunuz için hazırlamanız gereken evraklar belirli sebepler doğrultusunda değişim göstermektedir. Bu sebepler başta seyahat nedeniniz daha sonra pasaportunuz ve mesleki durumunuzdur. Vize başvurunuz için gerekli olan belgelerin tümünü danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek seyahatinize uygun, güncel ayrıca detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuz için belgelerinizi hazırlamanız aşamasında uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Gine yolculuğunuz için istenilen belgeleri hazırladığınız anda ise belgelerinizi size en yakın şubemize gelerek bizlere elden teslim edebilirsiniz veya kargo aracılığı ile belgelerinizi bizlere gönderebilirsiniz. Belgeleriniz uzman ekip arkadaşlarımız tarafından herhangi bir eksiklik ve yanlışlık olmaması için özenle kontrol edilir ve başvuruya hazır hale getirilir. Daha sonra tarafınıza bilgi vererek onayınız doğrultusunda Gine yolculuğunuz için vize başvurunuz gerçekleştirilir.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Gine vize başvurunuz için ödemeniz gereken ücret seyahat sebebinize ve pasaportunuza göre değişmektedir. Vize başvuru ücretinizi belirtilen numara ve e-posta adresleri üzerinden uzman ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Vize başvuru ücretinizi dilerseniz size en yakın şubemize gelerek kredi kartı ya da nakit olarak ödeyebilirsiniz dilerseniz de EFT/ havale yolu ile başvuru ücretinizi ödeyebilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Gine yolculuğunuz için yapmanız gerekenlerin arasında biyometrik veri sunumu prosedürü yoktur. Ülke vize başvurusu yapan bireylerden veri sunumu talep etmemektedir. Yalnızca başvuru yapan bireyler Gine seyahatlerinden en az 10 gün önce Sarıhumma aşısı yaptırmış olmalıdır. Ayrıca başvuru yapan birey AİDS ve Hepatit gibi bulaşıcı hastalıklar içinde aşı olmak ve seyahatinde aşı kartını yanında bulundurmak zorundadır.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Gine vize başvurunuzu yaptığınız andan itibaren EAGVS uzman ekip arkadaşlarımız vize sonucunuzu düzenli olarak takip ve kontrol ederler. Vize başvurunuz olumlu sonuçlandı anda ise pasaportunuzun isterseniz belirttiğiniz adrese kargo aracılığı ile ulaştırılmasını talep edebilirsiniz isterseniz de size en yakın şubemize gelerek pasaportunuzu elden teslim alabilirsiniz.

Gine Vize Başvurusunda Şahsen Bulunmak Gerekir Mi - İstanbul

Gine vize başvurularında biyometrik veri sunumu prosedürü talep edilmediğinden başvuru yapan birey yalnızca Büyükelçilikte hazırlamış olduğu belgelerini onaylatmak için bulunmalıdır. EAGVS İstanbul şubesi danışmanları vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz evrakları sizler için gerekli yerlere onaylatacak ve vize başvuru sürecinizde sizlere yardımcı olacaktır.

Gine Vizesi Kaç Günde Çıkar - İstanbul

Gine vize çıkış süresi tüm vizeler için 8-15 iş günü arasında bildirilmiştir ancak belirli durumlar vize çıkışını birkaç gün erkene alabilir veya birkaç gün geç çıkmasına sebep olabilir. Bu nedenler Büyükelçiliğin yoğunluk durumu ve tatil günleri olabileceği gibi başvuru yapan bireyin seyahat sebebi, pasaportu ve mesleği de olabilir. Aksi durumlar haricinde yaklaşık olarak belirtilen günlerde vizeniz çıkmış olacaktır.

Gine yolculuğunuz için yapacağınız vize başvurusu hakkında daha detaylı bilgi almak, vize başvurunuz için yardım ve destek almak için +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan veya help@eagvs.com ve ask@eagvs.com e-posta adresleri üzerinden bizlere ulaşabilir Gine seyahatiniz için danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz.

 

Gine ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.