x
Gine

Vize İşlemleri

Gine

Telefon/Faks

+90 (212) 963 33 72

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

tekirdag@eagvs.com

Gine Vİze Başvurusu, Tekirdağ

Değerli ziyaretçilerimiz, Gine yolculuğunuz için yapacağınız vize başvurunuz için yapmanız gereken her şeyi güncel, detaylı ve kolay bir şekilde bulabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfa devamında, Gine vize başvurunuza dair Tekirdağ ilimiz başta olmakla birlikte Malkara, Çorlu, Çerkezköy, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı ilçelerimiz ve İstanbul, Kırklareli, Edirne, Çanakkale gibi komşu illerden yapacağınız vize başvurunuz için gerekli olan tüm bilgileri ayrıntılı ve size yardımcı olacak şekilde bulabilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services aracılığı ile Tekirdağ çevre il ve ilçelerinden yapacağınız Gine vize başvurunuz için merak ettiklerinizi sormak, seyahatinize uygun vizeyi öğrenmek ve danışmanlık hizmeti almak isterseniz +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan veya tekirdag@eagvs.com e-posta adresi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Gine Vizesi Kimlere Gerekir? - Tekirdağ

Gine vize başvurusunda bulunan Diplomatik (siyah) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları seyahatleri için vize almak zorunda değildir. Ancak Umuma Mahsus (bordo), Hizmet (gri) ve Hususi (yeşil) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Gine seyahatleri için vize almak zorundadır. 

Gine Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - 2023

Tekirdağ ve çevresinden yapacağınız Gine vize başvurunuz için gerekli olan evraklar seyahat durumunuza, pasaportunuza ve mesleki durumunuza bağlı olarak değişim gösterebilir. Vize başvurunuz için gerekli olan evrakların tümünü ayrıntılı ve güncel olarak aşağıda vize kategorileri içinde bulabilirsiniz. Vize başvurunuzu yaparken dikkat etmeniz gereken bir hususta vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmenizdir. Vizenizi seyahatinize uygun bir şekilde seçmeniz vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için oldukça önem arz etmektedir.​

Gine vize başvurunuz için hazırlamanız gereken evraklar içinde merak ettiklerinizi sormak yardım almak ve başvuru sürecinizde danışmanlık hizmeti almak isterseniz +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan ya da tekirdag@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Tekirdağ

Gine vize başvurusunda en önemli detaylardan biri başvuru yapan bireyin mesleki durumu ve banka hesabında bulunan paradır. Başvuruda bulunan bireyin mesleki belgeleri talep edilebileceği gibi birey bir şirkette çalışıyor ise şirket dokümanlarında vize başvuru belgeleri içinde istenmektedir. Ayrıca vize başvurusunda bulunan bireyin banka hesabında yeterli miktarda para olması da ülkenin vize alımlarında göz önünde bulunan bir detaydır.

Gine seyahatiniz için yapmanız gerekenleri aşağıda dört başlık altında bulabilirsiniz.

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Vize başvurunuz için gerekli olan istenen belgeler belirli durumlar dolayısıyla değişim göstermektedir. Bu durumlar vize başvurusunda bireyin seyahat sebebi pasaportu ve mesleki durumudur. Belirtilen durumlar dahilinde vize başvurunuz için hazırlamanız gereken belgeleri danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek size uygun bir şekilde öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuz için istenilen belgeleri hazırlamanız aşamasında uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Seyahatiniz için hazırlamanız gereken tüm belgeleri hazırladığınız takdirde belgelerinizi bize teslim etmeniz gerekmektedir. Belgeleriniz uzman ekip arkadaşlarımız tarafından başvurunuzda herhangi bir sıkıntı çıkmaması açısında dikkat ve özenle kontrol edilir. Belge kontrolünüz sonrası Gine seyahatiniz için vize başvurunuz yapılır. Hazırlamış olduğunuz belgelerinizi isterseniz size en yakın şubemize gelerek danışman arkadaşlarımıza elden teslim edebilirsiniz ya da isterseniz belgelerinizi kargo aracılığı ile bizlere ulaştırabilirsiniz.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Gine vize başvurunuz için ödemeniz gereken ücret başta seyahat durumunuza daha sonra pasaportunuza göre değişim gösterebilir. Belirtilen durumlarda seyahatiniz için ödemeniz gereken vize başvuru ücretinizi danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Vize başvuru ücretinizin ödemesini size en yakın şubemize gelerek nakit ya da kredi kartı şeklinde yapabileceğiniz gibi EFT/ havale yolu ile de vize başvuru ücretinizin ödemesini yapabilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Gine vize başvurusunda bulunan bireyler biyometrik veri sunumu prosedürünü gerçekleştirmek zorunda değildir. Ancak vize başvurusunda bulunan her birey aşı kartı bulundurmak zorundadır. Seyahatlerinden en az 10 gün önce Sarıhumma aşısı yaptırmak zorunda olan bireyler Aids ve Hepatit gibi bulaşıcı hastalıklara karşıda aşı yaptırmış olmalıdır.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Gine yolculuğunuz için yapmış olduğunuz vize başvurunuzun sonuçlanma sürecini uzman ekip arkadaşlarımız sizler için düzenli ve rutin olarak takip ederler. Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığında ise pasaportunuzu dilerseniz bulunduğunuz yere en yakın şubemize gelerek danışman arkadaşlarımızdan teslim alabilirsiniz dilerseniz de belirttiğiniz adrese pasaportunuzun gönderilmesini şirketimizden talep edebilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi? - Tekirdağ

Gine vize başvurusunda bulunan bireylerden ülke biyometrik veri sunumu talep etmediği için başvuru yapan bireyler Ankara Gine Büyükelçiliğinde şahsen bulunma mecburiyetinde değildir. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgeleri uzman ekip arkadaşlarımız sizler için Büyükelçilikte onaylatacak ve vize başvuru sürecinizde sizlere yardımcı olacaklardır.

Gine Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Tekirdağ

Gine vizesi çıkış süresi tüm vizeler için 8-15 gün arasında belirtilmiştir. Vizenizin çıkışını seyahat sebebiniz, pasaportunuz etkileyebileceği gibi Büyükelçiliğin yoğunluk durumu ve tatil günleri de vize çıkış sürenizi etkileyebilir. Belirtilen durumlar vize çıkışınızın verilen tarihten birkaç gün önce çıkmasını sağlayabilir ya da birkaç gün geç çıkmasına sebep olabilir. Vize çıkış sürenizi danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Gine seyahatiniz için Euroasia Global Visa Services aracılığı ile yapacağınız vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti almak ve merak ettiklerinizi sormak isterseniz+90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan veya tekirdag@eagvs.com e-posta adresi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Gine ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';