x
Gine

Vize İşlemleri

Gine

Telefon/Faks

+90 (212) 963 33 72

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

adana@eagvs.com

Gine Vize Başvuru, Adana

Değerli ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services ayrıcalığı ile Gine vize başvurunuz için dilediğiniz tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabileceğiniz sayfamıza hoşgeldiniz.

Sayfa devamında, Adana ilimiz en başta olmak üzere Adana Kozan, Sarıçam, Yüreğir, Çukurova, Ceyhan, Saimbeyli, İmamoğlu, Karataş, Karaisalı, Yumurtalık, Tufanbeyli, Feke, Aladağ, Seyhan, Pozantı, ilçelerimiz ve Osmaniye, Kahramanmaraş, İçel, Kayseri, Niğde ve Hatay gibi çevre illerimiz üzerinden yapacağınız Gine vize başvurunuz için gerekli tüm bilgi ve prosedürleri güncel, detaylı ve düzenli bir şekilde bulabilirsiniz.

Adana ilimiz ve çevresinden yapacağınız Gine vize başvurunuz için daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan ya da adana@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir Euroasia Global Visa Services aracılığı ile vizeniz için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Gine Vizesi Kimlere Gerekir? - Adana

Umuma Mahsus (bordo), Hizmet (gri) ve Hususi (yeşil) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları seyahatleri için vize almak zorundadır ancak Diplomatik (siyah) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları seyahatleri için vize alma mecburiyetinde değildir.

Gine Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar - 2023

Gine vize başvurusu için istenilen evraklar başvuru yapan bireyin seyahat durumuna, mesleki durumuna ve pasaportuna göre değişim göstermektedir. Belirtilen durumlar haricinde vize başvurusunda bulunan bireyden mesleki belgeleri ve bir şirkete bağlı çalışıyor ise ek olarak şirket dokümanları talep edilir. Ayrıca vize başvurusunda bulunan kişilerin banka hesaplarında bulunan para seyahatleri için yeterli miktarda olmalıdır ülke vize alımlarında buna çok dikkat etmektedir. Vize başvurunuz için gerekli olan evrakların tümünü ayrıntılı olarak aşağıda vize maddeleri içinde bulabilirsiniz. 

Vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmeniz vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması açısından oldukça önemlidir.

Gine vize başvurunuz için istenilen evraklar içinde sormak istedikleriniz varsa veya seyahat durumunuza uygun vizeyi bulamıyorsanız +90 (212) 963 33 72 numaralı telefonumuzdan ya da adana@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Adana

Gine vize başvurusunda bulunan kişilerin ülkeye girebilmeleri için Aids, Hepatit gibi bulaşıcı hastalıklara karşı aşı yaptırmış olmaları gerekmektedir. Ayrıca Gine seyahatlerinden en az 10 gün önce Sarıhumma hastalığına karşı aşı yaptırmaları şarttır. Gine vize başvurularında bulunan kişiler aşı kartına sahip olmalı ve seyahatleri boyunca bu kartı yanlarında bulundurmalıdır.

Gine yolculuğunuz için yapacağınız vize başvurusunda yapmanız gereken herşeyi sizler için dört başlık içinde toparladık ve sayfa devamında sizlere sunduk. Vize başvurunuz için gerekli tüm prosedürleri detaylı bir şekilde aşağıda bulabilirsiniz.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Gine vize başvurunuz için istenilen belgeler belirli sebeplere bağlı olarak farklılık gösterir. Bu sebepler sizin Gineye gidiş nedeniniz, pasaportunuz ve meslek durumunuzdur. Vize başvurusunda bulunan kişilerden mesleki belgelerini ve şirkete bağlı ise şirket dokümanlarını isteyen ülke başvuru yapan kişinin ülkeye neden geleceğine ve pasaport türüne göre de farklı belgeler istemektedir. Gine vize başvurunuz için gerekli olan belgeleri danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek güncel ve detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuz için gerekli olan evrakları hazırlarken uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Başvurunuz için hazırladığınız belgeleri bize teslim etmek için de dilerseniz size en yakın şubemize gelip belgelerinizi elden teslim edebilirsiniz dilerseniz de kargo yolu ile belgelerinizi bizlere gönderebilirsiniz. Başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgeler bizlere ulaştığı takdirde vize başvurunuzda herhangi bir eksiklik veya yanlışlık olmaması için uzman ekip arkadaşlarımız tarafından kontrol edilir ve tarafınıza bilgi verilir. Belge kontrolünüz sonrasında onayınız ile birlikte Gine seyahatiniz için vize başvurunuz yapılır.
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Gine vize başvuru ücretleri başvuru yapan kişinin pasaportuna ve seyahat nedenine göre farklılık gösterir. Başvuru ücretinizi danışman arkadaşlarımız aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuzun ücretini isterseniz EFT/ havale ile ödeyebilirsiniz isterseniz de size en yakın şubemize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Gine seyahati için vize başvurusu yapan kişiler biyometrik veri sunumunda bulunmazlar Gine vize başvurularında böyle bir talepte bulunmaz.
  • Pasaportun Teslim Alınması: Gine vize başvurusunda bulunduğunuz andan itibaren vize başvurunuzun sonuçlanma süreci uzman ekip arkadaşlarımız tarafından günlük kontroller ile kontrol edilir. Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığında pasaportunuzu bulunduğunuz yere en yakın şubemize gelerek elden teslim alabilirsiniz ya da istediğiniz adrese pasaportunuzun kargo ile gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi - Adana

Gine vize başvurularında biyometrik veri sunumu prosedürü bulunmadığı için başvuru yapan kişiler Ankara Gine Büyükelçiliğinde şahsen bulunmak zorunda değildir. Vize başvurunuz için istenilen belgelerinizi uzman ekip arkadaşlarımız sizler için Büyükelçilikte onaylatacak vize başvuru sürecinizde sizlere yardımcı olacaklardır.

Gine Vizesi Kaç Günde Çıkar - Adana

Gine vizesi çıkış süresi tüm vizeler için 8-15 gün arasında belirtilmiştir ancak başvuru yapan bireyin Gine'ye seyahat nedeni, pasaportu, Ankara Gine Büyükelçiliğinin yoğunluk durumu ve tatil günleri belirtilen günde değişikliklere neden olabilir. Vizeniz verilen süreden bir kaç gün erken çıkabilir veya verilen süreden birkaç gün sonra çıkabilir. Gine vizenizin çıkış süreleri için daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services aracılığı ile Gine seyahatiniz için Adana ve çevresinden yapacağınız vize başvurunuza dair merak ettiklerinizi sormak ve detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz +90 (212) 963 33 72 numaralı telefondan veya adana@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir kaliteli danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Gine ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';