x
Fransa

Vize İşlemleri

Fransa

Katar Vatandaşları İçin Fransa Vizesi

H. B. 06/09/19, 14:09
Merhaba Ben Türkiye'de yaşayan bir Katar Vatandaşıyım. Üniversite eğitimimi Türkiye'de gördüm. 4 aydır bir şirkette finans departmanında çalışıyorum. Katar vatandaşları için Fransa vizesi nasıl alınıyor? Fransa’ya beş gün gezi için gitmek istiyorum. Mümkünse detaylı bilgi alabilir miyim? Teşekkürler, İyi Çalışmalar...
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba,

Katar vatandaşları için Fransa vizesi alınması gerekir. Türkiye çalışma izniniz varsa Fransa vizesine başvuru yapabilirsiniz. Türkiye çalışma izninizin ve pasaportunuzun en az 6 ay daha geçerliliği bulunması gerekmektedir. Fransa vize başvurunuzu şirketimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Sizin adınıza Online İngilizce başvuru formunu doldurmakta ve en erken tarihe randevu almaktayız.

Yabancı pasaport sahiplerinin Schengen vize başvuruları daha uzun sürede sonuçlanabilmektedir. Planladığınız seyahat tarihinden en geç 1 ay önce başvuru sürecinizi başlatmanızı öneririz. Gerekli evrak listesini aşağıdaki bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Fransa Turistik Vize İçin Gerekli Evraklar

Fransa turistik vize başvuru sürecinizi vakit kaybetmeden başlatmak için +90 (212) 963 04 50 numaralı hattımıza bağlanınız.

Saygılarımızla,

Evrim

katar vatandaşları için fransa vizesi

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';