x
Fransa

Vize İşlemleri

Fransa

Fransa Vizesi Ne Kadar

C. Şeker 11/09/19, 17:41
Selamlar. Kız arkadaşımla Fransa vizesine başvurmak istiyoruz. Aklımızı karıştıran bir problem var. Vize için otel rezervasyonu isteniyor. İnternetten rezervasyonu yapacağım ama 2. kişinin ismini sormuyor. Rezervasyon benim adıma görünecek. Kız arkadaşım aynı rezervasyonu vize evraklarına eklemesi gerekecek. Fransa vizesi ne kadar, danışmanlık bedeli ne kadar? Bu konularda bilgi rica edeceğim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Caner Bey, online otel rezervasyonu konusunda gerekli desteği müşteri temsilcimizden alabilirsiniz. Otel rezervasyon belgelerinde kişi isimlerinin ayrı ayrı yazması gerekir. Her başvuru sahibinin otel ve uçak rezervasyonu dokümanının kendi adına olması gerekir. Fransa vizesi ne kadar sorunuzun cevabı olarak Fransa vize ücreti 110 €’dur. Bu turar konsolosluk harcı, parmak izi işlem merkezi servis bedeli, koordinasyon ücreti ve seyahat sağlık sigortası bedelini kapsamaktadır. Euroasia GVS olarak hizmet/danışmanlık bedelimiz ise 200 TL'dir.

Hizmet bedelimiz dahilinde evrakların kontrolü, Fransa vizesi online başvuru formunu doldurulması, dilekçe yazımı, randevunun alınması, operasyon sorumlumuzun başvuru günü size sorunla karşılaşmamanız adına refakati, pasaportunuzun kargolanması, tüm fotokopi ve çıktı ücretleri gibi birçok hizmeti kapsamaktadır. 
Başvurunuzu vize servisimiz ile gerçekleştirmek isterseniz Fransa vize İstanbul merkez ofisimiz iletişim ve ulaşım bilgilerinden irtibata geçebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

G. K. 11/11/19, 12:25

Merhabalar Fransa için turistlik vize başvurusu yapmak istiyorum. Gerekli evraklar, başvuru formu hakkında bilgi rica edeceğim. Tatilimiz 1 Ocakta olacak. Fransa vizesi ne kadar

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 11/11/19, 12:27

Merhaba, Fransa vizesi ne kadar sorunuza cevaben Fransa Konsolosluğu ve başvuru merkezi harcı 90 Euro, vize servisimiz hizmet bedeli 40 Euro'dur.

İnsanlar çeşitli nedenlerle ülke değişikliği yaşamakta ve bu nedenle de kişiler ülkelerini değiştirebilmek için çeşitli belgelere ihtiyaç duyulmaktadır. Söz konusu belgeler genellikle yurt dışına çıkacak kişilerin kim oldukları, kişilere ait bilgiler, ülke ve kişilerin güvenliği için gerekli bilgiler ve ile gerekli güvenliği ve gideceği ülke için de çeşitli bilgileri içeriyor olması gerekmektedir. Bu nedenle de söz konusu durumları içermesi veya ülkelerin belirlediği kriterlere sahip olması gerekmektedir. Diğer bir ifade ile ülkelerin istediği belgeler hem kendi ülkelerine gelecek kişilerin kimliklerinin bilinmesi ve ülkelerin ihtiyaç duyduğu kriterlere uygun olup olmadığını değerlendirebilmektedir. Seyahatler insanların en önemli haklarından birisi olsalar da ülkeler; ülkelere giriş çıkış sağlayan belgelere büyük önem vermektedir. Gereken belgeler genellikle vize başlığı altında toplanmaktadır. Vizeler genel olarak kişilerin farklı bir ülkeye girebilmek için ya da o ülkeden çıkabilmek için o ülkeye ait yetkili kurumlarından alınan belgeleri ifade etmektedir. Vizeler herhangi bir devletin dış ülke temsilciliklerinden ya da sınırlarında yer alan makamları aracılığı ile ülkesine seyahatte bulunmak isteyen kişilerin pasaportuna eklenen bir belgeyi ifade etmektedir. Böylelikle söz konusu belgeleri toplayan kişiler giriş yapmak istedikleri ülkelere başvurarak giriş çıkış gerçekleştirebileceğini ifade eden belgelerdir.

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';