x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Vizesi Çanakkale

A. Sarı 07/10/19, 14:14
Merhaba acentenizi araştırdım Dubai’ye gidicem sizin acentenizle gitmek istiyorum. Çanakkale’de öğretim üyesiyim mecburen vize başvurusunu Çanakkale’den yapacağım. Dubai vizesi Çanakkale’den alınabilir mi bir de Çanakkale de acenteniz var mı?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba;

İlk olarak istediğiniz şehirden dilediğiniz zaman size en yakın şubemizden Dubai vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bulunduğumuz bu süre zarfında henüz EAGVS şubemiz bulunmamaktadır. Ancak İstanbul'da ikamet etmeniz Dubai vizesi Çanakkale başvurunuzu gerçekleştirme de olumsuz bir durum teşkil etmez. Çanakkale’ den Dubai vizesi nasıl alınır sorunuza cevap olarak,  bulunduğunuz şehre yakın olan komşu ve çevre illerden başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle Dubai Vizesi Çanakkale işleminizi almanızda herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşmazsınız. Dilerseniz Çanakkale Dubai vizeniz için yapmanız gereken birkaç prosedürler den bahsedelim. Öncelikle başvurunuzu Dubai’ de kalacağınız süreyi göz önünde bulundurarak yapmanız gereklidir. Çünkü Dubai de konaklayacağınız süre zarfına göre vize türleri değişiklik gösterecek durumlar gösterir. Vize türleri;

30 Gün içinde Tek Girişli Kısa Dönem: Vize onayı üzerinde belirtilen tarihler aralığında bir sefer için ülkeye giriş ve en fazla 30 gün kalış hakkı tanır. 
30 Gün içinde Çok Girişli Kısa Dönem: Vize onayı üzerinde belirtilen tarihler dahilinde 2 ay süresi zarfında 30 gün için çok girişli olarak kullanım hizmeti sunar.
90 Gün içinde Tek Girişli Uzun Dönem: Vize onayı üzerinde belirtilen tarihler çerçevesinde bir sefer ülkeye giriş yapmak ve en fazla 90 gün ülke içerisinde kalmanızı sağlar. Bu vize türüyle başvuruda bulunan yolcularımız 1 ay bekleme süreci bulunur.
90 Gün içinde Çok Girişli Uzun Dönem: Vize onayı üzerinde belirtilen tarihler arasında 90 gün içinde çoklu giriş hakkını sunar.

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver