x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Suriyelilere Dubai Vizesi

A. Resül 22/10/19, 13:19
Merhaba. Ben Suriye vatandaşıyım, 1,5 yıldır İstanbul'da ikamet ediyorum, ikamet iznim var. Dubai'ye 1 haftaya gitmek istiyorum. Suriyelilere Dubai vizesi alınıyor mu, 3 ay önce başvuruda bulunan bir Suriyeli arkadaşım ret aldı. Ben de mi ret alırım acaba? Davetiye ile mi daha uygun? yoksa Turistik Vize mi daha uygun? Teşekkürler
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba,

Suriyelilere Dubai vizesi belirli koşullar sağlandığında alınabilmektedir. Pek çok acentenin Suriyeliler için Dubai vizesi başvuruları ret ile sonuçlanmaktadır. Ancak Euroasia GVS gibi BAE'nin yetkili vize servis sağlayıcısının Türkiye iştirakı ile iş ortaklığı bulunan firmalardan yapılan başvurular olumlu değerlendirilebilmektedir. Suriye, Afganistan, Irak, Bangladeş... vatandaşlarından BAE Göçmenlik Ofisi Dubai vize ücretine ek olarak 274 USD ek teminat bedeli alır. Söz konusu vatandaşlarına Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına kıyasla daha fazla ret verilse de Suriyelilerin vize servisimiz ile yaptığı başvuruların büyük çoğunluğu şimdiye kadar olumlu sonuçlandırılmıştır. 

Dubai vize başvurunuzda davetiyeye ihtiyacınız olmayacaktır.Türkiye ikamet izniniz, pasaportunuzun ön yüzü, taahhütname ve vize ücretinin yatırıldığına dair dekontu tarafımıza e-posta olarak iletmeniz başvurunuzu işleme almamız için yeterlidir. Detaylı bilgi için bize +90 (212) 963 39 80 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz. 

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';