x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Kapıda Beklemeden Geçiş

A. Yavuz 27/08/19, 17:24
Eşim ve iki kızımla birlikte Dubai'ye eylül ayında tatile gitmeyi planlıyoruz. Kızlarımızdan biri 1,5 yaşında. Pasaport kontrol noktasında çocuklarımızla birlikte saatlerce beklemek zor olabilir. Dubai'ye daha önce bir kez iş amaçlı seyahat etmiştim ve havalimanında 2,5 saate yakın beklemiştim. Bu seyahatimde aynı şekilde zaman kaybetmek istemiyorum, mümkünse otele kadar da transit araç ile gitmek istiyoruz. Aile paketi ve ek olarak transit araç için yardımcı olabilir misiniz
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Dubai marhaba servisi ve karşılama hizmetleri Dubai kapıda beklemeden hızlı geçiş imkanı tanımaktadır. Dubai Uluslararası Havalimanı uluslararası yolcu taşımacılığı ve kargo taşımacılığı yoğunluğu konusunda ilk sırada yer almaktadır. Dubai Havalimanı oldukça büyük olduğu için Orta Doğu, Afrika ve Asya'ya seyahat edecekler için transit geçiş noktasıdır. Uluslararası havalimanında Dubai kapıda beklemeden geçiş, Emirates Group'un marhaba services özel karşılama hizmetleri ile mümkündür. Uluslararası seyahatlerde iş insanları, çocuklu aileler, yaşlılar ve rahatsızlığı olan kişiler tarafından çokça tercih edilen bir hizmettir. Türkiye'de de bu özel hizmetin tanınırlığını arttırmak ve yaygınlaştırmak için oldukça uygun bir hizmet bedeliyle Emirates Marhaba Services'i satın alabilmekteyiz.  Euroasia GVS olarak Emirates Group iştirakı Dnata Group ile iş sözleşmemiz bulunduğu için bu hizmeti Dubai yolcularına sunabilmekteyiz. Dubai transit araç ve marhaba services kategorilerinden elite pakette bulunmaktadır. Daha uygun fiyatlı olması açısında Dubai aile paketini satın alarak Dubai havaalanından transit araç servisinden faydalanmanızı tavsiye ederiz.

Marhaba Servisi aile paketi talebinizi ve vize başvuru talebinizi +90 (212) 963 39 80 numaralı hattımızdan bize iletebilirsiniz. 

Saygılarımızla,

Evrim

 

 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';