x
Cezayir

Vize İşlemleri

Cezayir

Cezayir Ticari Vize İçin Gerekli Evraklar

Değerli ziyaretçimiz, Hoş Geldiniz.

Cezayir vize başvurularında başvuru sahibinin şahsen konsolosluk ofisinde bulunmasına gerek yoktur. Cezayir ticari vize başvurularınızda aşağıdaki evrakların tarafımıza iletilmesi yeterli olacaktır.
Cezayir ticari vizesi gerekli evraklar ve vize ücretlerini sizler için derledik. Seyahatiniz ve gerekli belgeler ile ilgili aklınıza takılan her türlü soru için irtibat adreslerimiz aracılığı ile müşteri temsilcilerimize danışabileceğinizi hatırlatır Euroasia Global Visa Services ailesi olarak iyi yolculuklar dileriz.

Cezayir Ticari Vize Evrakları

  • İngilizce şirket yazısı: Şirketin antetli kağıdına Konsolosluğa hitaben yazılmalı, seyahat amacı ve tarihleri belirtilmelidir. Dilekçe örneği için tıklayınız.
  • Ticari davetiye: Cezayir’de iş ilişkiniz bulunan firmanın antetli kağıdına yazılmalı, imzalı ve kaşeli olmalıdır.
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Pasaport ve eski pasaportlar: Eğer eski pasaportunuz yok ise Emniyet Müdürlüğünden protokol belgesi alınmalıdır.
  • 2 adet biyometrik fotoğraf: Fotoğrafın arka fonu beyaz olmalıdır.
  • Banka hesap dökümü: En az 4.000 TL bakiyesi olan banka hesap dökümü bankadan kaşeli ve imzalı olarak temin edilmelidir.

cezayir ticari vize

Cezayir Vizesi Ücreti

Cezayir vize ücreti, Cezayir Konsolosluğu harcı ve vize servisimiz hizmet bedelinden oluşmaktadır. Cezayir vize ücretleri 30 gün tek girişli ve 90 gün çok girişli olarak değişmektedir. 
Vize ücretleri içerisinde Konsolosluk harcı, hizmet bedeli ve vize tutarı bulunmaktadır.
Cezayir vizesi için gerekli evraklar Konsolosluğun sizlerden talep ettiği evraklardır. Seyahat sağlık sigortası ve hotel, uçak bileti rezervasyonları temsilcilerimiz tarafından sizler adına temin edilebilmektedir.

Cezayir Vizesi Sonuçlanma Süresi

Cezayir vizesi sonuçlanma süresi 2-8 iş günü arasında değişmektedir. Bu süre konsolosluk resmi tatil günlerini ve yabancı pasaport sahiplerini kapsamamaktadır. 
Cezayir Konsolosluğunun yoğunluğuna, Türkiye’nin resmi tatil günlerine ve ek evrak taleplerine bağlı olarak işlemleriniz uzayabilmektedir. Olası tüm aksiliklere karşı başvuru işlemlerinize 1 ay önceden başlamanız faydalı olacaktır.

Cezayir Vize Başvurularında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Cezayir Vizesi için başvuruya şahsen gelinmesine gerek yoktur. Euroasia GVS, Cezayir Konsolosluğunda işlemlerinizi yürütme ve takip etme yetkisine sahiptir. 
  • Cezayir vize başvurularını değerlendirme ve nihai karara bağlama yetkisi yalnızca Cezayir Konsolosluğuna aittir.  Euroasia GVS vize işlemleriniz hakkında verilecek kararlar ve vize başvurunuzun sonuçlanma süresi hakkında karar verme yetkisine sahip değildir.
  • Cezayir vizesi için gerekli belgelerinizi kurumuzdan randevu almadan yetkililerimize ulaştırabilirsiniz. Evrak teslimleriniz için kargo ve kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz.  Bu hizmetten yararlanıldığı takdirde kargo ücreti başvuru sahibi tarafından karşılanmaktadır.
Cezayir ticari/iş gezisi vize başvurunuzu başlatmak ve/veya vize ücreti, başvuru süreci hakkında daha fazla bilgi almak için +90 (850) 241 18 72 numaralı destek hattımıza bağlanabilirsiniz.

cezayir ticari vize

Cezayir ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Cezayir Ticari Vize Gerekli Evraklar
M.L 30/04/20, 15:55 Cevabı Görüntüle
Selamlar, biz Bursa’da tekstil firmasıyız Cezayir ticari vize gerekli evraklar nelerdir? Cezayir’le ürün alışverişimiz oluyor şuan Cezayir’deki firmamla sorun yaşıyorum elimde bir davetiye var gönderdiler ama bununla gidilir mi bilmiyorum daha önce gitmedim onlar gelmişti. Şimdi benim gitmem lazım ne kadar sürede çıkar vize? Benim gelmem gerekli mi öyleyse gelirim hiç sorun değil.
Cezayir Vize Evrakları
A.B 28/04/20, 16:27 Cevabı Görüntüle
Cezayir vize evrakları nelerdir? Ben iş görüşmesi için Cezayir’e gideceğim aslında buradaki firmamızın yeni iş ortağı resmi olarak çalışmayacağım ama sık sık gitmem gerekecek. Başvuru için gelmem gerekecek mi? Denetim vs olacak inşaat firmasıyız biz hangi evraklar gerekiyor neler yapabiliriz yardımcı olur musunuz?
Cezayir Vizesi için Gerekli Evraklar 2020
D.A 28/04/20, 16:17 Cevabı Görüntüle
Selam, Cezayir vizesi için gerekli evraklar 2020 yılı güncelleri hakkında bilgi verebilir misiniz? Cezayire ticari olarak gidecek firmamızda çalışanlar vs oluyor. Asansör firmasıyız fuarlar oluyor uzun süreli vize istiyoruz bunun için hani evraklar gerekir bir de pasaport süresi ne kadar olmalı uzun istediğimiz için bir kriter var mıdır? bir de yeşil pasaport sahibi çalışanımız var onun için vize almamız gerekiyor mu?
Cezayir Vizesi için Gerekli Evraklar
R.T 27/04/20, 18:07 Cevabı Görüntüle
Merhaba Cezayir vizesi için gerekli evraklar nelerdir? Ben şirket çalışanıyım yöneticilerimiz ile birlikte gideceğiz evrakları mail atabilir misiniz? Firma arayışındayım biz gelmeden vizelerimizi halledecek acente misiniz? Yöneticilerim takvimler çok müsait olmayabiliyor.
Cezayir Vizesi 2020
m.h 21/04/20, 13:57 Cevabı Görüntüle
Selam Cezayir vizesi 2020 evraklarda işlemlerde bir güncelleme var mıdır? ben 2018 yılında en son vize almıştım o vizeyi kullandım tek girişliydi zaten bir aylıktı zaten ben üç gün kaldım. Şimdi yeniden gitmem gerekiyor görüştüğüm tanıdıklarım var hala davetiye gerekiyor mu? Daha önce gidenlere kolaylık sağlanıyor mu? Siz bu işlemleri yapıyor musunuz? ben Balıkesir’de ikamet ediyorum bu sorun olur mu şuan?
Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';