x
Cezayir

Vize İşlemleri

Cezayir

Cezayir Grup Vizesi

Merhaba, 

Euroasia GVS'ye ulaştığınzı için teşekkür ederiz.

Sayfamızın devamında grup halinde Cezayir'e yapılacak turistik seyahatler için alınması gereken Cezayir Konsolosluğunun Grup vizesi (Visa Collectif) uygulamalarına dair kapsamlı bilgileri bulabilirsiniz.

Yine Sayfamızın devamında Cezayir Grup Vizesi başvuruları için hazılanması gerekli evrakların bilgisini, dikkat edilmesi gereken husuları, vize ücretleri ve vize başvurularının sonuçlanma süresini öğrenebilirsiniz.

Cezayir Grup vizesi başvuruları için başvuru sırasında hazır bulunmanız gerekmemektedir. Tüm vize sürecini Euroasia GVS yetkilileri ile tamamlayabiliyorsunuz. Vize başvurularının sonuçlanma süresi 4 ila 10 gün arasında değişebilmektedir.

Daha detaylı bilgi için help@eagvs.com e-posta hesabımıza sorularınızı yazabilir veya iletişim bölümünden çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. 

 

Cezayir Grup Vizesi (Visa Collectif) Başvuruları için 2023 Yılı Evrak Listesi

  • 2 Adet Cezayir Vize Başvuru Formu

Her iki formda eksiksiz şekilde doldurularak başvuru sahibi tarafından imzalanmış olmalıdır. Vize başvuru formları Cezayir Konsolosluklarına ıslak imzalı olacak şekilde sunulacaktır. 

  • Geçerli Pasaport

Son 10 yıl içerisinde alınmış seyahat dönüşü en az 6 ay geçerliliği ve karşlılıklı en az 2 boş sayfası olan Bordo Pasaport

  • 2 Adet Biometrik Fotoğraf

​Arka fonu beyaz başvuru sahibinin güncel halini temsil eden vize fotoğrafı

  • Hotel Rezervasyon Listesi

Konaklama yapılacak Cezayir'de ki otelden alınmış kaşe ve imzalı tüm vize başvuru sahiplerinin pasaport ve kimlik bilgilerini içeren döküman. Belge fotokopi olarak kebul edilmektedir. 

  • Uçak Bileti Rezervasyonu

Havayolu şirketinin antetli kağıdına basılmış tüm başvuru sahiplerinin pasaport ve kimlik bilgilerinin bulunduğu kaşe ve imzalı liste. Belge fotokopi olarak kabul edilmektedir.

  • Varsa Tur Programı

Tur şirketinin antetli kağıdıan düznelenmiş belge de tüm başvuru sahiplerinin pasaport ve kimlik bilgiler bulunmalı belge kaşe ve imzalı olmalıdır. Belge fotokopi olarak kabul edilmektedir.

  • Şahsi Banka Hesap Dökümü 

Son 3 aylık banka hesap dökümü bankadan kaşeli, ıslak imzalı ve banka imza sirküleri ile alınarak içerisinde en az 4000 TL bakiye bulunmalıdır. Seyahatin Finansörü Türkiye'den resmi bir kurum üstlenmesi halinde vize başvurularında söz konusu kurumun banka hesap dökümleri kullanılmalıdır.

  • Kimlik Fotokopisi / Yabancılar için En az 6 Ay Geçerli İkamet veya Çalışma İzni Aslı ve Fotokopisi 
  • Türkiye'den Başvuru Yapan Yabancılar için Seyahat Sağlık Sigortası 

​Seyahat sağlık sigortanızın kapsam alanı sadece Cezayir olmalı, seyahat tarihinden bir gün önce başlayıp dönüş tarihinizden bir gün sonra sona ermelidir. Belge orijinal olacak şekilde evrakların arasına eklenmelidir

Cezayir ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES