x
Bulgaristan

Vize İşlemleri

Bulgaristan

Bulgaristan Vizesi İle Romanya

O. Manavoğlu 11/03/19, 22:40
90 günlük vize alsam bu vizeyle romanyaya da gidebilirmiyim gezmek için
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Osman Bey Merhabalar,

Çok Girişli ve konaklama gün sayısınca yeterliliği bulunan bir Bulgaristan vizeniz olması halinde, bu vizeyi kullanarak Romanya ve Hırvatistan'a seyahat edebilirsiniz.

Dilerseniz çok girişi Multi Vize ile ilgili oalrak sizi bilgilendirebiliriz.

Saygılarımızla,

 

Selami

Muge 30/05/19, 19:00

Romanya çok girişki vize ile türkiye’den bulgaristan’a giriş yapabilir miyim? Ve başka hangi ülkelere gidebilriim? Teşekkürler

E. Yılmaz 20/08/19, 21:35

Merhaba ; Biz arkadaşımla beraber Bulgaristan da erasmus yapıyoruz ve geçen gün 3 gün için Romanya’ya gitmek istedik. Booking üzerinden Otel rezervasyonu yaptırdık fakat otelde ödeyecektik odayı ayırttık. Sınıra gittiğimizde bize orada ne kadar kalacağımıza yanımızda ne kadar para olduğuna kaç gün kalacağımıza otelin adına dair bir form doldurttular. Sonra polis oteli aradığında otel rezervasyonun olmadığını söylemiş ki biz rezervasyon mailini gösterdik ve polis de bize 500 euro bulundurmanız gerekiyor dedi ve ülkeye giriş yapamadık geri döndük. Bize belli kağıtlar imzalattılar. Halbuki Romanya’ya bizim gibi bulgar vizesiyle giden arkadaşlarımız oldu ama hiçbirinden böyle şeyler istenmemiş ve direkt girmişler. Bizde sorun neydi acaba?

Cevap Ver