x
Bulgaristan

Vize İşlemleri

Bulgaristan

Bulgaristan Ticari Oturum İzni İle Shengen Ülkelerine Seyahat

G.S. 18/11/18, 12:41
Geçen mayıs ayında Bulgaristan dan şirket üzerine oturum izni aldım, bu oturum kartı schengen ülkelere geçme şansım varmı örneğin Macaristana
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba ,

Şirket üzerinden alınan Bulgaristan oturumu ile schengen ülkerine ziyaret edilememektedir.

Yalnızca eş üzerinden alınan oturumlarda giriş hakkı olur. Ama schengen ülkesine giriş yapmanız sınır kapısındaki polisin insiyatifindedir.

Schengen ülkesine gidebilmek için vize başvurusu yapmanız gerekmektedir.

Destek için sizi yakın  ofisimize gelerek ulaşabilirsiniz.

 

 

 

E. Kumral 15/12/18, 21:33
Bende 2 yıllığına çalışmaya gideceğim. Eşim ve çocuğuma vize alabilir miyim? Verirlerse ne kadar çıkar ? Bilginiz var mıdır?
B. ŞEVİKEL 13/02/19, 10:49
Merhaba! Ben Bulgaristan’da şirket kurmak istiyorum.İlk etapta sizin aracılığınızla vize aldım.Gittiğimde ise nasip olursa şirket için başvuru yapacağım.Aynı zaman da yatırımımdan sonra da Avrupa ülkelerinede ziyaretlerde bulunmak istiyorum.Bu bağlamda benim şirket kurmam,Avrupa’ya gidip,gelmeme imkan tanırmı?Ya da bu imkanıda alabilmem için ne yapmam gerekiyor?İyi çalışmalar...
.. EUROASIA Müşteri Temsilcisi 13/02/19, 10:51
Bilal Bey Merhaba, Bulgaristan'da şirket kurarak, şirket üzerinden oturum aldığınızda, bu oturum ie Avrupa Ülkelerine seyahat edemiyorsunuz, ancak Bulgaristan'da oturumunuz olduğu için Bulgaristan'dan, gitmek istediğiniz ülkenin vizesine başvuruda bulunabilirsiniz. Ya da Türkiye'den de aynı şekilde Avrupa Ülkeleri'nden hangisini ziyaret etmek istiyor iseniz bu ülkenin vizesine başvuru yapabilirsiniz. Seyahatinizi gerçekleştirebileceğiniz en doğru vize prosedürü bu şekildedir.
Cevap Ver