x
Bahreyn

Vize İşlemleri

Bahreyn

Bahreyn Turistik Vize İçin Gerekli Evraklar

Değerli ziyaretçilerimiz,

Bahreyn’e yapacak olduğunuz turistik seyahatler için Bahreyn Turistik Vize Başvurusunda bulunmalısınız. Bahreyn turistik vize için gerekli evraklar listesine sayfamızın devamından ulaşabilirsiniz. Bahreyn vize işlemleri hakkında genel bilgi almak için Bahreyn Vize İşlemleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Euroasia Global Visa Services ile vize başvurunuzu şahsen gelmenize gerek kalmadan tamamlayabilirsiniz. Seyahatiniz için durumunuza uygun evrak listesini help@eagvs.com adresinden talep edebilirsiniz.

Bahreyn Turistik Vize İçin Gerekli Evraklar

  • Pasaport: Bahreyn turistik vize için seyahat dönüşü 6 ay daha geçerli olan bir pasaportla başvuru yapılmalıdır. Seyahatiniz için başvuru yapmadan önce pasaportunuzun geçerlilik süresini kontrol etmeyi unutmayınız. Pasaport sayfalarının fotokopilerini de başvuru için sunmalısınız.
  • Biometrik Fotoğraf: Bahreyn turistik vize başvurusu için 2 tane biometrik fotoğraf gereklidir. 
  • Bahreyn Vize Başvuru Formu: Bahreyn turistik seyahatler için doğru bilgilerle vize başvuru formu doldurulmalıdır. Seyahat tarihleriniz ve amacınız başvuru formunda belirtilmelidir.
  • Rezervasyon Belgeleri: Bahreyn seyahat tarihlerinizle uyumlu konaklama ve ulaşım rezervasyonlarınızı başvuru dosyanıza ekleyiniz. Vize servisimizden rezervasyonlarla ilgili destek alabilirsiniz.
  • Seyahat Sağlık Sigortası: Vize servisimiz talebinizle birlikte Bahreyn seyahatiniz için geçerli seyahat sağlık sigortası yapmaktadır. Detaylı bilgi için bizi arayınız ya da help@eagvs.com adresinden sorularınızı gönderiniz.
  • Gelir Belgelerinin Sunulması: Bahreyn vize başvuruları için düzenli gelir belgenizi sunmalısınız. 
  • Sponsor Yazısı: Bahreyn seyahatinizi 3. kişiler finanse edecekse bu kişilerin kimlik bilgilerini, gelir belgelerini ve banka dökümlerini sunması gerekir.

DİKKAT!

Bahreyn turistik vize başvuru sahipleri yukarıdaki evraklara ek olarak çalışan ise çalıştığı kurumdan yazı, şirket evrakları (imza sirküleri, vergi levhası, sicil gazete fotokopileri ve faaliyet belgesi) emekli ise emeklilik kartı, öğrenci ise öğrenci belgesi almalıdır.

Bahreyn Turisitk Vizesi Nasıl Alınır?

Bahreyn turistik vize işlemlerine Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahipleri tabidir. Diplomatik (Siyah), Hususi (Yeşil) ve Hizmet (Gri) pasaport sahipleri 90 güne kadar olan seyahatleri için Bahreyn vize prosedürlerinden muaf tutulmuşlardır. Euroasia Global Visa Services ile yorucu vize işlemleriyle uğraşmanıza gerek yoktur. Yukarıda yer verilen başvuru evraklarını teyit ettirmek için telefon numaralarımızdan bize ulaşın. Seyahatiniz için yeterli bilgiye ulaştıktan sonra evraklarınızı hazırlayıp bize kargo ile gönderin. Bahreyn Turistik Vize için başka yorucu prosedürlerle uğraşmak zorunda kalmayın.

Her biri alanında uzman vize danışmanlarımız sayesinde Bahreyn vizenizi hızlı bir şekilde vize servisimiz aracılığıyla alabilirsiniz. Gönderdiğiniz evrakların kontrollerini tamamladıktan sonra başvuru için gerekli prosedürleri yerine getiriyoruz. Bahreyn Konsolosluğu teslim edilen evraklar haricinde ek evrak talep etme hakkına sahiptir. Bu gibi durumlarda lütfen temsilcilerimizi durumdan haberdar edin. Bahreyn vizenizi kabul etme ve değerlendirme yetkisi sadece Bahreyn Konsolosluğuna aittir. Eğer Bahreyn turistik vizeniz olumlu sonuçlanırsa pasaportunuzu bulunduğunuz yere kargo ile göndermekteyiz.

Bahreyn Turistik Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Bahreyn turistik vize başvurusu için gerekli evrakları hazırlayıp başvurunuzu yaptığınızda yaklaşık olarak 10 iş günü içinde sonuçlanır. Ancak eksik ya da yanlış bir evrakla vize başvurusu yapmanız sonuçlanma aşamasını uzatabilir. Bu yüzden evraklarınızı hazırlarken titiz davranmalısınız. Bahreyn Konsolosluğunun yoğunluklarına göre de başvuru sonuçlanma süreleri uzayabilmektedir. Lütfen seyahatiniz için bir gecikme yaşamamak adına Bahreyn turistik vize başvurularınızı erken tarihlerde yapınız.

Bahreyn turistik vize başvurularını sonuçlandırma yetkisi sadece Bahreyn Konsolosluğuna aittir. Vize servisimiz başvurunuzun her aşamasında sizlere destek sağlamakta ancak sonuçlanma aşamasına müdahale edememektedir. Bahreyn Konsolosluğu Türkiye ve Bahreyn resmi tatillerinde kapalı olmaktadır. Başvurularınızı bu bilgiler dahilinde gerçekleştiriniz. Bahreyn turistik vize ile ilgili sorularınızı bizlere help@eagvs.com adresinden gönderebilirsiniz.

Bahreyn Vize Ücreti 2023

Bahreyn’e yapacak olduğunuz turistik seyahatler için vize ücreti ödemelisiniz. Vize başvurunuzun işleme alınabilmesi için Bahreyn vize ücretini ödemeniz gerekir. Ancak Bahreyn vize ücreti başvuru sahiplerinin seyahat amaçlarına, kalış sürelerine göre farklılık gösterir. Bahreyn vize ücretleri Bahreyn Büyükelçiliği tarafından belirlenmektedir. Bahreyn vize başvurularınız ret ile sonuçlanırsa tarafınıza herhangi bir geri ödeme söz konusu olmamaktadır. Bahreyn turistik vize ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir ya da help@eagvs.com adresinden yazabilirsiniz.

Bahreyn ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';