x
Bahreyn

Vize İşlemleri

Bahreyn

Telefon/Faks

+90 (224) 322 01 32

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

bursa@eagvs.com

Bahreyn Vize Merkezi, Bursa

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services Bursa Şubesi olarak sizler için düzenlemesini yapmış olduğumuz, Bahreyn Vize Başvuru sürecinde atacağınız adımları kolaylaştıracak ve süreç hakkında bilgiler edinebileceğiniz sayfamıza Hoş Geldiniz.
Bursa ili başta olmak üzere, ilçeleri olan Harmancık, Gürsu, Osmangazi, Yenişehir, Orhangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, İnegöl, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Kestel, Keles, Karacabey, İznik ve Yalova, Kütahya, Sakarya, Bilecik, Kocaeli illeri ve Tüm Türkiye'den yapacağınız Bahreyn Vize Başvurularında tecrübeli vize danışmanlarımız rehberliğinde vize hizmeti sunmaktayız. 
Bursa ili ve çevresinde ikamet etmekte olan siz değerli misafirlerimiz Bahreyn Vizesi ile alakalı sormak istediğiniz sorular için ya da vize süreci hakkında canlı destek alabilmek için +90 (224) 322 01 32 numaralı telefondan bizleri arayabilir, Bursa@eagvs.com mail adresine e-posta gönderebilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bahreyn Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Bursa

Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları Bahreyn Krallığına yapacakları seyahatleri öncesinde Bahreyn Vizesi almak zorundadırlar. 
Seyahat süreleri 90 günü aşmayacak olan Yeşil (Hususi) Pasaport, Gri (Hizmet) Pasaport ve Siyah (Diplomatik) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımız ise Bahreyn ziyaretlerini vizeden muaf olarak gerçekleştirebilmektedirler. 
Ülkemizde Bahreyn Krallığı'nın dış temsilcilik görevini Ankara'da bulunan Bahreyn Büyükelçiliği ve İstanbul'da bulunan Bahreyn Fahri Konsolosluğu üstlenmektedir. Vize süreçlerinde diplomatik yetkiye sahip olan kurum yalnızca Ankara Büyükelçiliği yürütmektedir.

Bahreyn Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Bursa

Bahreyn'e yapacak olduğunuz seyahatinizin gerekçesi başvuru yapacağınız vize türünün şekil almasında büyük bir önem taşımaktadır. Bu başlık altında sizler için Bahreyn Vize Çeşitlerini liste halinde sıraladık. Listelenmiş olan başlıklar aracılığı ile ziyaret gerekçenize uygun olan vize türü için başvuru öncesinde düzenlemesini yapacak olduğunuz evraklara kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Bahreyn'e gerçekleştireceğiniz vize başvurusunu dilerseniz Kapıda Vize olarak gerçekleştirebilir, dilerseniz de Elektronik Vize Başvuru sistemi aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu iki başvuru türü içinde aşağıda belirttiğimiz başlıklar geçerli olacaktır.
Bahreyn'e yapacak olduğunuz ziyaretin gerekçesinin yukarıda ki başlıklar altında olmadığını düşünüyor ya da ziyaret gerekçenizin hangi başlık kapsamına girdiği konusunda fikir sahibi olamıyorsanız eğer ofisimizi ziyaret ederek uzmanlarımızdan bilgi alabilir, telefon numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilir ya da e-posta adresimize mail göndererek danışmanlık talep edebilirsiniz.

Bahreyn Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Bursa

Ziyaretiniz öncesinde gerçekleştirecek olduğunuz Bahreyn Vize Başvurunuzu dilerseniz Kapıda Vize uygulaması ile gerçekleştirebilirsiniz. Fakat vize uzmanlarımız gerekli olan evrakların karmaşıklığı, sürecin uzun olması ve gerçekleşebilecek olan risk unsurlarının fazla olmasından dolayı Bahreyn Vize Başvurularında Kapıda Vize Uygulaması yerine Elektronik Vize uygulamasını tercih etmenizi tavsiye etmektedirler.
Hali hazırda bir çok ülkenin de kullanmakta olduğu Elektronik Vize Başvuru sistemini Bahreyn Krallığı da uygulamaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının da faydalanabildiği bu sistem sayesinde konsolosluklara bizzat gitmeniz gerek kalmadan online olarak Bahreyn Elektronik Vize Başvurunuzu sizler adına uzman kadromuz öncülüğünde gerçekleştirmekteyiz. Vize danışmanlarımızın sizlerden talep edecek oldukları evrakları bizlere ulaştırmanız ardından başvuru işleminiz hayata geçecektir. Bu evraklar ise;
  • Geçerliliği devam etmekte olan Pasaportunuzun resimli sayfasının taratılmış görüntüsü ya da fotokopisi
  • 2 Adet biometrik fotoğraf
  • Gidiş - Dönüş Uçak bileti rezervasyon bilgileri
  • Var ise, otel rezervasyonu bilgisi
  • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
Yukarıda belirttiğimiz evrakları bizlere dilerseniz ofisimize gelerek elden teslim edebilir ya da Bursa@eagvs.com adresine e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Bahreyn Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Bursa

Bahreyn Elektronik Vize başvurunuz sizlerden talep ettiğimiz evrakları tarafımıza ulaştırmanız ardından Vize uzmanlarımız tarafından başlatılacaktır. Bu işlem sonrasında elektronik vize başvurunuz ortalama olarak 72 saat ile 9 gün arasında sonuç bulmaktadır. Bu onay sürecini, Konsolosluklarda meydana gelebilecek olan yoğunluklar, Elektronik Vize başvuru sisteminde oluşabilecek aksaklıklar ve resmi tatiller etkileyebilmektedir. Seyahatinizi planlarken Bahreyn Vize Başvurunuzu bu hususları dikkate alarak gerçekleştirmeniz daha sağlıklı olacaktır. Konu hakkında bilgi almak için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bahreyn Vize Ücreti 2021

Bahreyn seyahatiniz için gerekli olan vize türünü belirlememizde giriş sayınızın ve ihtiyacınız olan vize süresinin ne olduğunu Bursa şubemizde çalışmakta olan danışmanlarımıza bildirmeniz gerekmektedir.
Giriş sayısına ve vize süresine göre başvuru yapılacak olan vize türü de değişkenlik göstermektedir. 
  • 2 Haftalık, Tek Girişli
  • 1 Aylık, Çok Girişli
  • 1 Yıllık, Çok Girişli
Yukarıda belirttiğimiz vize türlerinin ücretlendirmeleri farklılık gösterebilmektedir. 2021 yılı güncel fiyatlarını öğrenmek için Euroasia Global Visa Services Bursa Şubemizi dilerseniz +90 (224) 322 01 32 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir, Bursa@eagvs.com adresimize mail göndererek detaylı bilgi edinebilirsiniz ya da dilerseniz eğer ofisimizi ziyaret edebilir danışmanlarımızdan canlı destek talep edebilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Bahreyn ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

POI