x
Bahreyn

Vize İşlemleri

Bahreyn

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (850) 241 13 36

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

antalya@eagvs.com

Bahreyn Vize Başvuru, Antalya

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services Antalya Şubesi olarak Bahreyn Krallığı'na yapacak olduğunuz seyahatiniz öncesinde almak ile mükellef olduğunuz Bahreyn Vizesi hakkında gerekli bilgileri anlattığımız ve başvuru süreçlerini ele aldığımız yazımıza Hoş Geldiniz.
Antalya ili başta olmak üzere Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Serik, Aksu, Kumluca, Döşemealtı, Kaş, Korkuteli, Gazipaşa, Finike, Kemer, Elmalı, Demre, Akseki, Gündoğmuş, İbradı ve komşu iller Konya, Isparta, Burdur, Muğla, Denizli, Karaman, Mersin ve Tüm Türkiye'den gerçekleştirecek olduğunuz Bahreyn Vize Başvurularınıza uzman vize danışmanlarımız rehberliğinde vize hizmeti sunmaktayız.
 
Konu ile alakalı daha detaylı bilgi almak adına dilerseniz ofisimize gelerek bizleri ziyaret edebilir, +90 (850) 241 13 36 numaralı telefonumuz ile bizleri arayabilir ya da antalya@eagvs.com adresine mail atarak rehberlik talebinde bulunabilirsiniz.

Bahreyn Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Antalya

Bordo  (Umuma Mahsus) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları Bahreyn Krallığı'na gerçekleştirecek oldukları ziyaretleri öncesinde Bahreyn Vizesi almak ile mükelleftirler.
Siyah (Diplomatik), Yeşil (Hususi) ve Gri (Hizmet) pasaport sahibi olan Vatandaşlarımızın ise Bahreyn'e yapacakları seyahat 90 gün konaklamayı aşmaması kaydı ile ziyaretlerini vizesiz olarak gerçekleştirebilirler.
Bahreyn Krallığı'nın ülkemizde 2 adet dış temsilciliği var olmaktadır. Bunlar;
 
Fahri konsolosluklar vize başvurularında her hangi bir diplomatik yetkiye sahip değillerdir. Bu sebeple yapacak olduğunuz Bahreyn Vize başvurularınız Ankara Büyükelçiliği'nde değerlendirilecek ve onaylanacaktır.

Bahreyn Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Antalya

Bahreyn Vize Başvurularınız ziyaret sebebinize göre çeşitlilik göstermektedir. Sizler için ana başlıklar halinde sıraladığımız, Bahreyn Vize türleri sayesinde ihtiyacınız olan evraklara kolaylıkla ulaşabileceksiniz. 
Bu vize türleri;
 
 
Seyahatinize uygun olan başlığı tıklayarak gerekli belgelere kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Yukarıda belirtilen başlıklar arasında seyahat nedeninize uygun vize çeşidinin hangisi olduğu konusunda fikir sahibi olamıyor ya da size uygun başlığın bu seçenekler arasında var olmadığını düşünüyorsanız eğer konu ile alakalı olarak iletişim adreslerimiz üzerinden ile bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bahreyn Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Antalya

Bahreyn Krallığı'na gerçekleştirecek olduğunuz Bahreyn Vize Başvurunuzu dilerseniz Kapıda Vize uygulaması ile dilerseniz de elektronik vize başvuru sistemi ile gerçekleştirebilirsiniz. 
Kapıda Vize uygulaması ile Bahreyn Krallığı'nda 15 gün konaklama imkanınız olan bir vize edinebilirsiniz. Bu 15 günlük süre belirli durumlar halinde 15 gün daha uzatılabilmektedir. Sınır kapılarında gerçekleştirecek olduğunuz bu vize başvurusunun riskleri fazla ve daha fazla uğraş gerektirdiği için vize danışmanlarımız vize başvurularınızı Elektronik Vize Başvuru sistemi ile gerçekleştirmenizi tavsiye etmektedir. Elektronik vize başvuru sistemi günümüzde Bahreyn Krallığı da dahil olmak üzere bir çok ülkenin başvurduğu ve daha pratik olan bir vize başvuru çeşididir. Elektronik Vize başvuru sistemi sayesinde başvuru yapacak kişilerin bizzat konsolosluklara gitmelerine gerek yoktur. Sizlerden talep edecek olduğumuz evrakları Antalya Şubemize iletmeniz ardından vize danışmanlarımız sizler adına titizlilikle başvurunuzu gerçekleştirecektir.
Başvurunuzu başlatabilmemiz için;
 
  • Geçerliliği devam etmekte olan Pasaportunuzun resimli sayfasının taratılmış görüntüsü ya da fotokopisi
  • 2 Adet biometrik fotoğraf
  • Gidiş - Dönüş Uçak bileti rezervasyon bilgileri
  • Var ise, otel rezervasyonu bilgisi
  • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
 
Belgelerini dilerseniz ofisimize gelerek elden ulaştırabilir, kargo yolu ile gönderebilir ya da antalya@eagvs.com adresine mail yolu ile iletebilirsiniz. Belgelerinizi bizlere ulaştırmanız ardından eksik ya da hatalı her hangi bir evrak olmaması kaydı ile başvuru işleminizi gerçekleştireceğiz. 

Bahreyn Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Antalya

Bahreyn Elektronik Vize başvurunuz, evraklarınızın tamamlanıp başvuru işleminin gerçekleşmesi ardından ortalama olarak 3 ila 10 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Ancak konsolosluklarda oluşabilecek yoğunluk, resmi tatil günleri ya da Elektronik vize başvuru sisteminde oluşabilecek olan aksaklıklar vizenizin onaylanma süresini geciktirebilecek etkenlerdendir. Vize başvuru süreci hakkında detaylı bilgi alabilmek için bizlere iletişim adreslerimiz aracılığı ile ulaşabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bahreyn Vize Ücreti 2023

Bahreyn Krallığı'na gerçekleştriecek olduğunuz Vize başvurularınızın geçerlilik süreleri ve giriş çıkış imkanları değişkenlik gösterebilmektedir. Vize uzmanlarımıza Bahreyn Krallığı'nda kaç gün konaklayacak olduğunuzu ve giriş çıkış sayınızın sayısını belirtmeniz vizenizin türünü belirlemekte büyük önem arz etmektedir. 
  • 2 Haftalık, Tek Girişli
  • 1 Aylık, Çok Girişli
  • 1 Yıllık, Çok Girişli
Olarak sınıflara ayırdığımız vize sürelerinin ücretlendirmesi de farklılık göstermektedir. 2023 yılı güncel fiyatları hakkında bilgi almak için Euroasia Global Visa Services Antalya şubemizi ziyaret edebilir, +90 (850) 241 13 36 numaralı telefonumuzu tuşlayarak bizleri arayabilir ya da antalya@eagvs.com adresine e-posta göndererek uzmanlarımızdan ücretlendirmeler hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Antalya Şube olarak sizler için Bahreyn Vize sürecinizde yardımcı olacağını düşündüğümüz sayfamızı incelediniz, İyi yolculuklar dileriz.

Bahreyn ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.