x
Bahreyn

Vize İşlemleri

Bahreyn

Telefon/Faks

+90 (850) 241 13 36

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

adana@eagvs.com

Bahreyn Vize Başvuru, Adana

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services Adana Şube olarak Bahreyn Vize süreçlerini, gerekli belgeleri, ücretlendirmelerini ve vize türlerini ele aldığımız sayfamıza Hoş Geldiniz.
Bahreyn Krallığı'na seyahat edecek olan Adana ilinde ikamet eden siz değerli ziyaretçilerimiz başta olmak üzere Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam, Ceyhan, Kozan, İmamoğlu, Karataş, Karaisalı, Pozantı, Yumurtalık, Tufanbeyli, Feke, Aladağ ve Saimbeyli ilçeleri, Kayseri, Kahramanmaraş, Gaziantep, Hatay, Mersin, Aksaray, Osmaniye ve Türkiye'nin bütün illerinden gerçekleştireceğiniz Bahreyn Vize Başvurularınıza tecrübeli vize danışmanlarımız rehberliğinde vize hizmeti veriyoruz.
Adana Şubemize +90 (850) 241 13 36 numaralı telefonumuzu tuşlayarak ulaşabilir, adana@eagvs.com adresine e-posta gönderebilir, dilerseniz ofisimizi ziyaret edip Bahreyn Vize süreçleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bahreyn Vizesi Kimlere Gerekmektedir? - Adana

Hizmet (Gri) Pasaport, Hususi (Yeşil) Pasaport ve Diplomatik (Siyah) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Bahreyn Krallığı'na gerçekleştirecekleri seyahatlerinin 90 günü aşmaması halinde vizeden muaf olarak seyahatlerini gerçekleştirebilmektedirler.
Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımızın ise Bahreyn Seyahatleri öncesinde, Bahreyn Vizesi alma zorunlulukları bulunmaktadır.
Ülkemizde;
 
 
olmak üzere iki adet Bahreyn Dış Temsilcilikleri bulunmaktadır. Fahri konsoloslukların ülkemizde vize süreçleri hususunda her hangi bir diplomatik yetkisi bulunmadığı için Ankara Büyükelçiliği vize süreçlerini değerlendirmek ve onaylamakta diplomatik yetkiye sahip olan tek kurumdur.

Bahreyn Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Adana

Bu başlık altında Bahreyn Vize türlerini ve gerekli olabilecek olan evraklara kolaylıkla erişebileceksiniz.
Seyahat gerekçeniz Vize türünüzü belirlemekte büyük önem arz etmektedir. Seyahat gerekçenizi doğru bir şekilde belirlemeniz hem gerekli evrakları temin etmenizde hem de başvuru yapacağınız vize türünü belirlemekte sizlere büyük ölçüde kolaylık sağlayacaktır.
 
Olmak üzere 3 farklı kategoride seçeneklere ayırmış olduğumuz vize çeşitlerinden seyahat gerekçenize uygun olan başlığa tıklayarak gerekli evraklara ulaşabilirsiniz. Yukarıda belirtilen Bahreyn Vize türleri içerisinden hangi başlığın sizin seyahat gerekçenizi kapsadığı konusunda fikir sahibi olamıyor ya da size uygun başlığın bu seçenekler arasında yer almadığını düşünüyorsanız Adana Şubemizi ziyaret edebilir, ilgili telefon numaralarımız aracılığı ile bizleri arayabilir ya da e-posta adresimize mail atarak vize danışmanlarımızdan yardım talep edebilirsiniz.

Bahreyn Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Adana

Bahreyn Krallığı'na dilerseniz Kapıda Vize uygulaması ile dilerseniz de Elektronik Vize uygulaması aracılığı ile vize başvurusunda bulunabilirsiniz.
Bahreyn Kapıda Vize ile sınır kapılarından 15 gün konaklama imkanınız olan vizenizi temin edebilmektesiniz. Bu süre duruma göre 15 gün daha uzatılabilmektedir. Ancak gerekli evrakların fazlalığı, başvuru sürecinin karmaşık olması ve barındırdığı risk unsurlarının fazla olmasından dolayı vize danışmanlarımız Kapıda vize uygulaması yerine Elektronik Vize Başvuru sistemini kullanmanızı tavsiye etmektedir.
Bir çok ülkede olduğu gibi Bahreyn Krallığı da Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına Elektronik Vize imkanı sunmaktadır. Bahreyn Elektronik Vize Başvuru sistemi sayesinde siz değerli ziyaretçilerimizin Bahreyn Vize başvurularını konsolosluklara bizzat gitmenize gerek kalmadan tecrübeli kadromuz eşliğinde sizler adına titizlikle gerçekleştirmekteyiz.
Bu evraklar;
 
  • Hali hazırda güncelliğini korumakta olan Pasaportunuzun resimli sayfasının taratılmış görüntüsü
  • 2 Adet Biometrik Fotoğrafınız
  • Gidiş - Dönüş Uçak bileti rezervasyonu bilgileriniz
  • Var ise Otel rezervasyon bilgileri
  • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği 
Evrakların Adana ofisimize iletilmesi ardından gerekli kontroller uzmanlarımız tarafından gerçekleşir ve her hangi bir eksik ya da hata olmaması durumunda Bahreyn Elektronik Vize Başvurunuz sizler adına gerçekleştirilir.
Gerekli evrakları dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek bizlere elden teslim edebilir, dilerseniz kargo yolu ile gönderebilir ya da mail yolu ile uzmanlarımıza iletebilirsiniz.

Bahreyn Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Adana

Bahreyn Vize Başvurunuz ortalama olarak 72 saat ila 10 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. E-posta adresinize gelecek olan başvuru onay mailinizin çıktısını alıp ziyaretinizi gerçekleştirebilmektesiniz. Ancak konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluk, elektronik vize sistemlerinde meydana gelebilecek olan aksaklıklar ya da resmi tatiller bu süreyi bir miktar uzatabilecek bir kaç etken arasında yer almaktadır. Bu tarz durumlar hakkında bilgi vermek için uzmanlarımız sizlerle düzenli olarak kontak halinde olacaklardır.

Bahreyn Vize Ücreti 2023

Bahreyn Vizenizin geçerlilik süresi ve giriş opsiyonları ücretlendirmelerde farklılık göstermektedir. 
 
  • 1 Aylık Çok Girişli
  • 2 Haftalık Tek Girişli
  • 1 Yıllık çok girişli
Olarak sınıflandırabilecek olduğumuz vize türleri içerisinden sizlere uygun olan seçeneği uzmanlarımıza iletmeniz durumunda vize başvurularınız bu seçenekler doğrultusunda gerçekleşecektir. 
Vize ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için Euroasia Global Visa Services Adana şubemizi ziyaret edebilir, +90 (850) 241 13 36 numaralı telefonumuzu arayarak uzmanlarımızdan bilgi alabilir ya da adana@eagvs.com adresine e-posta göndererek bizlere ulaşabilirsiniz.
Bahreyn Vize Başvurusunda sizlere yol göstermek amacı ile hazırlamış olduğumuz sayfamızı incelediniz, Adana Şubesi olarak iyi yolculuklar dileriz.

Bahreyn ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';