x
Bahreyn

Vize İşlemleri

Bahreyn

Adres

Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak/İzmir

Telefon/Faks

+90 (850) 241 13 36

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

izmir@eagvs.com

Bahreyn Vizesi, İzmir

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services İzmir Şube olarak Bahreyn Krallığı'na gerçekleştirmeyi hedeflemekte olduğunuz seyahatiniz öncesinde alma zorunluluğunuz olan Bahreyn Vizesi hakkında birçok ön bilgiyi edinebileceğiniz sayfamıza Hoş Geldiniz. 
İzmir Merkez başta olmak üzere Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Ödemiş, Kemalpaşa, Bergama, Aliağa, Menderes, Tire, Balçova, Urla, Narlıdere, Dikili, Kiraz, Seferihisar, Çeşme, Bayındır, Selçuk, Foça, Güzelbahçe, Kınık, Beydağ, Karaburun, çevre iller olan Aydın, Manisa, Balıkesir ve Tüm Türkiye'den gerçekleştirecek olduğunuz Bahreyn Vize Başvurularınız için vize danışmanlığı hizmeti sunmaktayız.
Bahreyn Vize Başvuruları hakkında detaylı bilgi almak için dilerseniz İzmir ofisimizi ziyaret edebilir, +90 (850) 241 13 36 numaralı telefonumuzdan bizleri arayabilir ya da izmir@eagvs.com adresine e-posta göndererek detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Bahreyn Vizesi Kimlere Gereklidir? - İzmir

Hizmet (Gri) Pasaport, Diplomatik (Siyah) Pasaport ve Hususi (Yeşil) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları seyahat süreleri 90 günü aşmaması kaydı ile gerçekleştirecekleri Bahreyn ziyaretleri öncesinde vize almalarına gerek olmadan seyahatlerini gerçekleştirebilirler.
Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımızın ise Bahreyn Krallığı'na gerçekleştirecekleri seyahatleri öncesinde Bahreyn Vizesi almak ile mükelleftirler. 
Bahreyn Krallığının ülkemiz sınırları içerisinde bulunan dış temsilcilikleri;
 
Fahri konsolosluklar vize süreçlerinde herhangi bir diplomatik yetkiye sahip değillerdir. Bu sebeple Ankara Büyükelçiliği, Bahreyn Vize sürecinde ülkemize bulunan tek yetkili kurumdur.
 

Bahreyn Vizesi İçin Gerekli Belgeler - İzmir

 
Bahreyn Vize çeşitlerini ele aldığımız bu başlık altında seyahat gerekçenize göre belirleyeceğiniz vize türü için gerekli olan belgelere kolaylıkla erişebileceksiniz. Seyahatinizin gerekçesini belirlemeniz ihtiyacınız olan evraklara ve başvuru yapacağınız vize türünü belirlemede büyük önem teşkil etmektedir.
Bahreyn Vize Türleri;
 
Yukarıda belirttiğimiz vize türleri arasında sizin seyahat gerekçenizi kapsayan başlığın hangisi olduğu konusunda kararsız kalıyorsanız ya da seyahat gerekçenize uygun başlığın bu seçenekler altında bulunmadığını düşünüyorsanız dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir, telefon numaramız aracılığı ile bizlere ulaşabilir ya da mail adresimize göndereceğiniz e-posta ile rehberlik talep edebilirsiniz.

Bahreyn Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - İzmir

Bahreyn'e yapacak olduğunuz ziyaretiniz öncesinde almak ile mükellef olduğunuz Bahreyn Vizenizi dilerseniz Kapıda Vize sistemi ile Bahreyn sınırından temin edebilirsiniz. Kapıda vize uygulaması ile sahip olacağınız Bahreyn Vizesi ile 15 günlük bir konaklama hakkı kazanmış olursunuz. Duruma göre 15 günlük aldığınız vizenizin süresini 15 gün daha uzatabilmektesiniz. Fakat Kapıda Vize uygulamasının oluşturmakta olduğu risklerden ötürü vize danışmanlarımız Kapıda vize uygulaması yerine Elektronik Vize Başvuru sistemini kullanmanızı tavsiye etmektedirler.
Birçok ülkenin de başvurduğu bir sistem olan Elektronik Vize Başvuru sistemini Bahreyn Krallığı da ülkemiz vatandaşlarına uygulamaktadır. Elektronik Vize Başvuru sistemi sayesinde konsolosluğa bizzat gitmenize gerek kalmadan sizler adına Bahreyn Elektronik Vize başvurunuzu gerçekleştirmekteyiz.
Bahreyn Elektronik Vize başvurunuzu gerçekleştirebilmemiz için;
 
  • Hali hazırda güncelliği devam etmekte olan Pasaportunuzun resimli sayfasının fotokopisi ya da taratılmış görüntüsü
  • 2 Adet Biometrik Fotoğraf
  • Gidiş - Dönüş Uçak bileti rezervasyonu bilgileriniz
  • Var ise otel rezervasyon bilgileriniz
  • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
Belgelerini vize danışmanlarımıza dilerseniz ofisimizi ziyaret edip bizzat elden teslim edebilir, kargo yolu ile bizlere ulaştırabilir ya da mail adreslerimize e-posta yolu ile göndermeniz yeterli olacaktır.
Gerekli belgelerin danışmanlarımıza ulaşması ardından Bahreyn Elektronik Vize başvurunuzu gerçekleştirmekteyiz.

Bahreyn Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - İzmir

Bahreyn Elektronik Vize başvurunuz, başvuru işlemi gerçekleşip tamamlanması ardından ortalama olarak 72 saat ile 10 gün içerisinde sonuç bulmaktadır. Ancak konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluklar, elektronik vize sisteminde meydana gelebilecek olan aksaklıklar ve resmi tatil günleri vize başvuru sürecinizi etkileyebilmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için irtibat adreslerimiz aracılığı ile bizlere ulaşıp yardım alabilirsiniz.

Bahreyn Vize Ücretleri 2023

Bahreyn Vize ücretinizi tercih edecek olduğunuz vize türü belirlemektedir. Bahreyn Krallığı'nda kaç gün konaklayacağınız, giriş - çıkış sayınız ücretlendirmeleri değiştiren etkenlerdendir.
  • 2 haftalık, Tek Girişli
  • 1 Aylık, Çok Girişli
  • 1 Yıllık, Çok Girişli
Yukarıda belirtmiş olduğumuz vize çeşitleri içerisinden size uygun olan vize türünün hangisi olduğunu belirleyip vize başvurunuzu bu hususta gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 
Vize ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için +90 (850) 241 13 36 numaralı telefonumuz aracılığı ile bizleri arayabilir, izmir@eagvs.com adresine mail atabilir ya da dilerseniz ofisimizi ziyaret edip uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
Sevgili ziyaretçilerimiz sizler için hazırlamış olduğumuz Bahreyn Vizesine dair hazırlamış olduğumuz sayfamızı okudunuz. Vize başvuru süreçlerinizde tecrübeli vize danışmanlarımız ile vize hizmeti veren Euroasia Global Visa Services İzmir Şubesi olarak iyi yolculuklar dileriz.

Bahreyn ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.