x
Bahreyn

Vize İşlemleri

Bahreyn

Telefon/Faks

+90 (850) 241 13 36

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

kayseri@eagvs.com

Bahreyn Vize Başvuru, Kayseri

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services Kayseri Şubesi olarak Bahreyn'e gerçekleştirecek olduğunuz ziyaretiniz öncesinde başvuru yapmak zorunda oluğunuz Bahreyn Vize Başvurusu ile alakalı bir çok ön bilgiye ulaşabileceğiniz ve vize sürecinde karşınıza çıkacak olan sorunlara cevap bulabileceğinizi düşündüğümüz sayfamıza Hoş Geldiniz.
Kayseri ili başta olmak üzere Melikgazi, Kocasinan, Talas, Develi, Yahyalı, Bünyan, Pınarbaşı, İncesu, Tomarza, Yeşilhisar, Sarıoğlan, Hacılar, Sarız, Felahiye, Akkışla, Özvatan ve komşu iller Yozgat, Sivas, Kahramanmaraş, Adana, Niğde, Nevşehir ve Tüm Türkiye'den gerçekleştirecek olduğunuz Bahreyn Vize Başvurularınıza uzman vize danışmanlarımız rehberliğinde vize hizmeti sunmaktayız.
Konu ile alakalı daha detaylı bilgi edinmek için ofisimizi ziyaret edebilir, +90 (850) 241 13 36 numaralı telefonumuzu tuşlayarak bizleri arayabilir ya da kayseri@eagvs.com adresine mail atarak rehberlik talebinde bulunabilirsiniz.

Bahreyn Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Kayseri

Seyahatleri 90 günü aşmayacak olan Siyah (Diplomatik), Yeşil (Hususi) ve Gri (Hizmet) pasaport sahibi olan Vatandaşlarımızın ise ziyaretlerini vizesiz olarak gerçekleştirebilirler. Ancak Bahreyn Krallığı'na seyahat edecek olan Bordo  (Umuma Mahsus) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları ziyaretleri öncesinde Bahreyn Vizesi almak ile mükelleftirler.
Bahreyn Krallığı'nın ülkemizde dış temsilcilik görevini;
 
 
Vize Başvuru değerlendirmesi ve onaylanması süreçlerini, Ankara Büyükelçiliği yürütmektedir. Ülkemizde Fahri Konsolosluklar vize süreçlerinde her hangi diplomatik bir yetkiye sahip değillerdir. 

Bahreyn Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Kayseri

Bahreyn Krallığı'na gerçekleştireceğiniz seyahatinizin gerekçesi, başvuru yapacak olduğunuz Bahreyn Vize türünü belirlemektedir. Bahreyn Vize Başvurusu öncesinde edinmeniz gereken evrakların çeşitliliğini vize türünüz belirlemektedir.
Bahreyn Vize türleri;
 
 
Belirtmiş olduğumuz Bahreyn Vize türleri arasında sizin seyahat gerekçenize uygun olan türün hangisi olduğu konusunda fikir sahibi olamıyor ya da seyahat gerekçenizi içeren başlığın bu seçenekler arasında var olmadığını düşünüyorsanız eğer, konu ile alakalı görüşmek için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir, telefon numaramız aracılığı ile Euroasia Global Visa Services Kayseri şubemizi arayabilir ya da kayseri@eagv.com adresine mail atarak uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Bahreyn Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Kayseri

Bahreyn Krallığı, ülkemiz vatandaşlarının vize başvurularını iki farklı şekilde gerçekleştirebilmelerine olanak sağlamaktadır. Dilerseniz Bahreyn Vize başvurunuzu Elektronik Vize Başvuru sistemi aracılığı ile gerçekleştirebilir ya da Kapıda Vize uygulaması gerçekleştirebilirsiniz.
 
Kapıda Vize uygulaması ile sahip olacak olduğunuz vizeniz sizlere Bahreyn Krallığı'nda 15 gün konaklama imkanı sunacaktır. Duruma göre bu vize 15 gün daha uzatılabilmekte ve bu sayede 1 aylık konaklama hakkına sahip olabilirsiniz. Sınır kapılarında gerçekleştirecek olduğunuz Bahreyn Vize Başvurusunun evrak kalabalığı ve risk unsurlarının fazla olmasından sebep vize uzmanlarımız vize başvurularınızı Elektronik Vize Başvuru sistemi ile gerçekleştirmenizi önermektedir. Elektronik vize başvuru sistemi günümüzde Bahreyn Krallığı da dahil olmak üzere bir çok ülkenin tercih ettiği ve çok daha pratik olan bir başvuru sistemidir. Elektronik Vize başvuru sistemi ile Bahreyn Vize başvurusu yapacak kişilerin konsolosluklara bizzat gitmelerine gerek yoktur. Belirttiğimiz evrakları Kayseri şubemizde çalışmakta olan vize danışmanlarımıza iletmeniz, sizler adına Bahreyn Elektronik Vize Başvurusunu gerçekleştirmemiz için yeterli olacaktır. Vize danışmanlarımıza iletecek olduğunuz evrakların kontrolü yapıldıktan sonra sizler adına Bahreyn Elektronik Vize başvurunuzu gerçekleştirmekteyiz.
Elektronik Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilmemiz için;
 
  • Geçerliliği devam etmekte olan Pasaportunuzun resimli sayfasının taratılmış görüntüsü ya da fotokopisi
  • 2 Adet biometrik fotoğraf
  • Gidiş - Dönüş Uçak bileti rezervasyon bilgileri
  • Var ise, otel rezervasyonu bilgisi
  • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
Belgelerini ofisimize gelerek elden teslim edebilir, kargo yolu ile Kayseri ofisimize gönderebilir ya da kayseri@eagvs.com adresine mail yolu ile iletebilirsiniz.

Bahreyn Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Kayseri

Bahreyn Elektronik Vize başvurunuz, evraklarınızın tamamlanıp başvuru işleminin gerçekleşmesi sonrasında ortalama olarak 72 saat ila 10 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Ancak resmi tatil günleri, konsolosluklarda oluşabilecek yoğunluklar ya da elektronik vize başvuru sisteminde gerçekleşebilecek olan aksaklıklar vizenizin onaylanma süresini geciktirebilecek etkenler içerisinde yer almaktadır.

Bahreyn Vize Ücreti 2023

Bahreyn Krallığı'na yapacak olduğunuz seyahatiniz süresince Bahreyn sınırları içerisinde kaç gün konaklayacağınız ve giriş sayınız büyük önem oluşturmaktadır. Yetkililerimize bu bilgileri vermeniz vize başvurunuzun doğru bir şekilde gerçekleşebilmesini sağlayacaktır.
  • 2 Haftalık, Tek Girişli
  • 1 Aylık, Çok Girişli
  • 1 Yıllık, Çok Girişli
Yukarıda belirttiğimiz vize türlerinin ücretlendirmesi de farklılık göstermektedir. 2023 yılı güncel fiyatları hakkında bilgi almak için Euroasia Global Visa Services Kayseri şubemizi ziyaret edebilir, +90 (850) 241 13 36 numaralı telefonumuzu tuşlayarak bizleri arayabilir ya da kayseri@eagvs.com adresine e-posta göndererek uzmanlarımızdan ücretlendirmeler hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Bahreyn ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';