x
Bahreyn

Vize İşlemleri

Bahreyn

Adres

Kavaklıdere Mah. Beykoz Sok. No:14/5 Çankaya-Ankara

Telefon/Faks

+90 (850) 241 13 36

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

ankara@eagvs.com

Bahreyn Vize Başvuru, Ankara

Değerli Ziyaretçilerimiz;
Euroasia Global Visa Services Ankara Şubesi olarak Bahreyn Krallığı'na yapacak olduğunuz seyahatiniz öncesinde gerçekleştirmek zorunluluğunuz olan Bahreyn Vize süreçleri hakkında bilgileri paylaşacak olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.
Ankara Merkez başta olmak üzere Kızılcahamam, Pursaklar, Altındağ, Nallıhan, Güdül, Ayaş, Kalecik, Bala, Sincan, Şereflikoçhisar, Polatlı, Keçiören, Akyurt, Gölbaşı, Evren, Etimesgut, Elmadağ, Çubuk, Haymana, Çankaya, Yenimahalle, Çamlıdere, Kahramankazan, Beypazarı, Mamak ve Çorum ilçeleri, çevre iller olan Bolu, Çankırı, Eskişehir'den ve Türkiye'nin her yerinden gerçekleştirmek istediğiniz, bir çok ülkede olduğu gibi, Bahreyn Krallığı'na yapacağınız vize başvurularınızda uzman kadromuz ve tecrübeli vize danışmanlarımız eşliğinde Ankara Şube olarak vize süreçlerinizde vize hizmeti sunmaktayız.
Bahreyn Vize Başvuru süreçleri hakkında bilgi almak isteyen siz değerli ziyaretçilerimiz bizlere +90 (850) 241 13 36 numaralı telefon üzerinden ulaşabilir, ankara@eagvs.com mail adresine e-posta gönderebilir ya da dilerseniz Ankara ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bahreyn Vizesi Kimlere Gerekir? - Ankara

Yeşil (Hususi) pasaport, Siyah (Diplomatik) Pasaport ve Gri (Hizmet) pasaportuna sahip olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının Bahreyn Cumhuriyetine gerçekleştirecekleri ziyaretleri eğer ki 90 günü geçmeyecek ise vizeden muaf sayılmaktadırlar.
Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımız ise Bahreyn Krallığına yapacakları ziyaretleri öncesinde Bahreyn Vizesi almak ile mükelleftirler.
Bahreyn Krallığının ülkemiz sınırları içerisinde dış temsilcilik olarak;
Dış temsilcililer içerisinde diplomatik yetkiye sahip olan kurum ise Ankara Büyükelçiliğidir. Fahri Konsoloslukların ülkemizde vize işlemlerinde her hangi bir diplomatik yetkisi bulunmamaktadır.

Bahreyn Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Ankara

Bahreyn Vize çeşitlerini ele aldığımız bu başlık altında seyahat gerekçelerinize göre değişkenlik gösteren vize türlerinin ihtiyaç duyduğu evraklara ve ilgili bağlantılara rahatlıkla ulaşabileceksiniz.
Bahreyn Krallığı, ülkemiz vatandaşlarına Kapıda Vize ve Elektronik vize olmak üzere iki çeşit vize imkanı sunmaktadır. Eagvs Ankara Şubesi olarak iki vize türü için de vize uzmanlarımız rehberliğinde vize hizmeti sunmaktayız. Ayrıca Bahreyn Vize Başvurunuz ister Kapıda Vize olsun ister Elektronik Vize Başvurusu olsun içlerinde üç farklı kategoriye ayrılmaktadırlar. Bunlar;
Yukarıda sizler için listelemiş olduğumuz vize türleri Bahreyn Vize Başvuru sürecinizde edinmeniz gereken güncel evrakları, evrakların nicelikleri ve evrakların nereden temin edileceği sorularına cevap vermektedir. Seyahat gerekçenizi doğru bir şekilde belirlemiş olmanız büyük önem arz etmektedir. Eğer belirtilen vize türleri içerisinde kendi gerekçenize uygun olan başlığı bulamıyor ya da hangi başlığın seyahatinizi kapsadığı konusunda fikir sahibi olamıyorsanız konuya dair görüşmek için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir, ilgili telefon numaralarımız aracılığı ile bizleri arayabilir ya da mail adresimize e-posta göndererek rehberlik talep edebilirsiniz.

Bahreyn Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Ankara  

Bahreyn'e seyahat edecek olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları tabi oldukları vizeyi Bahreyn sınır kapısından alabilmektedirler. Edinilen vize sayesinde Bahreyn'de 15 gün ikamet edilebilmektedir. Duruma göre bu süre 15 gün daha uzatılabilmektedir. Ancak Kapıda vize uygulamasında risk unsurlarının fazla olmasından dolayı vize uzmanlarımız Bahreyn Vize Başvurularında Elektronik Vize Başvuru sisteminin kullanılmasını tavsiye etmektedir.
Günümüzde bir çok ülkenin de başvurduğu sistem olan Elektronik Vize Başvuru sistemi Bahreyn Krallığı tarafından Ülkemiz vatandaşlarına da uygulanmaktadır. Elektronik Vize Başvuru sistemi sayesinde vize başvurusunda bulunacak olan kişilerin bizzat konsolosluklarda bulunmalarına gerek yoktur. Vize danışmanlarımız gerekli evrakları tamamlamanız ardından sizler adına Bahreyn Elektronik Vize Başvurunuzu titizlikle gerçekleştirmektedir.
Elektronik Vize Başvurunuzu gerçekleştirmek için;
  • Hali hazırda güncelliğini korumakta olan Pasaportunuzun resimli sayfasının taratılmış görüntüsü
  • 2 Adet Biometrik Fotoğrafınız
  • Gidiş - Dönüş Uçak bileti rezervasyonu bilgileriniz
  • Var ise Otel rezervasyon bilgileri
  • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği 
evraklarını tarafımıza iletmeniz ardından Vize Uzmanlarımız sizler adına Bahreyn Elektronik Vize Başvurunuzu gerçekleştirmektedir.

Bahreyn Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Ankara

Bahreyn Vize başvurunuzun uzmanlarımız tarafından işleme alınması ardından 72 saat ile 10 iş günü içersinde sonuç bulmaktadır. Elektronik vizeniz onaylandıktan sonra Ankara Şubemizde çalışmakta olan vize danışmanlarımız size ait olan bir e-posta adresine onay mailini yönlendireceklerdir. Mailinize gelen Bahreyn Elektronik Vize onayı çıktısı ile Bahreyn seyahatinizi gerçekleştirebileceksiniz. 
Bahreyn Elektronik Vizenizin onaylanma sürecini konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluklar, elektronik onay sisteminde var olabilecek olan aksaklıklar ve resmi tatiller etkileyebilmektedir. Konu ile daha detaylı bilgi almak için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bahreyn Vize Ücreti 2023

Bahreyn Vize ücretleri vize türüne ve giriş - çıkış sayısına göre değişkenlik göstermektedir.
Bahreyn Vizesi;
  • 1 Aylık Çok Girişli
  • 2 Haftalık Tek Girişli
  • 1 Yıllık çok girişli, olarak alınabilmektedir.
Bu türlerinin ücretleri birbirinden farklılık göstermektedir. Seyahatinizin planlamasını yapmanız ardından Euroasia Global Visa Services Ankara Şubemizdeki temsilcilerimize +90 (850) 241 13 36 numaralı telefon üzerinden ulaşabilir, ankara@eagvs.com adresine mail gönderebilir ya da ofisimize gelerek ücretler hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Bahreyn ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';