x
Bahreyn

Vize İşlemleri

Bahreyn

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1 / 12 Merkez/Edirne

Telefon/Faks

+90 (850) 241 13 36

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

edirne@eagvs.com

Bahreyn Vize Başvuru, Edirne

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services Edirne Şubesi olarak Bahyern Vize Başvuru sürecinde atacağınız adımları kolaylaştırmak adına hazırlamış olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.
Edirne ili ve Enez, Havsa, Uzunköprü, Süloğlu, Merkez, Meriç, İpsala, Keşan, Lalapaşa ilçeleri başta olmak üzere, çevre iller olan Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale ve tüm Türkiye'den gerçekleştirecek olduğunuz Bahreyn Vize Başvurularınıza tecrübeli Vize Danışmanlarımız rehberliğinde danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
Edirne ili ve çevresinde ikamet etmekte olan siz değerli ziyaretçilerimiz Bahreyn Vize Başvurusu hakkında detaylı bilgi alabilmek için dilerseniz Edirne şubemizi ziyaret edebilir, +90 (850) 241 13 36 numaralı telefonumuzdan bizleri arayabilir ya da edirne@eagvs.com adresine e-posta göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bahreyn Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Edirne

Bahreyn Krallığına seyahat edecek olan Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları ziyaretleri öncesinde Bahreyn Vize Başvurusu yapmak ile mükelleftirler.
Hususi (Yeşil) pasaport, Hizmet (Gri) pasaportu ve Diplomatik (Siyah) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları seyahat süreleri 90 günü geçmediği sürece Bahreyn ziyaretlerini vize almalarına gerek kalmadan gerçekleştirebilmektedirler.
Ülkemizde Bahreyn Krallığı'na ait olan dış temsilcilikler;
 
Fahri konsoloslukların Vize Başvurularında diplomatik olarak her hangi bir yetkisi bulunmamaktadır. Bu nedenle Ankara Bahreyn Büyükelçiliği vize sürecinde diplomatik olarak yetkiye sahip olan tek kurum olarak görev yapıyor olmaktadır.

Bahreyn Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Edirne

Bahreyn Krallığı'na gerçekleştirecek olduğunuz ziyaretinizin gerekçesi edinmeniz gereken evrakların listesi ve başvuru yapmanız gereken vize türünü belirlemekte büyük önem taşımaktadır. Sizler için listelemiş olduğumuz vize türlerini kapsayan başlıklara tıklayarak, size uygun olan vize türüne tıklayarak gerekli olan evrak listelerine ve sürecin nasıl gelişeceğine dair bilgilere kolaylıkla erişebileceksiniz.
Yukarıda belirtmiş olduğumuz Bahreyn Vize çeşitleri arasında ziyaretinize uygun olan başlığın hangisi olduğuna karar veremiyor ya da ziyaret gerekçenizin bu başlıklardan her hangi birine uygun olmadığını düşünüyorsanız eğer konu ile alakalı olarak ofisimizi ziyaret edebilir, telefon numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilir ya da elektronik posta adreslerimiz üzerinden bizlere e-posta göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bahreyn Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Edirne

Bahreyn Vize Başvurularınızı dilerseniz Kapıda Vize uygulaması ile sınır kapılarında gerçekleştirebilirsiniz. Fakat kapıda vize sisteminin doğurabilecek olduğu riskler göz önüne alındığında vize danışmanlarımız Kapıda Vize sistemi yerine Elektronik Vize Başvuru sistemini tercih etmektedirler. 
Günümüzde Bahreyn Krallığı'nın ve bir çok ülkenin kullanmakta olduğu elektronik vize başvuru sisteminden Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları da faydalanabilmektedir. Elektronik Vize Başvuru sistemi sayesinde başvuru yapacak kişinin bizzat konsolosluğa gitmesine gerek bulunmamaktadır. Vize Danışmanlarımız internet üzerinden online olarak yapılabilmekte olan Bahreyn Elektronik Vize Başvurunuzu sizler adına titizlilikle gerçekleştirebilmektedir. 
Sizlerden talep edecek olduğumuz evrakları;
 
  • Pasaportunuzun resimli sayfasının fotokopisi ya da taratılmış görüntüsü
  • 2 adet biometrik fotoğraf
  • Gidiş - Dönüş Uçak bileti rezervasyon bilgileri
  • Otel rezervasyonu (Var ise)
  • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
Tamamlayıp tarafımıza bizlere bizzat ofisimizi ziyaret ederek elden ya da edirne@eagvs.com adresine mail atarak iletmeniz ardından sizler adına Bahreyn Elektronik Vize Başvurunuzu gerçekleştirmekteyiz. Başvuru süreci, vize onay süreci ve bir çok detay konusunda sizler adına adımları atıp sizleri bilgilendirmekteyiz.

Bahreyn Vizesi Kaç Günde Sonuç Bulmaktadır? - Edirne

Bahreyn Elektronik Vize Başvurunuz yukarıda belirttiğimiz evrakları tarafımıza ulaştırmanız ve vize başvurunuz tamamlandıktan sonra 72 saat ila 10 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Onay sürecinizi konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluk, elektronik vize başvuru sisteminde meydana gelebilecek olan aksaklıklar ve resmi tatiller etkileyebilecek etkenlerden bir kaçıdır. Seyahat planlamanızı yaparken ve vize başvurusu için harekete geçmeden önce resmi tatilleri göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Konu ile alakalı olarak detaylı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir, telefon numaramız aracılığı ile bizleri arayabilir ya da e-posta adresimize mail atarak uzmanlarımızdan kapsamlı bilgi talep edebilirsiniz.

Bahreyn Vize Ücreti 2023

Seyahatiniz sürecinde Bahreyn krallığına kaç kere giriş-çıkış yapacağınız ve konaklama süreniz önem teşkil etmektedir. Başvurunuz yapmadan önce bu bilgileri Edirne şubesinde çalışmakta olan vize uzmanlarımıza bildirmeniz gerekmektedir.
 
  • 2 Haftalık, Tek Girişli
  • 1 Aylık, Çok Girişli
  • 1 Yıllık, Çok Girişli
Olmak üzere seçeneklerin bulunduğu vize türlerinin arasında ücret farklılığı bulunmaktadır. 2023 yılı güncel fiyatları hakkında bilgi almak için +90 (850) 241 13 36 numaralı telefonumuzu tuşlayarak, edirne@eagvs.com adresine mail atarak ya da ofisimizi ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Bahreyn ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.