x
Bahreyn

Vize İşlemleri

Bahreyn

Telefon/Faks

+90 (850) 241 13 36

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

gaziantep@eagvs.com

Bahreyn Vize Başvuru, Gaziantep

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services Gaziantep Şubesi olarak Bahreyn Krallığı'na gerçekleştireceğiniz seyahatiniz öncesinde almak zorunda olduğunuz Bahreyn Vizesi hakkında ön bilgileri paylaştığımız ve başvuru süreçlerini ele aldığımız sayfamıza Hoş Geldiniz.
Gaziantep ili başta olmak üzere Şahinbey, Şehitkamil, Nizip, İslahiye, Nurdağı, Araban, Oğuzeli, Yavuzeli, Karkamış ve komşu iller Sivas, Malatya, Kayseri, Adana, Osmaniye, Şanlıurfa, Adıyaman, Kahramanmaraş ve Tüm Türkiye'den gerçekleştirecek olduğunuz Bahreyn Vize Başvurularınıza uzman vize danışmanlarımız rehberliğinde vize hizmeti vermekteyiz.
Konu ile alakalı daha detaylı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir, +90 (850) 241 13 36 numaralı telefonumuz ile bizleri arayabilir ya da gaziantep@eagvs.com adresine mail atarak rehberlik talep edebilirsiniz.

Bahreyn Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Gaziantep

Bordo  (Umuma Mahsus) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları Bahreyn Krallığı'na yapacak oldukları ziyaretleri öncesinde Bahreyn Vizesi almak ile mükelleftirler.
Siyah (Diplomatik), Yeşil (Hususi) ve Gri (Hizmet) pasaport sahibi olan Vatandaşlarımızın ise Bahreyn'e yapacakları seyahat 90 gün konaklamayı aşmaması kaydı ile ziyaretlerini vizesiz olarak gerçekleştirebilirler.
Bahreyn Krallığı'nın ülkemizde 2 adet dış temsilciliği bulunmaktadır. Bunlar;
 
Fahri konsolosluklar vize başvurularında her hangi bir diplomatik yetkiye sahip değillerdir. Bu sebeple yapacak olduğunuz Bahreyn Vize başvurularınızı Ankara Büyükelçiliği değerlendirecek ve onaylayacaktır.

Bahreyn Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Gaziantep

Bahreyn Vize Başvurularınız ziyaret gerekçenize göre çeşitlilik göstermektedir. Sizler için listeler halinde sıraladığımız, Bahreyn Vize türleri sayesinde ihtiyacınız olacak olan evraklara kolaylıkla erişebileceksiniz. Bu vize türleri;
 
Seyahatinize uygun olan başlığı tıklayarak gerekli belgelere erişim sağlayabilirsiniz. Yukarıda belirtilen başlıklar içerisinde seyahat gerekçenize uygun vize türünün hangisi olduğu konusunda fikir yürütemiyor ya da size uygun başlığın bu seçenekler içerisinde var olmadığını düşünüyorsanız eğer konu ile alakalı olarak iletişim adreslerimiz vasıtası ile bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bahreyn Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Gaziantep

Bahreyn Krallığı'na gerçekleştirecek olduğunuz Vize Başvurunuzu dilerseniz Kapıda Vize uygulaması ile dilerseniz de Elektronik vize başvuru sistemi ile gerçekleştirebilirsiniz. 
Kapıda Vize uygulaması ile Bahreyn Krallığı'nda 15 gün konaklama imkanınız olan bir vize edinebilirsiniz. Bu 15 günlük süre belirli durumlar halinde 15 gün daha uzatılabilmektedir. Sınır kapılarında gerçekleştirecek olduğunuz bu vize başvurusunun barındırdığı risk unsurları ve sancılı süreç göz önüne alındığı zaman Vize Danışmanlarımız vize başvurularınızı Elektronik Başvuru sistemi ile gerçekleştirmenizi tavsiye etmektedir.
Elektronik vize başvuru sistemi günümüzde Bahreyn Krallığı da dahil olmak üzere bir çok ülkenin başvurduğu ve daha pratik olan bir vize başvuru çeşididir. Elektronik Vize başvuru sistemi sayesinde başvuru yapacak kişilerin bizzat konsolosluklara gitmelerine gerek yoktur. Sizlerden talep edecek olduğumuz evrakları Gaziantep Şubemize iletmeniz ardından vize danışmanlarımız sizler adına titizlilikle başvurunuzu gerçekleştirecektir.
Başvurunuzu başlatabilmemiz için;
 
  • Geçerliliği devam etmekte olan Pasaportunuzun resimli sayfasının taratılmış görüntüsü ya da fotokopisi
  • 2 Adet biometrik fotoğraf
  • Gidiş - Dönüş Uçak bileti rezervasyon bilgileri
  • Var ise, otel rezervasyonu bilgisi
  • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
Belgelerini dilerseniz ofisimize gelerek elden ulaştırabilir, kargo yolu ile gönderebilir ya da gaziantep@eagvs.com adresine mail yolu ile iletebilirsiniz. Belgelerinizi bizlere ulaştırmanız ardından eksik ya da hatalı her hangi bir evrak olmaması kaydı ile başvuru işleminizi gerçekleştireceğiz. 

Bahreyn Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Gaziantep

Bahreyn Elektronik Vize başvurunuz, evraklarınızın tamamlanıp başvuru işleminin gerçekleşmesi ardından ortalama olarak 3 ila 10 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Ancak konsolosluklarda oluşabilecek yoğunluk, resmi tatil günleri ya da elektronik vize başvuru sisteminde oluşabilecek olan aksaklıklar vizenizin onaylanma süresini geciktirebilecek etkenlerdendir.
Vize başvuru süreci hakkında detaylı bilgi alabilmek için bizlere iletişim adreslerimiz aracılığı ile ulaşabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bahreyn Vize Ücreti 2023

Bahreyn Krallığı'na yapacak olduğunuz Vize başvurularınızın geçerlilik süreleri ve giriş çıkış imkanları değişkenlik gösterebilmektedir. Vize danışmanlarımıza Bahreyn Krallığı'nda kaç gün konaklayacak olduğunuzu ve giriş çıkış sayınızın sayısını belirtmeniz vizenizin türünü belirlemekte büyük önem arz etmektedir.
 
  • 2 Haftalık, Tek Girişli
  • 1 Aylık, Çok Girişli
  • 1 Yıllık, Çok Girişli
Olarak sınıflara ayırdığımız vize sürelerinin ücretlendirmesi de farklılık göstermektedir. 2023 yılı güncel fiyatları hakkında bilgi almak için Euroasia Global Visa Services Gaziantep şubemizi ziyaret edebilir, +90 (850) 241 13 36 numaralı telefonumuzu tuşlayarak bizleri arayabilir ya da gaziantep@eagvs.com adresine e-posta göndererek uzmanlarımızdan ücretlendirmeler hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Gaziantep Şube olarak sizler için Bahreyn Vize sürecinizde yol gösterici olduğunu düşündüğümüz sayfamızı okudunuz, İyi yolculuklar dileriz.

Bahreyn ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';