x
Bahreyn

Vize İşlemleri

Bahreyn

Telefon/Faks

+90 (266) 225 50 20

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Balikesir@eagvs.com

Bahreyn Vize İşlemleri, Balıkesir

Değerli Ziyaretçilerimiz;
Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şubesi olarak Bahreyn Krallığı'na gerçekleştirecek seyahatiniz öncesinde başvuru yapmanız gereken Bahreyn Vizesi süreçleri hakkında hazırlamış olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.
Balıkesir ili başta olmak üzere Edremit, Dursunbey, Susurluk, Erdek, Sındırgı, Savaştepe, Marmara, Manyas, Kepsut, Bandırma, Gönen, Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bigadiç, Burhaniye, Karesi, İvrindi, Havran, Gömeç ilçeleri, çevre iller olan Kütahya, Manisa, Çanakkale'den ve Türkiye'nin bütün il ve ilçelerinden gerçekleştirmek istediğiniz, Bahreyn Krallığı'na yapacağınız vize başvurularınızda uzman ekip arkadaşlarımız ve vize danışmanlarımız eşliğinde Balıkesir Şube olarak Bahreyn Vize Başvuru süreçlerinizde vize hizmeti sunmaktayız.
Bahreyn Vize Başvuru sürecinde izlemeniz adımlar hakkında bilgi almak isteyen siz değerli ziyaretçilerimiz Balıkesir Şubemize  +90 (266) 225 50 20 numaralı telefon üzerinden ulaşabilir, Balikesir@eagvs.com mail adresine e-posta atabilir veya arzu ederseniz Balıkesir ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bahreyn Vizesi Kimlere Gerekir? - Balıkesir

Hususi (Yeşil) pasaport, Diplomatik (Siyah) Pasaport ve Hizmet (Gri) pasaportuna sahip olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının Bahreyn Cumhuriyetine 90 günü geçmeyen ziyaretlerinde vizeden muaf sayılmaktadırlar.
Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımızın ise Bahreyn Krallığına yapacakları ziyaretleri öncesinde Bahreyn Vizesi alma zorunlulukları bulunmaktadır.
Bahreyn Krallığının ülkemiz sınırları içerisinde dış temsilcilik olarak;
Fahri Konsoloslukların Vize Başvurularında diplomatik bir yetkilerinin olmamasından ötürü dış temsilcililer içerisinde diplomatik yetkiye sahip olan tek kurum Ankara Büyükelçiliğidir. 

Bahreyn Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Balıkesir

Bahreyn Vize Başvurularınız seyahat gerekçenize göre değişkenlik göstermektedir. Bu başlık altında siz değerli ziyaretçilerimiz için seyahat gerekçelerine göre sınıflandırılmış olarak hazırladığımız vize çeşitlerine ve bu vize çeşitleri için gerekli olan evraklara kolaylıkla erişebileceksiniz.
Bahreyn Krallığı, ülkemiz vatandaşlarına Elektronik Vize sistemi ve Kapıda vize olmak üzere alınabilecek olan iki çeşit vize imkanı sunmaktadır. Eagvs Balıkesir Şube olarak iki vize türü için de siz değerli ziyaretçilerimize vize hizmeti sunmaktayız. İster Kapıda Vize olsun ister Elektronik Vize olsun gerçekleştirecek olduğunuz Bahreyn Vize Başvurunuzda seyahat gerekçeniz büyük önem taşımaktadır. Seyahat gerekçeniz almanız gereken vize türünü belirler. Bu vize türleri;
Bahreyn Vize Başvurularınızda ziyaret gerekçenizi belirtmiş olmanız edinmeniz gereken evraklarda ve onay sürecinde büyük önem taşımaktadır. Yukarıda sizler için ana başlıklar altında ele aldığımız Bahreyn Vize çeşitleri arasında sizin seyahat gerekçenize uygun başlığın olmadığını düşünüyor ya da seyahat gerekçenize uygun başlığın hangisi olduğu konusunda fikir yürütemiyorsanız eğer konula alakalı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir ya da iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bahreyn Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Balıkesir  

Bahreyn'e gerçekleştirecek olduğunuz seyahatiniz öncesinde almanız gereken Bahreyn Vizesini dilerseniz Kapıda Vize uygulamasından yararlanarak Bahreyn sınır kapısında alabilirsiniz. Fakat Kapıda vize uygulamasında oluşabilecek olan risk etkenlerinin fazla olmasından dolayı vize uzmanlarımız Bahreyn Vize Başvurularında öncelikli olarak Elektronik Vize Başvuru sisteminin kullanılmasını tavsiye etmektedir.
Bahreyn Krallığı, günümüzde bir çok ülkenin de vize başvurularında kullanıyor oldukları Elektronik Vize Başvuru sistemini Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına uygulamaktadır. Elektronik Vize Başvuru sistemi sayesinde kişilerin bizzat konsolosluklarda bulunmaları gerekmemektedir. Vize danışmanlarımız gerekli evrakları bizlere ulaştırmanız sonrasında, sizler adına Bahreyn Elektronik Vize Başvurunuzu özenle gerçekleştirmektedir.
Elektronik Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilmemiz için;
  • Hali hazırda güncelliğini korumakta olan Pasaportunuzun resimli sayfasının taratılmış görüntüsü
  • 2 Adet Biometrik Fotoğraf
  • Gidiş - Dönüş Uçak bileti rezervasyonu bilgileriniz
  • Var ise Otel rezervasyon bilgileri
  • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
evraklarını tarafımıza ulaştırmanız sonrasında, Vize uzmanlarımız sizler adına Bahreyn Elektronik Vize Başvurunuzu gerçekleştirmektedir.

Bahreyn Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Balıkesir

Bahreyn Vize başvurunuzun uzmanlarımız tarafından işleme alınması ardından 3 gün ila 10 iş günü içersinde sonuç bulmaktadır. Elektronik vizeniz onaylandıktan sonra Balıkesir Şubemizde çalışmakta olan vize danışmanlarımız size ait olan bir e-posta adresine onay mailini yönlendireceklerdir. Mailinize gelen Bahreyn Elektronik Vize onayı çıktısı ile Bahreyn seyahatinizi gerçekleştirebileceksiniz. 
Bahreyn Elektronik Vizenizin onaylanma sürecini elektronik onay sisteminde var olabilecek olan aksaklıklar, konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluklar ve resmi tatiller etkileyebilmektedir. Konu ile alakalı daha detaylı bilgi sahibi olmak için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bahreyn Vize Ücreti 2021

Bahreyn Vizesi;
  • 1 Aylık Çok Girişli
  • 2 Haftalık Tek Girişli
  • 1 Yıllık çok girişli, olarak alınabilmektedir.
Bu türlerinin ücretleri birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Seyahatinizi yukarıda belirttiğimiz süreler ve giriş - çıkış sayılarını göz önüne alarak planlamasını yapmanız sonrasında Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şubemizdeki danışmanlarımıza +90 (266) 225 50 20 numaralı telefon aracılığı ile ulaşabilir, Balikesir@eagvs.com adresine mail gönderebilir ya da ofisimize gelerek ücretler hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Bahreyn ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

POI