x
 • 10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  Vize sektörünün öncü kuruluşu Euroasia Global Visa Services ile başvurular daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanır. Deneyimli uzman kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

  Devamı
 • Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Kapınızdayız! Euroasia Global Visa Services ile vize işlemlerinizi yerinizden kalkmadan tamamlayın. Evraklarınızı evinizden alıp vizeli pasaportunuzu evinize teslim edelim.

  Devamı
 • Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Euroasia Global Visa Services ile tüm dünya ülkeleri için yapacağınız vize başvurularını başlatmak yalnızca telefonunuz kadar uzağınızda.

  Devamı
 • Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Değerlisiniz. Euroasia Global Visa Services ile en özel başvuru hizmetlerinden yararlanın.

  Devamı
 • Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai VIP vize ayrıcalığından faydalanın! Vizenizi tek evrakla alın. VIP vize başvurularının takibi öncelikli olarak sağlanılarak maksimum 24 saat içinde sonuçlandırılır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

  Devamı

Bahreyn Vize İşlemleri

Euroasia Global Visa Services’e Hoş geldiniz…
Değerli ziyaretçilerimiz, Asya’da yer alan Bahreyn Krallığı ile Türkiye Cumhuriyeti arasında vize muafiyeti anlaşması vardır. Bu kapsamda; iki ülkenin resmi pasaport sahibi vatandaşları 90 güne kadar olan seyahatlerinde karşılıklı olarak vizeden muaftırlar. Ancak Bahreyn Krallığı’na seyahat etmek isteyen Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize alması gerekmektedir.

Bahreyn Kapıda Vize

Bahreyn Krallığı’na turistik amaçla seyahat etmek isteyen Türk vatandaşları, tabi oldukları turistik vizeyi Bahreyn sınır kapısında alabilmektedir.  Sınır kapısında verilen turistik vize ile Bahreyn’de 15 gün ikamet edilebilmektedir. Ancak başvuru sahibi gerektiğinde vize süresini 15 gün daha uzatabilmektedir. Bununla birlikte Umuma Mahsus pasaport sahibi Bahreyn vatandaşları da Türkiye’ye gerçekleştirecekleri turistik seyahatlerde 30 gün süreli giriş vizesini sınır kapılarımızdan alabilmektedirler.

Bahreyn Vizesi Nasıl Alınır?

Bahreyn Krallığına gerçekleştireceğiniz 15 günden uzun süreli seyahatleriniz için Bahreyn vizesi almanız gerekmektedir. Bahreyn Vizesi Ankara’daki Bahreyn Büyükelçiliği’nden alınabilmektedir. Büyükelçiliğe şahsen başvuru yapabileceğiniz gibi yetkili acenteler aracılığıyla da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bahreyn vize işlemleri için danışmanlık alacağınız ofislerden biri de Euroasia Global Visa Services’dir. Sizin yapmanız gereken help@eagvs.com adresimize mail göndererek yetkilimizden hazırlamanız gereken evrakların listesini istemek, evraklarınızı hazırladıktan sonra ise kargo yoluyla size en yakın Eagvs ofisimize ulaştırmaktır. Yetkilimiz evraklarınız eline ulaşır ulaşmaz, gerekli kontrolleri sağlayıp varsa eğer eksik evraklarınız ile ilgili sizi bilgilendirecektir. Evraklarınız tamamlandığında ise sizin şahsen gelmenize gerek kalmadan başvurunuzu gerçekleştirecektir.

Bahreyn E-Vize Başvurusu

Bahreyn vizesi için vize türüne bağlı olarak dilerseniz e-vize başvurusu da yapılabilmektedir. 1 aylık çok girişli ziyaret vizesi, 2 haftalık tek girişli ziyaret vizesi, ve 1 yıllık 90 gün kalışlık ve çok girişli Bahreyn turistik vize başvurularınızı online olarak bizzat konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan sizler adına gerçekleştirmekteyiz. Bahreyn Elektronik Vize başvuru formunu İngilizce olarak doldurulmaktadır. Sizlerden talep edecek olduğumuz evrakların vize uzmanlarımıza ulaşması ardından gerçekleştirecek olduğumuz Bahreyn E-vize başvurunuz 72 saat içinde işleme alınacak ve sonuçlandırılacaktır. E-vizeniz onaylandıktan sonra bizlere belirtmiş olduğunuz mail adresine Elektronik Vize Onayınızı yönlendirmekteyiz. Bu onay sayfasının çıktısını alarak seyahatiniz sırasında yanınızda bulundurmalısınız. Eğer Bahreyn e-vize başvurusu için danışmanlık almak isterseniz Euroasia Global Visa Services ofisimizi arayarak yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

Bahreyn Vizesi Başvuru Formu

Bahreyn vize işlemleri için en önemli aşama Bahreyn Vize Başvuru Formu’nun doldurulmasıdır. Bu form, vize yetkililerinin başvuru sahibi hakkında bilgi almasını sağlamaktadır. Bu nedenle formu doldururken gerçeğe uygun ve doğru bilgiler vermeye özen gösteriniz. Aksi takdirde vizeniz olumsuz sonuçlanabileceği gibi vize işlemleriniz de uzayabilir. Bahreyn Vize başvuru formu İngilizce ve Türkçe olarak, okunaklı ve büyük harfle doldurulmalıdır. Bu arada formda beyan ettiğiniz bilgileri belgelerle ispat etmeniz istenebilir. Formu doldurduktan sonra, imzanızı atıp başvuru dosyanıza koyabilirsiniz.  

Bahreyn Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Bahreyn Vizesi için gerekli evraklar vize türüne, başvuru sahibinin mesleki durumuna göre değişiklik göstermektedir. Bahreyn Vizesi şu şekilde kategorize edilebilir:

Bahreyn vizesi için hangi evrakları hazırlamanız gerektiğini Eagvs ofislerimizi arayarak yetkilimizden öğrenebilirsiniz. Yazımızın devamında Bahreyn vizesi için hazırlanması gereken evraklarla ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Bahreyn vizesi için öncelikli evrak başvuru sahibi tarafından doldurulup imzalanmış vize başvuru formudur. 
 • Başvuru yapacak kişiye ait olan ve geçerliliği devam etmekte olan Pasaportun resimli sayfasının bilgisayar ortamında net bir şekilde taratılmış görüntüsü 
 • Biometrik fotoğraf 
 • Otel rezervasyon belgeleri
 • Gidiş - Dönüş uçak bileti rezervasyon belgeleri 
 • çalışanlar için şirket evrakları (imza sirküleri, vergi levhası, sicil gazete fotokopisi, faaliyet belgesi)
 • Bahreyn seyahatini gerçekleştirmeye yetecek para miktarının olduğu banka hesabına ait döküm
 • Ziyaret vize başvurularında ziyaret amacını açıklayan iş yerinden ya da Bahreyn’deki davet eden kişiden alınan davet mektubu
 • Ticari vize başvurularında iş veren veya sponsordan alınan mektup, başvuru sahibinin mesleğinin kanıtı, uluslar arası seyahat sağlık sigortası sunulmalıdır. Bu arada vize yetkilisi başvurunuzu değerlendirme aşamasında gerekli görürse ek evraklar isteyebilir.

Bahreyn Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Bahreyn vize işlemleri ortalama 7-10 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak bu süre Bahreyn Krallığı’nın ve Türkiye Cumhuriyeti’nin resmi tatilleri, Bahreyn Büyükelçiliği’nin yoğunluğu ve eksik evrak sunulması gibi nedenlerle uzayabilmektedir. Bu nedenle vize başvurunuzu yapmadan önce Bahreyn Büyükelçiliği’nin resmi tatillerini kontrol etmenizi ve eksik evrakla başvuru yapmamanızı tavsiye ederiz. Ayrıca Bahreyn vizenizin planladığınız tarihten önce elinizde olmasını istiyorsanız seyahat tarihinizden en 1 ay öncesinden vize başvurunuzu yapmanızı tavsiye ederiz.

Bahreyn Vizesi Reddi

Bahreyn Vize başvurunuzla ilgili karar verme mercii yalnızca Ankara’daki Bahreyn Büyükelçiliği’dir. Vize evraklarınızı sunmuş olmanız ya da vize ücretini ödemiş olmanız vizenizin onaylanacağını garanti etmez. Vize yetkilisi gerekçe göstermeksizin vize başvurunuzu reddedebilir. Vizenizin reddedilme gerekçeleri arasında eksik evraklarınızın bulunması, maddi kaynağınızın yeterli bulunmaması gibi nedenler yer alabilir. Bahreyn vizeniz olumsuz sonuçlandığında eksiklerinizi tamamladıktan sonra Bahreyn Büyükelçiliği’ne itiraz edebilirsiniz. Bu arada vizenizin onaylanmış olması demek Bahreyn Krallığı’na kesin olarak gireceğinizi garanti etmez. Ülkeye girip girmeyeceğinize sınır görevlisi karar verecektir.
Bahreyn Vizesi İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • Bahreyn vize başvurusu sırasında pasaportunuzun yırtık ve yıpranmış olmamasına özen gösteriniz, vizeniz onaylanmış olsa bile eğer pasaportunuz yırtıksa Bahreyn’e girmenize izin verilmeyecektir.
 • Bahreyn vizenizin süresi dolduktan sonra ülkeden ayrılmanız gerekmektedir. Aksi takdirde para cezası ve hapis cezası ile karşı karşıya kalabilirsiniz.
 • Bahreyn’de bir yakınınız bulunuyor ve 30 günden daha uzun süreli ülkede kalmak istiyorsanız Bahreyn aile ziyareti vizesi başvurusu yapabilirsiniz. Bu vize hem daha kolay onaylandığından hem de daha uzun süre ülkede kalma imkânı verdiğinden tercih etmeniz kolaylık olarak size fayda saylayabilir.

Bahreyn ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Bahreyn Vize Ücreti 2020
M. Bayramoğlu 21/02/20, 11:07 Cevabı Görüntüle
Ailem icin vize basvurusu yapmak istiyorum. Bahreyn Bana donus yaparsaniz detaylari iletirim.Tesekkurler
Bahreyn Vize Reddi
A. Raşit 21/02/20, 10:44 Cevabı Görüntüle
Bahreyn'e vize uygulanmaya başlanması itibariyle, hiçbir vizenin onaylanmadığına şahit oluyoruz. Konu ile ilgili yardımcı olabillir misiniz?
Bahreyn Vize Başvurusu
Ö. Faruk Eken 20/02/20, 17:51 Cevabı Görüntüle
Nasip olursa Bahreyn e 7 gün turist olarak gitmek ve tatilimi Bahreyn de gezerek değerlendirmek ve arkadaşıma süpriz yapmak istiyorum. Prosedürü bilmediğim için internetten baktığım kadarıyla Türkiyeden Uçakla Bahraine indiğimizde Bahreyn hava alanında bize vize işlemleri için yardımcı olurlar mı? Ben en fazla 7 gün kalabilirim. Ne yapmam gerekir bilgilendirirseniz memnun olurum.
Bahreyn Turist Vizesi
E. Çaylar 20/02/20, 17:31 Cevabı Görüntüle
Ankara Bahreyn Büyükelçiliği'ne Bahreyn'e turist vizesi alabilir miyiz?
Bahreyn E Vize Nasıl Alınır
A. Çalım 20/02/20, 16:38 Cevabı Görüntüle
Bahreyn e-vize nasıl alınır? Bahreyn online başvuru sisteminden nasıl onay alıyoruz.
Bahreyn E-Vize
G. Coşkuntencel Arda 20/02/20, 16:25 Cevabı Görüntüle
Merhaba, 27 Aralık Perşembe günü İstanbul-Bahreyn ucusum için vize almanın bir yolu var mıdır?
E-vizeye basvurdum ve basvurum kabul olmadı. Sizin önerdiğiniz bir yöntem var mıdır?
Cok teşekkürler.Güneş
Bahreyn Ziyaret Vizesi 2020
S. Koç 20/02/20, 16:03 Cevabı Görüntüle
T.C. vatandaşıyım KKTC'de stajyer doktorum gelir gider belgem yok. Burs alıyorum sadece ziyaret amaçlı gideceğim. 5 gün sevgilimin yanına ama ilk defa niyetlendim burada konsolosluk yok. Erkek arkadaşım Arabistan'da ikamet ediyor biz Bahreyn'e turistik gidebilir miyiz ? Gelir gider belgesi yerine bankada belli bir miktar para hipotek gibi bir şey varmış tam emin değilim. Son olarak şimdiden vize alsam 2 ay içinde gitsem sorun olur mu tam tarih aklımda ama bir değişiklik olursa vs. diye.
Bahreyn Transit Vize 2020
Emir 20/02/20, 15:54 Cevabı Görüntüle
Bahreyn üzeri Malezya bileti almak istiyorum bu durumda vize almam gerekli midir?
Bahreyn Elektronik Vize
S. AKTAŞ 03/03/19, 17:25 Cevabı Görüntüle
merhaba ben ingilterede dil okuluna gidiyorum ingiltere vizem var 11 aylık öğrenci vizesi arkadaşımı görmek için bahreyne gitmek istiyorum vize almam gerekiyor mu ya da kapıda vize nasıl alınıyor? ingiltereden uçacağım ne yapmam gerekiyor bilgilendirebilir misiniz?
BASE_URL = '';