x
Bahreyn

Vize İşlemleri

Bahreyn

Bahreyn Aile Ziyaret Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Değerli yolcularımız,

Bahreyn Aile Ziyaret Vizesi için yerine getirilmesi gereken koşullar hakkında sayfamızda işinize yarayan bilgiler bulabilirsiniz. Bahreyn’de ikamet eden bir yakınınızı ziyaret etmeyi düşünüyorsanız Bahreyn Aile Ziyaret Vizesine başvurmalısınız. Bahreyn Aile Ziyaret Vizesi için gerekli evrakları ana maddeler halinde sayfamızın devamında listelenmiştir. Bahreyn Aile Ziyaret Vize Başvurusu için şahsen gelmenize gerek yoktur. Listelenen evrakları vize servisimize göndermeniz yeterlidir. Alanında uzman Euroasia Bahreyn yetkililerimizle birlikte zahmet çekmeden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bahreyn Vizesi hakkında genel bilgi almak için Bahreyn Vize İşlemleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bahreyn Aile Ziyaret Vizesi İçin Gerekli Evraklar

  • Pasaport: Pasaportun seyahat dönüşü sonrası 6 ay daha geçerli olması gerekir. Başvuru işlemlerinizi başlatmadan pasaportunuzun geçerlilik sürelerini kontrol ediniz. Pasaport sayfalarının fotokopileri de başvuru için sunulmalıdır. 
  • Bahreyn Vize Başvuru Formu: Bahreyn aile ziyaret vize başvuruları için Bahreyn vize başvuru formu doldurulmalıdır. Form dikkatli bir şekilde doldurulmalıdır. Verdiğiniz bilgiler güncel ve doğru olmalıdır.
  • Biometrik Fotoğraf: Bahreyn vize başvuruları için 2 adet biometrik fotoğraf gereklidir.
  • Ulaşım, Konaklama Rezervasyon Dokümanları: Seyahatiniz için yaptırdığınız rezervasyonları başvurunuz için sunmalısınız. Ulaşım ve konaklama rezeryasyonları vize servisimizin sizlere sunduğu ek hizmet kapsamındadır. Detaylı bilgi için irtibat adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.
  • Seyahat Sağlık Sigortası: Bahreyn seyahati için vize servisimiz sağlık sigortası hizmeti de vermektedir. 
  • Gelir Belgelerin Beyanı: Düzenli gelir belgelerinizi Bahreyn vize başvuruları için sunmalısınız.
  • Davetiye: Belediye onaylı olup, davet eden kişinin pasaport ve kimlik fotokopileri başvuru için sunulmalıdır. Masrafları davetiye gönderen kişi karşılayacaksa son 3 aylık Maaş Bordrosu ya da Banka Hesap Dökümü (Belgeler mail ya da faksla gönderilebilir.)

DİKKAT!

Bahreyn aile ziyaret vize başvurularında yukarıda sayılan evraklara ilave olarak çalışanlar çalıştığı şirketten yazı, şirket evrakları (imza sirküleri, vergi levhası, sicil gazete fotokopileri ve faaliyet belgesi) emekli ise emeklilik kartı, öğrenci ise onaylı öğrenci belgesi almalıdır.

Bahreyn aile ziyaret vizesi için başvuru sahibinin seyahat masraflarına sponsor olacak kişilerin banka hesap dökümleri, gelir belgeleri ve masrafları üstlendiğine dair yazısı Bahreyn Konsolosluğuna sunulmalıdır.

Bahreyn Aile Ziyaret Vizesi Nasıl Alınır?

Bahreyn’e bir yakınınızı ziyaret amaçlı seyahat etmeyi düşünüyorsanız Bahreyn’de ikamet eden yakınınızdan davetiye mektubu almalısınız. Davet eden ve edilen kişinin tüm kişisel ve iletişim, adres bilgileri yer almalıdır. Davetiyeyi diğer başvuru evraklarıyla birlikte sunmanız gerekir. Bahreyn Aile Ziyaret Vize prosedürlerine Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahipleri tabidir. Diplomatik (Siyah), Hizmet (Gri), Hususi (Yeşil) pasaport sahipleri 90 güne kadar kalışlarda vize işlemlerinden muaftırlar. Bahreyn Aile Ziyaret Vize Başvurusu için hazırlamanız gereken evrakları çağrı merkezlerimizi arayarak teyit ettirebilirsiniz.

Bahreyn Aile Ziyaret Vize Başvurusu için hazırlamanız gereken evraklar kişiye göre farklılık gösterebilir. Çalışan ya da işverenseniz, öğrenciyseniz farklı evraklar sunmanız gerekir. Başvurunuz için hangi evrakları hazırlamanız gerektiğini yetkililerimizi arayarak öğrenebilir, help@eagvs.com adresinden de gerekli evrak listesini tarafınıza gönderilmek üzere talep edebilirsiniz. Bahreyn Vize Başvuruları için şahsen gelmenize gerek yoktur. Hazırladığınız evrakları vize servisimize gönderebilirsiniz. Yetkililerimiz evraklarınızı teslim aldıktan sonra başvuru işlemlerinizi başlatacak ve sizi süreç hakkında bilgilendirecektir.

Bahreyn Aile Ziyaret Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Bahreyn Aile Ziyaret Vize Başvuruları yaklaşık olarak 10 iş günü içinde sonuçlanır. Ancak başvuru sonuçlanma süresi farklılık gösterebilir. Kimi başvuru sahibinin ek evrak sunması gerekebilir. Dolayısıyla başvuru değerlendirme süreci uzayabilir. Bahreyn Aile Ziyaret Vize Başvurularınızı doğru evraklarla yapmalısınız. Yanlış ya da eksik evraklarla yapılan başvurular vizenizin sonuçlanma aşamasına negatif yansıyabilir. 

Bahreyn Aile Ziyaret Vize Başvurularını sonuçlandırma yetkisi sadece Bahreyn Konsolosluğundadır. Vize servisimiz başvurunuzun her aşamasında sizlere destek olmaktadır. Başvurunuzun takibini yapmak için telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz. Bahreyn aile ziyaret vize başvurunuzu Euroasia Global Visa Services ile zahmetsiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Seyahatiniz için gecikme yaşamamak adına başvurularınızı erken tarihlerde yapınız. Bahreyn Konsolosluğu Türkiye ve Bahreyn resmi tatillerinde hizmet vermemektedir. 

Hazırladığınız Bahreyn vize evraklarını ofisimize posta ile ulaştırabilirsiniz. Şahsen getirmeniz gerekmemektedir. Evraklarınız bize ulaştığında gerekli düzenlemeleri yaparak başvurunuzu tamamlamaktayız. Sizleri başvuru süreci hakkında bilgilendiriyoruz. Başvurunuz tamamlandıktan sonra takibini ofis telefon numaralarımızı arayarak yapabilirsiniz. Vizeniz onaylandığında pasaportunuzu bulunduğunuz yere gönderiyoruz. Euroasia Global Visa Services ile bulunduğunuz şehirden kolaylıkla Bahreyn vize hizmeti alabilirsiniz. Sorularınızı help@eagvs.com adresinden bize postalayın. Seyahatiniz için iyi yolculuklar dileriz!

Bahreyn ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';