x
Bahreyn

Vize İşlemleri

Bahreyn

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

+90 (850) 241 13 36

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

konya@eagvs.com

Bahreyn Vize Başvuru, Konya

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services Konya Şubesi olarak Bahreyn Krallığı'na yapacak olduğunuz seyahatiniz öncesinde almak ile mükellef olduğunuz Bahreyn Vizesi hakkında gerekli bilgileri anlattığımız ve başvuru süreçlerini ele aldığımız yazımıza Hoş Geldiniz.
Konya ili başta olmak üzere Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük, Yunak ve komşu iller Eskişehir, Ankara, Kırşehir, Aksaray, Niğde, Mersin, Karaman, Antalya, Isparta ve Tüm Türkiye'den gerçekleştirecek olduğunuz Bahreyn Vize Başvurularınıza uzman vize danışmanlarımız rehberliğinde vize hizmeti sunmaktayız.
Konu ile alakalı daha detaylı bilgi edinmek için ofisimizi ziyaret edebilir, +90 (850) 241 13 36 numaralı telefonumuzu tuşlayarak bizleri arayabilir ya da konya@eagvs.com adresine mail atarak rehberlik talebinde bulunabilirsiniz.

Bahreyn Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Konya

Bahreyn Krallığı'na seyahat edecek olan Bordo  (Umuma Mahsus) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları ziyaretleri öncesinde Bahreyn Vizesi almak ile mükelleftirler.
Seyahatleri 90 günü aşmayacak olan Siyah (Diplomatik), Yeşil (Hususi) ve Gri (Hizmet) pasaport sahibi olan Vatandaşlarımızın ise ziyaretlerini vizesiz olarak gerçekleştirebilirler.
Bahreyn Krallığı'nın ülkemizde 2 adet dış temsilciliği mevcuttur. Bunlar;
 
Ankara Büyükelçiliği vize değerlendirmesi ve onaylanması süreçlerinde diplomatik yetkiye sahip olan tek kurumdur. Fahri Konsolosluklar vize süreçlerinde her hangi bir diplomatik yetkiye sahip değillerdir.

Bahreyn Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Konya

Bahreyn Krallığı'na yapacak olduğunuz seyahatinizin gerekçesi başvuru yapacak olduğunuz Bahreyn Vize türünü belirlemektedir. Başvuru öncesinde edinmeniz gereken evrakların çeşitliliğini vize türünüz belirlemektedir. Başvurunuzun onaylanabilmesi için doğru vize türünü belirlemeniz büyük önem arz etmektedir.
Bahreyn Vize türleriz
 
Vize türleri içerisinde seyahatinize uygun olan vize türünün mevcut olmadığını düşünüyor ya da seyahat gerekçenize uygun başlığın hangi seçenek kapsamında olduğu konusunda fikir sahibi olamıyorsanız eğer konu ile alakalı olarak dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir, ilgili telefonumuzu tuşlayarak bizleri arayabilir ya da e-posta adresimize mail atarak rehberlik talebinde bulunabilirsiniz.

Bahreyn Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Konya

Bahreyn Vize Başvurunuzu dilerseniz Elektronik Vize Başvuru sistemi aracılığı ile gerçekleştirebilir ya da Kapıda Vize uygulaması ile başvuru yapabilirsiniz.
Kapıda Vize uygulaması ile sahip olacak olduğunuz vizeniz sizlere Bahreyn Krallığı'nda 15 gün konaklama imkanı sunacaktır. Bu 15 günlük süre belirli durumlar halinde 15 gün daha uzatılabilmekte ve bu sayede 1 aylık bir konaklama imkanınız olabilmektedir. Sınır kapılarında gerçekleştirecek olduğunuz bu Bahreyn Vize Başvurusu için gerekli olan evrakların fazlalığı ve kendi içinde barındırdığı risk unsurlarının fazla olmasından dolayı vize danışmanlarımız vize başvurularınızı Elektronik Vize Başvuru sistemi ile gerçekleştirmenizi önermektedir. Elektronik vize başvuru sistemi günümüzde Bahreyn Krallığı da dahil olmak üzere bir çok ülkenin başvurduğu ve daha pratik olan bir vize başvuru sistemidir. Elektronik Vize başvuru sistemi sayesinde başvuru yapacak kişilerin bizzat konsolosluklara gitmelerine gerek yoktur. Gerekli evrakları vize danışmanlarımıza iletmeniz, sizler adına Bahreyn Elektronik Vize Başvurusunu gerçekleştirmemize yeterli olacaktır. Uzmanlarımız evraklarınızı inceleyip her hangi bir eksiklik ya da hata olup olmadığını kontrol edecek ve başvuru işleminiz hayata geçecektir.
Başvurunuzu başlatabilmemiz için;
 
  • Geçerliliği devam etmekte olan Pasaportunuzun resimli sayfasının taratılmış görüntüsü ya da fotokopisi
  • 2 Adet biometrik fotoğraf
  • Gidiş - Dönüş Uçak bileti rezervasyon bilgileri
  • Var ise, otel rezervasyonu bilgisi
  • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
belgelerini dilerseniz ofisimize gelerek elden ulaştırabilir, kargo yolu ile gönderebilir ya da Konya@eagvs.com adresine mail yolu ile iletebilirsiniz. Belgelerinizi bizlere ulaştırmanız ardından eksik ya da hatalı her hangi bir evrak olmaması kaydı ile başvuru işleminizi gerçekleştireceğiz. 

Bahreyn Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Konya

Bahreyn Elektronik Vize başvurunuz, evraklarınızın tamamlanıp başvuru işleminin gerçekleşmesi sonrasında ortalama olarak 3 ila 10 iş günü içerisinde sonuç vermektedir. Ancak resmi tatil günleri, konsolosluklarda oluşabilecek yoğunluklar ya da elektronik vize başvuru sisteminde oluşabilecek olan aksaklıklar vizenizin onaylanma süresini geciktirebilecek sebeplerdendir.
Vize başvuru süreci hakkında kapsamlı bilgi edinmek için bizlere iletişim adreslerimiz aracılığı ile ulaşabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bahreyn Vize Ücreti 2023

Bahreyn Krallığı'na gerçekleştriecek olduğunuz Vize başvurularınızın geçerlilik süreleri ve giriş çıkış imkanları değişkenlik gösterebilmektedir. Vize uzmanlarımıza Bahreyn Krallığı'nda kaç gün konaklayacak olduğunuzu ve giriş çıkış sayınızın sayısını belirtmeniz vizenizin türünü belirlemekte büyük önem arz etmektedir.
 
  • 2 Haftalık, Tek Girişli
  • 1 Aylık, Çok Girişli
  • 1 Yıllık, Çok Girişli
olarak sınıflara ayırdığımız vize sürelerinin ücretlendirmesi de farklılık göstermektedir. 2023 yılı güncel fiyatları hakkında bilgi almak için Euroasia Global Visa Services Konya şubemizi ziyaret edebilir, +90 (850) 241 13 36 numaralı telefonumuzu tuşlayarak bizleri arayabilir ya da konya@eagvs.com adresine e-posta göndererek uzmanlarımızdan ücretlendirmeler hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Konya Şube olarak sizler için Bahreyn Vize sürecinizde yardımcı olacağını düşündüğümüz sayfamızı incelediniz, İyi yolculuklar dileriz.

Bahreyn ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';