x
Bahreyn

Vize İşlemleri

Bahreyn

Telefon/Faks

+90 (850) 241 13 36

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

tekirdag@eagvs.com

Bahreyn Vize Başvurusu, Tekirdağ

 
Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şubesi olarak hazırlamış olduğumuz, Bahreyn Krallığı'na yapacak olduğunuz seyahatiniz öncesinde almak ile mükellef olduğunuz Bahreyn Vizesi ile alakalı ihtiyacınız olan bir çok bilgiye erişebileceğiniz sayfamıza Hoş Geldiniz.
Tekirdağ ili başta olmak üzere Çorlu, Çerkezköy, Süleymanpaşa, KapaklıErgene, Marmaraereğlisi, Muratlı, Hayrabolu, Şarköy, Saray, Malkara ilçeleri ve çevre iller olan Edirne, Kırklareli, İstanbul, Çanakkale ve Tüm Türkiye il ve ilçelerimizde ikamet etmekte olan siz değerli ziyaretçilerimizin Bahreyn seyahatleri öncesinde yapmak zorunda oldukları Bahreyn Vize Başvuruları için konuda uzman çalışma arkadaşlarımız rehberliğinde vize hizmeti sunmaktayız.
 
Bahreyn Vizesi ile alakalı daha fazla bilgi almak için dilerseniz Tekirdağ Şubemizi ziyaret edebilir,+90 (850) 241 13 36 umaralı telefonumuzu tuşlayabilir ya da tekirdag@eagvs.com adresine mail atarak uzmanlarımızdan rehberlik talep edebilirsiniz.

Bahreyn Vizesi Kimler için Gereklidir? - Tekirdağ

Bahreyn Krallığı'na yapacak oldukları seyahatleri 90 günü aşmaması kaydı ile Yeşil (Hususi) Pasaport, Gri (Hizmet) Pasaport, Siyah (Diplomatik) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının seyahatleri öncesinde Bahreyn Vizesi almalarına gerek yoktur.
Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımızın ise Bahreyn Krallığı'na gerçekleştirecekleri ziyaretleri öncesinde vize almaları gerekmektedir.
Ülkemizde Bahreyn dış temsilcilik görevini yürüten;
 
Bulunmaktadır. Fahri konsoloslukların vize süreçlerinde diplomatik her hangi bir yetkisi mevcut olmadığı için Ankara Büyükelçiliği Bahreyn Vize süreçlerinde diplomatik yetkiye sahip olan tek yetkili kurumdur.

Bahreyn Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Tekirdağ

Bahreyn Krallığı'na yapacak olduğunuz seyahatin gerekçesi edinmeniz gereken evrakların çeşitliliğini değiştirmek ile beraber başvuru yapmanız gereken vize türünüzü de belirlemektedir. Bu nedenle seyahat planlamanızı yaparken danışmanlarımıza seyahat gerekçenizi spesifik olarak belirtmeniz büyük önem göstermektedir. Aşağıda ana başlıklar halinde topladığımız vize türleri arasından Bahreyn Vize Başvurunuz için gerekli belgelere kolaylıkla ulaşabileceksiniz.
 
Bahreyn Vize türleri içerisinden sizin seyahat gerekçenize uygun olan başlığın hangisi olduğuna karar veremiyor ya da bu başlıklar içerisinde seyahat gerekçenizin bulunmadığını düşünüyorsanız eğer konu ile alakalı detaylı bilgi almak için ofisimizi ziyaret edebilir ve uzmanlarımızdan yardım talep edebilir, telefon numaralarımız üzerinden bizleri arayabilir ya da mail adresimize e-posta göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bahreyn Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Tekirdağ

Bahreyn Vize Başvurunuzu dilerseniz kapıda vize uygulaması ile alabilirsiniz. Sınır kapılarından temin edebileceğiniz bu vize 15 günlük bir konaklama imkanı sunmaktadır. Duruma göre bu 15  günlük süre, 15 gün daha uzatılarak 30 günlük tek girişli bir vize olmaktadır. Fakat Kapıda Vize uygulamasının mevcut riskleri diğer vize türü olan Elektronik vize sisteminden çok daha fazladır. Vize uzmanlarımız kapıda vize uygulamasında ki risklerden kaçınmak adına Bahreyn Krallığı'na seyahat edecek olan vatandaşlarımıza Elektronik Vize Başvuru sistemini tavsiye etmektedir. 
Günümüzde bir çok ülkenin de başvurduğu sistem olan elektronik başvuru sistemi sayesinde kişilerin konsolosluğa kadar gitmesine gerek kalmadan vize başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Zahmetsiz fakat detayları fazla olan bir işlem olan Elektronik Vize Başvuru sisteminde uzman olan vize danışmanlarımız Bahreyn Vize Başvurularınızda hizmet vermektedir.
Sizler adına gerçekleştirmekte olduğumuz Bahreyn Elektronik Vize Başvurunuzu başlatabilmemiz için;
 
  • Geçerliliği devam etmekte olan Pasaportunuzun resimli sayfasının fotokopisi ya da taratılmış görüntüsü
  • 2 Adet biometrik fotoğraf
  • Gidiş - Dönüş Uçak bilet rezervasyonu bilgileri
  • Var ise, Otel rezervasyon bilgileri
  • Tam Vukuatlı Nüfus kayıt örneği
Belgelerini Tekirdağ Şubemizde bulunan vize danışmanlarımıza isterseniz ofisimizi ziyaret ederek elden teslim edebilir, kargo yolu ile bizlere ulaştırabilir ya da mail adreslerimize e-posta ile ulaştırabilirsiniz.

Bahreyn Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Tekirdağ

Bahreyn elektronik vizeniz normal şartlar altında, evrakların tamamlanması ve başvuru işleminin gerçekleşmesi ardından en geç 10 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Ancak Konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluklar, elektronik vize sistemindeki aksaklıklar ya da resmi bayramlar Bahreyn Vize onay sürecinizi geciktirebilmektedir. Bahreyn Vize süreciniz hakkında dilediğiniz zaman uzman danışmanlarımızdan bizleri arayarak ya da mail adreslerimize e-posta göndererek bilgi alabilirsiniz.

Bahreyn Vize Ücreti 2023

Seyahatiniz süresince Bahreyn Krallığı'nda kaç gün konaklayacağınız ve kaç kere giriş çıkış yapacağınız büyük önem oluşturmaktadır. Bu hususlar başvuru yapacağınız vizenin türünü de etkilemektedir.
 
  • 2 haftalık, Tek Girişli
  • 1 Aylık, Çok Girişli
  • 1 Yıllık, Çok Girişli
Yukarıda belirtmiş olduğumuz vize türlerinin ücretleri de farklılık göstermektedir. Güncel Vize Danışmanlık ücretlerimizi öğrenmek ve danışmanlığımızdan yararlanmak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir, +90 (850) 241 13 36 numaralı telefonumuz ile bizlere ulaşabilir ya da tekirdag@gmail.com adresimize e-posta göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz. 
Sevgili Ziyaretçilerimiz, Bahreyn Vize sürecinde atacağınız adımları kolaylaştıracağını düşündüğümüz sayfamızı okudunuz. Euroasia Global Visa Services Tekirdağ Şubesi olarak, iyi yolculuklar dileriz.

Bahreyn ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.