x
Avusturya

Vize İşlemleri

Avusturya

Telefon/Faks

+90 (252) 275 01 04

Eposta

bodrum@eagvs.com

Avusturya Vize Başvuru, Bodrum

Değerli EVGS (Euroasia Global Visa Services) sayfasını ziyaret edip, bilgi almak isteyen ziyaretçimiz merhaba !

Bodrum’dan Avusturya’ya gidebilmeniz için 2023 yılına dair Vize süreçlerini, gerekli evrakları, konsolosluğa gitmeden bilgi edinebilin diye sizler adına düzenlediğimiz Web sitemizin bu sayfasında bulabilirsiniz. 

Bodrum Muğla ilçelerinden  Dalaman, Datça, Köyceğiz, Fethiye, Marmaris, Ula, Yatağan, Seykedikemer, Menteşe, Ortaca, Milas, Kavaklıdere,   yahut civar illerden yapılacak Avusturya vize başvuru Bodrum civarından sıyrılmak isteyen, işim çıktı yolum Avusturya’ya düştü ne yapsam vize işlemi gerekli mi acaba sorularından kurtulmak isteyenler ! Hemen anlatalım.arınıza hizmet sunuyoruz. İlgili ziyaretçilerimiz ofisimize +90 (252) 275 01 04 no’lu telefon ile ulaşabilir veya bodrum@eagvs.com adresine mail göndererek sizlere yardımcı olmamız için bize sorularınızı yönlendirebilirsiniz. Sayfamızda yazıların altına yaptığınız yorumlara da en kısa sürede dönüş yapmaya çalışırız.

Avusturya Vizesi Kimlere Gereklidir ? Bodrum

Bodrum civarından sıyrılmak isteyen, işim çıktı yolum Avusturya’ya düştü ne yapsam vize işlemi gerekli mi acaba sorularından kurtulmak isteyenler ! Hemen anlatalım.

Elinizde Bordo pasaport var, aynı zamanda güncel ve çok girişli Schengen vizesine sahipse buradan sonrasında size sadece iyi yolculuklar dileriz. Elinizde saydıklarımızdan olmadığı  takdirde vize işlemlerine tabisiniz.Yeşil(hususi),gri(hizmet) ve siyah/kırmızı (diplomatik) pasaport sahibi vatandaşımız; 6 aylık (yaklaşık 180 gün ) dönemde;3 ayı  (90 gün)  geçmeme şartıyla vizeden muaf olarak bu ülkeyi ziyaret edebilirsiniz.Schengen başvurusu yaparak birden fazla ülkeyi gezmek istiyorsanız Schengen vizesinde sürenin en uzun olduğu ülkeyi seçmeniz ve girişinizi seçtiğiniz ülkeden başlatmanız gerekir. Schengen vize işlemleri içinde web sitemizde arama yapabilirsiniz

Avusturya Vizesi İçin Gerekli Evraklar 

Vizeler maalesef ki ayrımlar ve ayrımlara göre belgeler istiyor. Sizlere kolaylık sağlamak adına Bodrum şubesi olarak bir sıralama yaptık. Gerekli yerlerde şubemizle iletişime geçebilir hangi kategori sizin için ve hangi belgeler sizden istenir ya da aklınıza takılan sorular için size yardım edebiliriz.

Avusturya geziniz için seçtiğiniz kategori şayet eğitim,schengen vizesi ile aile birleşimi ya da uzun süreli bir iş içinse 90 günü (3 ayı) geçecekse eğer D tipi vize türü aşağıda ki gibidir :

Avusturya vize başvurusu nasıl yapılır?

Avusturya vize başvurusu için EAGVS (Euroasia Global Service) tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Umarız ki buraya kadar anlatmaya çalıştıklarımız ,geri dönüşlerimiz ile bilgi edinmenize yardımcı olmuş ve sizler için işleri bir tık hızlandırmışızdır. Bodrum  şubesi olarak Avusturya vize başvurunuzda yanınızda olmak ve vize sürecinizi hızlandırmak için kurumumuz size hem bilgi vermek hem de tüm bu aşamaları konsolosluk çalışmasına bağlı size vize almakla hükümlüdür.İsterseniz Avusturya vize başvuru adımlarına bir göz atalım.

  • Avusturya Vize Başvurusu İçin Gerekli Evrakların Hazırlanması: Vize alma sebebinizi belirttiğiniz Kurumumuzda çalışan arkadaşlarımızın size gönderdiği istenilen evrak listesindeki evrakları bize kargo ile yollayabilir ya da isteğinize bağlı olarak kendiniz getirebilirsiniz. şartlarda 10-12 iş günü içinde çıkan bir süreçtir
  • Avusturya Vizesi Başvuru Ücretini Ödemesi : Gider bedeli, işlem ücreti ve danışmanlık hizmetimizin bedelini yani tüm harç ödemesini isteğinize bağlı olarak banka üzerinden veya Bodrum danışmanlık ofisimizi ziyaret ederek elden ödeyebilirsiniz.
  • Pasaportunuzun Size Ulaştırılması: İstenilen belgeleri tarafınızdan  danışmanlık merkezimize geldiğinde ve ödeme gerçekleştiğinden. Bodrum EAGVS şubesi olarak, ekip arkadaşlarımızla beraber evraklarınızı en hızlı şekilde işleme koyup başvuru dosyanızı hazırlarız. Hazırladığımız başvuru dosyasını konsolosluğa ekip arkadaşlarımızdan sahada görevli olanlar iletir ve konsolosluğun değerlendirme sürecini takip ederiz. Sürecini başlattığımız ve takip ettiğimiz Avusturya vizeniz, konsolosluk tarafından karara bağlandığında isteğinize bağlı olarak pasaportunuzun kargo ile tarafınıza ulaştırabilir yine dilerseniz ki EAGVS Bodrum danışmanlık şubemizden pasaportunuzu alabilirsiniz.

Avusturya Vizesi Kaç Günde Çıkar ?Bodrum

Avusturya vize başvurunuz için evraklarınız tamamlandıktan sonra hiçbir eksik olmaması dahilinde ortalama olarak 7 ila 15 iş günü içinde  - konsolosluk yoğunluğu ve vize başvuru yoğunluğu olmadan Bodrum şubemize iletilip tarafınıza gönderilmekte. Bodrum şubesi olarak vize işlemlerin diplomatik işlemlerden olduğunu unutmamanızı ve her ihtimale karşı, son dakikada vize evraklarınızı hazırlamamanızı öneririz. Evraklarınızı bize gitme tarihinizden an az 20 ila 30 gün önce ulaştırmaya özen göstermeniz  resmi tatiller öncesinde Avusturya konsoloslukları gibi Türkiye konsoloslukları da yoğun oluyor -  bizleri çok sevindirir.

Bodrum EAGVS şubesi olarak hazırladığımız bu yazıyla sizlere bir yol açabilmiş isek ne mutlu bizlere, eğer ki vize almanız gerektiğini düşünüyorsanız ya da aklınıza bir soru takıldıysa Bodrum EAGVS şubemize +90 (252) 275 01 04 numaralı telefon numarasını arayarak ulaşabilir veya bizlere mail yoluyla bodrum@eagvs.com internet adresimizden mail atarak ulaşabilirsiniz.

Avusturya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES