x
Avusturya

Vize İşlemleri

Avusturya

Telefon/Faks

+90 (322) 245 01 03

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

adana@eagvs.com

Avusturya Vize Başvuru, Adana

Değerli EAGVS sayfasını ziyaret edip, bilgi almak isteyen ziyaretçimiz merhaba!

Adana’dan Avusturya’ya gidebilmeniz için 2023 yılına dair Vize süreçlerini, gerekli evrakları, konsolosluğa gitmeden bilgi edinebilin diye sizler adına düzenlediğimiz Web sitemizin bu sayfasında bulabilirsiniz. 

ADANA Saimbeyli, Sarıçam, Yüreğir, Seyhan, Çukurova, Ceyhan, Kozan, Pozantı, İmamoğlu, Yumurtalık, Karataş, Tufanbeyli, Aladağ, Feke, Karaisalı ilçelerinden yahut civar illerden yapılacak Avusturya vize başvurularınıza hizmet sunuyoruz. İlgili ziyaretçilerimiz ofisimize +90 (322) 245 01 03 no’lu telefon ile ulaşabilir veya adana@eagvs.com adresine mail göndererek sizlere yardımcı olmamız için bize sorularınızı yönlendirebilirsiniz. Sayfamızda yazıların altına yaptığınız yorumlara da en kısa sürede dönüş yapmaya çalışırız.

Avusturya Vizesi Kimlere Gereklidir? Adana

Adana civarından sıyrılmak isteyen, işim çıktı yolum Avusturya’ya düştü ne yapsam vize işlemi gerekli mi acaba sorularından kurtulmak isteyenler! Hemen anlatalım.

Elinizde Bordo pasaport var, aynı zamanda güncel ve çok girişli Schengen vizesine sahipse buradan sonrasında size sadece iyi yolculuklar dileyebiliriz

Yeşil(hususi),gri(hizmet) ve siyah/kırmızı (diplomatik) pasaport sahibi vatandaşımız; 6 aylık (yaklaşık 180 gün ) dönemde;3 ayı  (90 gün)  geçmeme şartıyla vizeden muaf olarak bu ülkeyi ziyaret edebilirsiniz. Schengen başvurusu yaparak birden fazla ülkeyi gezmek istiyorsanız Schengen vizesinde sürenin en uzun olduğu ülkeyi seçmeniz ve girişinizi seçtiğiniz ülkeden başlatmanız gerekir. Schengen vize işlemleri içinde web sitemizde arama yapabilirsiniz

Avusturya Vizesi İçin Gerekli Evraklar; Adana

Vizeler maalesef ki ayrımlar ve ayrımlara göre belgeler istiyor. Sizlere kolaylık sağlamak adına Adana şubesi olarak bir sıralama yaptık. Gerekli yerlerde şubemizle iletişime geçebilir hangi kategori sizin için ve hangi belgeler sizden istenir ya da aklınıza takılan sorular için size yardım edebiliriz.

Avusturya geziniz için seçtiğiniz kategori şayet eğitim, Schengen vizesi ile aile birleşimi ya da uzun süreli bir iş içinse 90 günü (3 ayı) geçecekse eğer D tipi vize türü aşağıda ki gibidir:

Avusturya vize başvurusu nasıl yapılır? Adana

Avusturya vize başvurusu için Euroasia Global Services tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Umarız ki buraya kadar anlatmaya çalıştıklarımız, geri dönüşlerimiz ile bilgi edinmenize yardımcı olmuş ve sizler için işleri bir tık hızlandırmışızdır. Adana şubesi olarak Avusturya vize başvurunuzda yanınızda olmak ve vize sürecinizi hızlandırmak için kurumumuz size hem bilgi vermek hem de tüm bu aşamaları konsolosluk çalışmasına bağlı size vize almakla hükümlüdür. İsterseniz Avusturya vize başvuru adımlarına bir göz atalım.

  • Avusturya Vize Başvurusu İçin Gerekli Evrakların Hazırlanması : Vize alma sebebinizi belirttiğiniz Kurumumuzda çalışan arkadaşlarımızın size gönderdiği istenilen evrak listesindeki evrakları bize kargo ile yollayabilir ya da isteğinize bağlı olarak kendiniz getirebilirsiniz. Şartlarda 10-12 iş günü içinde çıkan bir süreçtir
  • Avusturya Vizesi Başvuru Ücretini Ödemesi: Gider bedeli, işlem ücreti ve danışmanlık hizmetimizin bedelini yani tüm harç ödemesini isteğinize bağlı olarak banka üzerinden veya danışmanlık ofisimizi ziyaret ederek elden ödeyebilirsiniz.
  • Pasaportunuzun Size Ulaştırılması: İstenilen belgeleri tarafınızdan danışmanlık merkezimize geldiğinde ve ödeme gerçekleştiğinden. Adana şubesi olarak, ekip arkadaşlarımızla beraber evraklarınızı en hızlı şekilde işleme koyup başvuru dosyanızı hazırlarız. Hazırladığımız başvuru dosyasını konsolosluğa ekip arkadaşlarımızdan sahada görevli olanlar iletir ve konsolosluğun değerlendirme sürecini takip ederiz. Sürecini başlattığımız ve takip ettiğimiz Avusturya vizeniz, konsolosluk tarafından karara bağlandığında isteğinize bağlı olarak pasaportunuzun kargo ile tarafınıza ulaştırabilir yine dilerseniz ki Adana danışmanlık şubemizden pasaportunuzu alabilirsiniz.

Avusturya Vizesi Kaç Günde Çıkar? Adana

Avusturya vize başvurunuz için evraklarınız tamamlandıktan sonra hiçbir eksik olmaması dahilinde ortalama olarak 7 ila 15 iş günü içinde  - konsolosluk yoğunluğu ve vize başvuru yoğunluğu olmadan Adana şubemize iletilip tarafınıza gönderilmekte. Adana şubesi olarak vize işlemlerin diplomatik işlemlerden olduğunu unutmamanızı ve her ihtimale karşı, son dakikada vize evraklarınızı hazırlamamanızı öneririz. Evraklarınızı bize gitme tarihinizden an az 20 ila 30 gün önce ulaştırmaya özen göstermeniz  resmi tatiller öncesinde Avusturya konsoloslukları gibi Türkiye konsoloslukları da yoğun oluyor -  bizleri çok sevindirir.

Adana şubesi olarak hazırladığımız bu yazıyla sizlere bir yol açabilmiş isek ne mutlu bizlere, eğer ki vize almanız gerektiğini düşünüyorsanız ya da aklınıza bir soru takıldıysa Adana şubemize +90 (322) 245 01 03 numaralı telefon numarasını arayarak ulaşabilir veya bizlere mail yoluyla adana@eagvs.com internet adresimizden mail atarak ulaşabilirsiniz.

Avusturya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Adana'dan Avusturya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?
T. KESKİN 26/03/20, 15:47 Cevabı Görüntüle
5 günlüğüne Avusturya’ya gideceğim. Kozan’da çalışıyorum. Avusturya vizesi Adana’dan alınabiliyor mu? Adana’da kendimize ait bir şalgam suyu ve mamulleri üreten bir tesisimiz var. Şirketimiz bir aile şirketidir ve ben de bu şirkette ortaklar arasındayım ama resmiyette şirket babamın adına kayıtlı ve ben ve diğer kardeşlerim çalışan olarak gözüküyoruz. Benim nasıl evraklar hazırlamam gerekiyor? Yine de herhangi bir izin dilekçesi vs almam gerekiyor mu? Sonuçta şirket kendi şirketimiz. Geri dönüşleriniz için şimdiden teşekkürler.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';