x
Avusturya

Vize İşlemleri

Avusturya

Adres

Kavaklıdere Mah. Beykoz Sok. No:14/5 Çankaya-Ankara

Telefon/Faks

+90 (312) 963 05 02

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

ankara@eagvs.com

Avusturya Vize Başvuru, Ankara

Avusturya vizesi için merak ettiğiniz tüm soruları Euroasia Global Visa Services Ankara Danışmanlık şubesi olarak merakınızı gidermek için bu web sayfasını sizler için tasarladık. Hep beraber Avusturya vizesi için neler gerekli merak ediyorsunuz biliyoruz. Hoş Geldiniz sizlere için özenle hazırladığımız sayfamıza!

Avusturya vizesi,  Ankara

Ankara Vize Danışmanlık şubesi olarak, Ankara merkez veya Ankara ilçelerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etimesgut, Çubuk, Yenimahalle, Kızılcahamam, Elmadağ, Şereflikoçhisar, Bala, Haymana, Beypazarı, Güdül, Nallıhan, Ayaş, Sincan, Polatlı, Akyurt, Çankaya, Keçiören, Akyurt, Pursaklar, Mamak ilçelerinden şuan sayfamızda vize araştırması yapmakta olan sevgili ziyaretçimiz ve aynı şekilde  civar il ve ilçelerde olan sayfa ziyaretçilerimiz Avusturya vize başvurusu için EVGS Ankara Ofisimize  ulaşabilir. Ulaşabilmeniz için Kurum telefon hattımız   +90 (312) 963 05 02 veya kurum mail adresimiz ankara@eagvs.com olup istediğiniz gibi ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Avusturya Vizesi Kimler İçin Gereklidir ? 

Avusturya vizesi kimlere gereklidir sorusuna yanıt vermek için Ankara şubesi olarak  buradayız. Avusturya vizesi almanız iş, eğitim, turistik nedenlerden dolayı gerekli olabilir, elinizde Bordo pasaportunuz varsa ve  Schengen vizesi güncel haldeyse yolunuz açık olsun bizim içinde gezin. 

Gri(hizmet) , Yeşil (Hususi), Siyah/Kırmızı (diplomatik) pasaportlardan birine sahipseniz hemen bilgilendirelim 6 aylık (180 gün )kalmanızda 3 aylık (90 gün )  vizeden muaf olarak kalma hakkınız vardır. Schengen vizesi başvurusu  yaparak birden fazla ülkeyi gezmek istiyorsanız schengen vizesinde sürenin en uzun olduğu ülkeyi seçmeniz ve girişinizi seçtiğiniz ülkeden başlatmanız gerekir. Schengen vize işlemleri içinde web sitemizde arama yapabilirsiniz. 

Avusturya Vizesi için gerekli olan belgeler; 

Avusturya vizesi için maalesef ki sizlerin hangi amaçla hangi kimlikle Avusturya’ya giriş yapacağınızı bilmeniz gerekiyor. Burada belirli kategorileri sizlerle paylaşacağız ve gerekli belgeleri söyleyeceğiz. Avusturya vizesi alırken kafanıza takılan bir soruyu cevaplamak için  Ankara şubesi olarak buradayız. 

Ancak Avusturya vizesi almanızda ki amaç eğitim, Avusturya’da kalma gibi bir amaç içeriyorsa D tipi vize dediğimiz 90 günü (3 ayı) ayı geçecek Schengen vize ile aile birleşimi vb. Noktada ise D tipi vize aşağıda ki gibidir.

Avusturya vize işlemleri başvurusu nasıl yapılır?

Euroasia Global Visa Service olarak Avusturya vize başvurusunda Ankara şubemizden bilgi aldığınız için çok teşekkür ederiz. Umuyoruz ki bu sayfada hazırladığımız yazılar sizlere vize başvurusu yaptığınız sürede sizlere yardımımız bir nebze de olsa dokunmuştur. Avusturya vize başvuruları sürecinizi hızlandırmak adına yanınızda olmak ve vize sürecinizi hızlandırmak için kurumumuz size hem bilgi vermek hem de tüm bu aşamaları konsolosluk çalışmasına bağlı size vize almakla hükümlüdür. Hep birlikte vize başvuru adımlarımıza bir göz atalım.

  • Avusturya Vize Başvurusu İçin Gerekli Evrakların Hazırlanması: Vize alma sebebinizi belirttiğiniz Kurumumuzda çalışan arkadaşlarımızın size gönderdiği istenilen evrak listesindeki evrakları bize kargo ile yollayabilir ya da isteğinize bağlı olarak kendiniz getirebilirsiniz. Şartlarda 10-12 iş günü içinde çıkan bir süreçtir
  • Avusturya Vizesi Başvuru Ücretini Ödemesi: Gider bedeli, işlem ücreti ve danışmanlık hizmetimizin bedelini yani tüm harç ödemesini isteğinize bağlı olarak banka üzerinden veya danışmanlık ofisimizi ziyaret ederek elden ödeyebilirsiniz.
  • Pasaportunuzun Size Ulaştırılması: İstenilen belgeleri tarafınızdan danışmanlık merkezimize geldiğinde ve ödeme gerçekleştiğinden. Ankara şubesi olarak, ekip arkadaşlarımızla beraber evraklarınızı en hızlı şekilde işleme koyup başvuru dosyanızı hazırlarız. Hazırladığımız başvuru dosyasını konsolosluğa ekip arkadaşlarımızdan sahada görevli olanlar iletir ve konsolosluğun değerlendirme sürecini takip ederiz. Sürecini başlattığımız ve takip ettiğimiz Avusturya vizeniz, konsolosluk tarafından karara bağlandığında isteğinize bağlı olarak pasaportunuzun kargo ile tarafınıza ulaştırabilir yine dilerseniz ki Ankara danışmanlık şubemizden pasaportunuzu alabilirsiniz.

Avusturya Vizesi Kaç Günde Çıkar ?Ankara

Avusturya vizesi evraklarınız tamamlandıktan sonra hiçbir eksik olmaması dahilinde ortalama olarak 7 ila 15 iş günü içinde   - konsolosluk yoğunluğu ve vize başvuru yoğunluğu olmadan  Ankara şubemize iletilip tarafınıza gönderilmekte. Ankara vize danışmanlık   şubesi olarak vize işlemlerin diplomatik işlemlerden olduğunu unutmamanızı ve her ihtimale karşı, son dakikada vize evraklarınızı hazırlamamanızı öneririz. Evraklarınızı bize gitme tarihinizden an az 20 ila 30 gün önce ulaştırmaya özen göstermeniz resmi tatiller öncesinde Avusturya konsoloslukları gibi Türkiye konsoloslukları da yoğun oluyor -  bizleri çok sevindirir.

Ankara  şubesi olarak hazırladığımız bu yazıyla sizlere bir yol açabilmiş isek ne mutlu bizlere, eğer ki vize almanız gerektiğini düşünüyorsanız ya da aklınıza bir soru takıldıysa Ankara şubemize +90 (312) 963 05 02 numaralı telefon numarasını arayarak ulaşabilir veya bizlere mail yoluyla ankara@eagvs.com internet adresimizden mail atarak ulaşabilirsiniz.

Avusturya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Avusturya Vize Başvuru Merkezi Ankara
M. Ece Bargan 13/02/20, 12:33 Cevabı Görüntüle
Avusturya vize başvuru merkezi Ankara’dan başvuru yapmak istiyorum. Burada kendimize ait bir şirketimiz var. Ben de hali hazırda kurulu şirkette sigortalı olarak çalışıyorum. Aslında şirket bir aile şirketi ama kağıt üzerinde kardeşim şirket sahibi gözüküyor. Ben de onun yanında sigortalı çalışan olarak gözüküyorum. Şimdi benim ne tür evraklar hazırlamam gerekiyor? Kardeşimin bana izin falan mı vermesi gerekiyor seyahat edebilmem için? Ankara’te yaşıyorum. Başvurumu Ankara’dan yapabilir miyim? Konu hakkında geri dönüşlerinizi bekliyorum. Teşekkürler
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';