x
Almanya

Vize İşlemleri

Almanya

Almanya Vizesi Adana Başvuru Merkezi

K. BAŞBUĞ 10/12/18, 09:34
Merhaba Adana'nın Pozantı ilçesinde yaşıyorum. Almanya vizesi Adana vize başvuru merkezi iletişim bilgilerini gönderir misiniz? Kız arkadaşım Almanya'da bir tekstil firmasında çalışıyor. Kendisi de Alman vatandaşı olur. Bana bir davetiye göndermek istiyor ama neyi nasıl yapacağımızı bilmiyoruz. Bu davetiye nereden temin ediliyor? Kişinin kendi yazdığı bir davetiye mi olacak bu? Oraya bir ziyarette bulunmam için nasıl bir yol izlememiz gerekiyor? İlla oradaki kişinin bana bir davetiye mi göndermesi gerekiyor? Bana gerekli davetiye geldikten sonra başvurumu Adana'da yapabiliyor muyum? Konu hakkında yardımlarınız rica eder iyi günler dilerim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba 

Öncelikle Euroasia GVS'ye ulaştığınız için teşekkür ederiz. Almanya vizesi Adana başvuruları ilgili sorularınızı en detaylı şekilde cevaplamaya çalışacağız. Sorularınızı cevaplayamadığımızı düşündüğünüz  bir kısım veya cevap bulamadığınız bir şey olursa lütfen bizi uyarmayı unutmayınız. 

Sayın Yazıcı öncelikle şunu belirtmek isteriz ki ne yazık ki Almanya Hükümetinin Adana'da bir temsilcisi veya yetkili bir vize başvuru merkezi olmadığı için başvurularınızı Adana'dan yapamamak durumundasınız. Başvurularınızı yapabilmeniz için size en yakın başvuru merkezi Gaziantep diyebiliriz. Şunu da belirtmekte fayda var ki başvurularınızı daha hızlı bir şekilde sonuçlandırmak isterseniz eğer İstanbul, Ankara gibi metropolleri kullanarak başvurularınızdan daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz.

Almanya ya yapacağınız seyahat bir aile, arkadaş ziyareti olacaksa eğer Almanya da yaşayan yakınınızdan (yanına gideceğiniz kişiden) belediye onaylı bir davetiye temin etmeniz işlemlerinizin daha sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için iyi olacaktır. Sizin ve muhattap olduğunuz kişinin iletişim bilgileri referans alınarak hazırlanmış bu davetiye hızlı kargo ile takribi iki iş gününde tarafınıza  ulaştırılabilecektir. Edindiğiniz bu davetiye ile birlikte çalışma şeklinizle alakalı olarak hazırlamanız gereken diğer evraklar olacaktır. Durumunuza uygun evrakları web sayfamızdan çok detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetlerimizi de arayarak durumunuza uygun hazırlamanız gereken evrak listesini tarafınıza ulaştırmalarını isteyebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır. 

Umuyoruz ki bu yazımızda size yardımcı olabilmişizdir. Diğer bütün sorularınız için bize her zaman yazabileceğinizi, arayabileceğinizi lütfen unutmayınız. Euroasia GVS ailesi olarak memnun olduğumuzu belirtir, mutlu yarınlar dileriz.  

EAGVS Almanya vizesi Adana başvuru merkezi telefon numarası +90 (322) 245 01 03'dur. Ulaşım bilgileri için Almanya vizesi Adana sayfamızı ziyaret ediniz. 

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver