x
Almanya

Vize İşlemleri

Almanya

Telefon/Faks

+90 (282) 255 50 37

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

tekirdag@eagvs.com

Almanya Vize Başvurusu, Tekirdağ

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şube sayfasına hoş geldiniz. Sayfamız aracılığıyla Almanya - Schengen vizesi hakkında gerekli olan 2023 yılı güncel bilgilere ulaşabilir, detaylı bilgi için yetkililerimizle +90 (282) 255 50 37 numaralı telefon aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

Almanya Vizesi Kimlere Gerekir, Tekirdağ

Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahipleri Almanya vize başvurusu yapmak mecburiyetindedirler. Schengen üyesi olan Almanya'ya seyahat edebilmeniz için bir schengen vizesine sahip olmanız gerekmektedir. Schengen vizesi, schengen üyesi olan ülkeleri kapsar ve bu vizeye sahip olarak size verilen süre mahiyetinde Almanya başta olmak üzere bu ülkeleri ziyaret edebilirsiniz. Schengen vizesi diğer vizelere göre daha zorlu bir süreç olduğu için başvuru işlemlerinizi bireysel olarak yapmak yerine Euroasia GVS  farkı ile yapabilirsiniz.

Hususi (Yeşil) Pasaport, Hizmet (Gri) Pasaportu ve Diplomatik (Siyah) Pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları 180 gün içerisinde 90 günü aşmayan seyahatleri için Almanya vizesi başvurusundan muaf tutulmaktadır.

Almanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır, Tekirdağ

Almanya Schengen vize başvurusunun ilk aşaması, Almanya vize başvuru formunun doldurulmasıdır. Euroasia GVS Tekirdağ şube yetkililerimize ulaşarak bilgilerinizi, seyahat amacınızı ve mesleki durumunuzu ilettiğiniz takdirde Almanya vize başvuru formunuz yetkililerimiz tarafından doldurulacaktır.

Her ülkenin vize başvurusu aşamalarında başvuru yapan bireylerden önemle istediği bir takım belgeler bulunduğu gibi  Almanya- Schengen vizesi için de iletilmesi gereken bir takım önemli belgeler vardır. Pasaport, banka hesap dökümü, vukuatlı nüfus kayıt örneği, banka dekontu gibi belgeler her ne kadar başlıca belgeler olsa da Almanya- Schengen vizesi için gerekli olan belgeler, seyahat amacınıza ve mesleki durumunuza göre farklılık gösterebilir bunun için,  +90 (282) 255 50 37 numaralı  Euroasia GVS Tekirdağ şubemizi arayarak, yetkililerimizle görüşebilir, gerekli olan belgeler listesini talep edebilirsiniz. Euroasia GVS Tekirdağ şube yetkilerimiz gerekli olan tüm işlemleri sizler adına yapacak ve vize başvuru işleminiz en kısa sürede başlayacaktır.

90 günü aşan seyahatlerde, hangi pasaport sahibi olursanız olun Almanya Ulusal Vizesine başvuru yapmanız gerekmektedir.

Almanya vizesi için biyometrik veri (parmak izi) işlenmesi zorunludur, eğer daha önce Almanya seyahati yapmamış ve schengen vizesi sahibi olmadıysanız, parmak izinizin yetkililerimiz tarafınca sisteme iletilmesi gerekmektedir.

Almanya Vizesi Başvuru Noktaları, Tekirdağ

Almanya vizesine yapılan başvuru merkezleri illere göre farklılıklar göstermektedir. Almanya vize başvurusunda karar mercii İstanbul Almanya Başkonsolosluğudur. Tekirdağ' da yaşayan vatandaşlarımızın başvurusu İstanbul Almanya Başkonsolosluğuna iletilecek, Euroasia GVS Tekirdağ şubesi olarak işlemlerin hızlanabilmesi adına EAGVS İstanbul şubesiyle de iletişim halinde olacağız.

Almanya Vize ücreti, Tekirdağ

Diğer vize türlerine göre farklılık gösteren Schengen vizelerinde ücretlendirme mesleki durumunuz ve seyahat amacınıza göre farklılıklar gösterebilir. Euroasia GVS Tekirdağ yetkililerimizle iletişime geçerek 2023 Almanya vize ücretini gösteren şemayı e-mail yoluyla talep edebilirsiniz. Size iletilen tutar, bizim hizmet bedelimiz, Almanya başkonsolosluğu harç ücreti ve konsolosluk işlem ücretlerinin toplam tutarıdır.

Almanya Vizesi Kaç Günde Çıkar, Tekirdağ

Gerekli olan belgelerin tam ve eksiksiz olması vize sonuçlanma tarihine fazlasıyla etki edecektir. Bu belgelerde bir sıkıntı olmadığı takdirde Almanya schengen vizeniz 2-4 hafta içerisinde sonuçlanacaktır. Olumlu sonuçlanan Almanya Schengen vizeniz en kısa süre içerisinde tarafınıza iletilecektir.Euroasia GVS Tekirdağ şubesi olarak, sanatın, tarihin, eğlencenin başlıca ülkelerinden biri olan Almanya seyahatinizde iyi tatiller dileriz.

Almanya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';