x
Almanya

Vize İşlemleri

Almanya

Almanya Hakkında Sorular & Yorumlar

Almanya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Soru Sor

Vize Başvurusu Almanya
F. Aslan 14/03/20, 13:04 Cevabı Görüntüle
Merhaba, 12-17 Haziran 2020 tarihleri arasına Almanya’ya gitmek istiyorum, teknisyen olarak bir hastanede çalışıyorum. İstanbul’da Beşiktaş’ta ikamet ediyorum. Vize başvurusu Almanya Konsolosluğu’na yapılmalı? Turistik seyahat yapmayı planlıyorum. Otel ve uçak rezervasyonlarımı yaptım. Yardımcı olabilir misiniz?
Almanya Vizesi İçin Muvafakatname
E. Gediz 26/03/20, 17:13 Cevabı Görüntüle
13 yaşındaki oğlumla Berlin’e ablamın yanına tatile gitmek istiyoruz. Babası ile yollarımızı ayıralı 3 yıl oldu. Velayet bende. Almanya vizesi için muvafakatname gerekir mi?
Almanya Vizesi 2020
H. Kalan 30/01/20, 17:45 Cevabı Görüntüle
Soru: Merhaba, Mart’ta kuzenimin düğününe gitmek istiyorum, öğrenciyim Almanya vizesi 2020 yılı için başvuru şartları ve gerekli evrakları nelerdir? Nasıl başvuru yapabilirim?
Almanya Vize Şartları
Y. Baydar 13/03/20, 17:56 Cevabı Görüntüle
Merhaba, karım ve ben Almanya’ya gitmek istiyoruz turistik olarak, ikimiz de emekliyiz. Ankara’da yaşıyoruz vize işlemlerimizi size yaptırmak istiyoruz. Almanya vize şartları, hizmetleriniz ve gerekli belgeler hakkında detaylı bilgi verebilir misiniz?
Almanya Vize Merkezi
Y. Aldırmaz 23/03/20, 15:58 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Sigortalı olarak özel bir şirkette çalışıyorum. İlk kez vize alacağım. Almanya’daki amca oğullarımın yanına gitmeyi düşünüyorum. Meslek evrakları tam olarak ne oluyor? Vize işlemlerinden hiç anlamadığım için Almanya vize merkezi aracılığıyla vize başvurusu yapabilir miyim?
Almanya Vize Başvuru Merkezi 2020
C. Gülertürk 30/01/20, 18:30 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Almanya ziyaret vizesi başvurusu yapmak istiyorum. Başvurunun Almanya vize başvuru merkezine yapılması gerektiğini duydum. Ücreti başvuru merkezi banka hesabına mı ödeyeceğim? Almanya vizesine firmanız kanalı ile başvurursak bizim neler yapmamız gerekiyor?
Almanya Schengen Vizesi
G. Durmaz 28/02/20, 17:57 Cevabı Görüntüle
Erkek arkadaşımla birlikte bu yaz Avrupa turu yapmak istiyoruz. İlk olarak Almanya’dan başlayacağımız için vizeyi Almanya’dan almamız gerektiği söylendi. Eskişehir’de öğrenciyim erkek arkadaşım çalışıyor. Almanya Schengen vizesi için ne zaman başvuru yapmalıyız bir de ikimizin de ayrı ayrı hazırlaması gereken evraklar nelerdir?
Almanya Vize Danışmanlık
D. Tanyar 18/03/20, 22:43 Cevabı Görüntüle
Merhaba Almanya ziyaret vizesi başvurusu yapmak istiyorum, seyahatimi temmuz ayı için planlıyorum. Davetiyeyi arkadaşım mayısta gönderse o davetiye ile başvuru yapabilir miyim? Geçen yıl Fransa vizesi almıştım, başvurumu sizin üzerinizden yapmam mümkün mü? Almanya vize danışmanlık hizmetiniz hakkında bilgi verir misiniz? Teşekkürler.
Almanya İçin Vize
Y. Güler 04/03/20, 13:50 Cevabı Görüntüle
Merhaba güzellik uzmanıyım. İstanbul’da bir güzellik merkezinde çalışıyorum. Haziran 2020’de kullanacağım iznim için nişanlımla vize almak istiyoruz. Almanya için vize şartları nelerdir ve hangi evrakları hazırlamalıyız? İkimiz de SGK’lıyız ve fazla birikimimiz de yok. Hesabımızda 10 bin TL olması yeterli olur mu?
Almanya Vize Türleri
Z. Işıldar 23/03/20, 16:25 Cevabı Görüntüle
Almanya’da akrabam var ama tatil için gitmek istiyorum. Almanya vize türleri hakkında bilgi almak istiyorum. Hangi vizeye başvurmam gerekir, ziyaret mi turistik mi?
Almanya Vizesi Sponsor
M. Ertürk 28/03/20, 14:41 Cevabı Görüntüle
Merhaba, ben 16 yaşındayım ve Alman vatandaşı bir aile ile Almanya'ya gideceğim kendi arabaları ile. Onlar bana davetiye yollayacaklar. Muvafakatnameye sahibim. Almanya vizesi sponsor şartları nelerdir? Davetiyenin yanında Alman tanıdıklarım ihtiyaçlarımın karşılanacağına dair resmi evrakı gönderebilirler ve masraflarımın karşılanacağına dair belgeyi nereden almaları gerek? Masrafların karşılanacağına dair belge ve davetiye aynı şey mi?
Ev Hanımlarına Almanya Vizesi
N. Şenlik 26/03/20, 17:37 Cevabı Görüntüle
Merhaba, ev hanımlarına Almanya vizesi başvurusu yapmak mümkün mü? Almanya’da yaşayan akrabalarım var daha önce 3 aylık Schengen vizesi ile ziyaret amaçlı gittim. Kendileri pansiyon ve cafe işletmeciliği yapıyorlar. Ben ev hanımıyım eşim benimle gelmeyecek izin alamadığı için. Eşimin mi bana sponsor olması daha doğru olur, Almanya’daki akrabalarımın mı? Yardımcı olursanız memnun olurum.
Serbest Meslek Sahiplerine Almanya Vizesi
V. Ergülen 26/03/20, 17:27 Cevabı Görüntüle
Ben video editörüyüm. SSK’lı çalışan değilim. Reklam ve film projelerinden 4-5 ayda bir toplu halde aldığım gelirim var. Aylık düzenli gelirim yok. Serbest meslek sahiplerine Almanya vizesi nasıl alınır? Ret çıkma ihtimali var mı?
Kira Geliri İle Almanya Vizesi
M. Deniz 26/03/20, 17:18 Cevabı Görüntüle
Merhaba ben inşaat mühendisiyim ama sağlık problemlerim nedeniyle 1 yıldır çalışmıyorum. Evliyim, eşim emekli, kirada evimiz var. Emekli maaşı ve kira geliri ile Almanya vizesi için başvuru yapma şansımız var mı? Kiracımız aynı zamanda akrabamız, kirayı elden alıyoruz. Bu şartlarda başvuru yapabilir miyim?
Almanya Sanatçı Vizesi
Ş. Tekin 26/03/20, 17:06 Cevabı Görüntüle
Ben moda tasarımcısıyım. 2 yıldır el yapımı ayakkabılar tasarlıyorum. Bunun dışında da asıl para kazandığım ürünler ev eşyaları oluyor. Instagram temelli olarak butik ahşap ürünleri pazarlıyorum. Erkek kardeşimle birlikte Almanya’ya gitmek istiyoruz. O öğretmen olduğu için yeşil pasaportu var, ben Almanya sanatçı vizesi kategorisinden mi başvuru yapmalıyım?