x
Almanya

Vize İşlemleri

Almanya

Almanya Hakkında Sorular & Yorumlar

Almanya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Soru Sor

Almanya Vize Ücreti 2021
N.K. 12/01/21, 15:51 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Almanya vize ücreti 2021 yılında değişti mi acaba? Biz bir grup arkadaş Almanya'ya turistik olarak gitmeyi planlıyoruz bu yaz. Her şey yolunda giderse tabi. Grubumuzda iki kişi özel sektör çalışanı, bir kişi kamu çalışanı fakat yeşil pasaportu yok bordo pasaportlu, 1 kişi de 5 yaşında Türk vatandaşı. Bu durumda hepimiz nasıl bir dosya hazırlamalıyız? Asıl sorum ise vize masraflarımız ne kadar olacak?
Almanya Vize 2021
T.D. 12/01/21, 15:08 Cevabı Görüntüle
Merhaba Almanya vize 2021 başvuruları şu an açık mıdır? Almanya'daki kız kardeşim riskli bir hamilelik geçiriyor, yerinden kalkmaması gerekiyor doktor raporları da mevcut bu konuda. Ben ev hanımıyım Almanya'daki eniştem seyahat masraflarımı karşılayacak. Nasıl bir başvuru süreci izlemem gerekiyor ve hangi evrakları sunmam lazım? Almanya'dan hangi evraklar gelmesi gerekir?
Almanya Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2021
K.P. 11/12/20, 15:39 Cevabı Görüntüle
Merhaba, ben Almanya vizesi için gerekli evraklar 2021 konusunda bilgi almak istiyorum. Ben hem çalışıyorum hem de yüksek lisans öğrencisiyim. Almanya'ya ziyaret amaçlı gideceğim, kız arkadaşım orada yaşıyor ve evlenme teklif edeceğim. Web sitenizi incelediğimde gerekli evrakları meslek grubuna göre belirlemem gerektiğini okudum fakat hem çalışan hem öğrenci olduğum için evrakları neye göre hazırlamam gerektiğini kestiremedim. Ayrıca sizin aracılığınız ile başvuru yapmak istersem vize ücretleri ne olur?
Almanya Vizesi İçin Muvafakatname
E. Gediz 26/03/20, 17:13 Cevabı Görüntüle
13 yaşındaki oğlumla Berlin’e ablamın yanına tatile gitmek istiyoruz. Babası ile yollarımızı ayıralı 3 yıl oldu. Velayet bende. Almanya vizesi için muvafakatname gerekir mi?
Almanya Vize Şartları
Y. Baydar 13/03/20, 17:56 Cevabı Görüntüle
Merhaba, karım ve ben Almanya’ya gitmek istiyoruz turistik olarak, ikimiz de emekliyiz. Ankara’da yaşıyoruz vize işlemlerimizi size yaptırmak istiyoruz. Almanya vize şartları, hizmetleriniz ve gerekli belgeler hakkında detaylı bilgi verebilir misiniz?
Almanya Vizesi Kaç Para 2021
İ.H. 20/01/21, 14:24 Cevabı Görüntüle
Hayırlı işler Almanya vizesi kaç para 2021 yılında zam yapıldı mı? Daha önce ben öğrenciyken abimle birlikte turistik olarak vize alıp gitmiştim Almanya'ya ama ta 2013 yılında gitmiştim. Şu an öğrenci değilim özel bir şirkette muhasebecilik yapıyorum. Şirket gönderecek beni Almanya'ya çünkü orada şirketin şubesi var. Bu durumda benim hazırlamam gereken evraklar nelerdir? Bir de başvuruya benim gelmem gerekecek mi çünkü daha önce parmak izi vermiştim. Teşekkürler
Almanya Vize Merkezi
Y. Aldırmaz 23/03/20, 15:58 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Sigortalı olarak özel bir şirkette çalışıyorum. İlk kez vize alacağım. Almanya’daki amca oğullarımın yanına gitmeyi düşünüyorum. Meslek evrakları tam olarak ne oluyor? Vize işlemlerinden hiç anlamadığım için Almanya vize merkezi aracılığıyla vize başvurusu yapabilir miyim?
Almanya Schengen Vizesi
G. Durmaz 28/02/20, 17:57 Cevabı Görüntüle
Erkek arkadaşımla birlikte bu yaz Avrupa turu yapmak istiyoruz. İlk olarak Almanya’dan başlayacağımız için vizeyi Almanya’dan almamız gerektiği söylendi. Eskişehir’de öğrenciyim erkek arkadaşım çalışıyor. Almanya Schengen vizesi için ne zaman başvuru yapmalıyız bir de ikimizin de ayrı ayrı hazırlaması gereken evraklar nelerdir?
Almanya Vize Danışmanlık
D. Tanyar 18/03/20, 22:43 Cevabı Görüntüle
Merhaba Almanya ziyaret vizesi başvurusu yapmak istiyorum, seyahatimi temmuz ayı için planlıyorum. Davetiyeyi arkadaşım mayısta gönderse o davetiye ile başvuru yapabilir miyim? Geçen yıl Fransa vizesi almıştım, başvurumu sizin üzerinizden yapmam mümkün mü? Almanya vize danışmanlık hizmetiniz hakkında bilgi verir misiniz? Teşekkürler.
Almanya İçin Vize
Y. Güler 04/03/20, 13:50 Cevabı Görüntüle
Merhaba güzellik uzmanıyım. İstanbul’da bir güzellik merkezinde çalışıyorum. Haziran 2020’de kullanacağım iznim için nişanlımla vize almak istiyoruz. Almanya için vize şartları nelerdir ve hangi evrakları hazırlamalıyız? İkimiz de SGK’lıyız ve fazla birikimimiz de yok. Hesabımızda 10 bin TL olması yeterli olur mu?
Almanya Vize Türleri
Z. Işıldar 23/03/20, 16:25 Cevabı Görüntüle
Almanya’da akrabam var ama tatil için gitmek istiyorum. Almanya vize türleri hakkında bilgi almak istiyorum. Hangi vizeye başvurmam gerekir, ziyaret mi turistik mi?
Almanya Vizesi Kaç Günde Çıkar 2021
E.K. 20/01/21, 14:02 Cevabı Görüntüle
Merhaba Almanya vizesi kaç günde çıkar 2021 yılında başvuru şartları ve süreleri değişti mi acaba? Bizim mart ayında Almanya'da olmamız gerekiyor. Şirket ortağı genel müdürümüz ve iki satış uzmanı olarak Almanya'ya gitmemiz gerekmektedir. Almanya'daki şirket bize ticari davetiye gönderebileceğini belirtti. İnternette hep belediye onaylı davetiye olarak okuyorum, biz de mi onaylı davetiye sunmalıyız? En erken ne zaman başvuru yapmamız gerekir? Başvuru sürecinde yardımcı olur musunuz?
Almanya Öğrenci Vizesi 2021
H.P. 20/01/21, 10:45 Cevabı Görüntüle
Merhaba Almanya öğrenci vizesi 2021 başvurularına ne zaman başvuru yapabiliyoruz? Ben Şubat ayında mezun oluyorum makine mühendisliğinden ve Eylül 2021'de Almanya'da yüksek lisansa başlamak istiyorum hemen. Bu durumda süreci nasıl ilerletmem gerekiyor? Şu an görüştüğüm birkaç okul var fakat henüz resmi bir kabul almadım. Bu durumda yine de öğrenci vizesi başvurusu yapabilir miyim?
Almanya Transit Vize 2021
Y.K. 12/01/21, 16:55 Cevabı Görüntüle
Merhaba Almanya transit vize 2021 yılında hangi şartlarda verilmektedir? Benim geçerli ABD vizem var fakat 2017 yılında aldığım bir vize ve 10 yıl geçerliliği var biliyorsunuz. Amerika seyahatim var uçağım Frankfurt aktarmalı olacak. Vizeyi aldığım tarihe bağlı olarak Almanya'dan transit vize almam gerekecek mi? Havayolu şirketim de yeterli bir bilgi vermedi uçuş öncesi bu bilgiyi nasıl teyit edebilirim? Vize almam gerekirse işlemleri nasıl yapmalıyım?
Almanya Vizesi Nasıl Alınır 2021
A.E. 20/01/21, 13:41 Cevabı Görüntüle
Merhaba, ben Kayseri'de yaşıyorum Almanya vizesi nasıl alınır 2021 yılı evrakları nelerdir? Daha önce hiç yurtdışına çıkmadım, Almanya'da evli ve orada yaşayan kız kardeşimin yanına ziyarete gitmek istiyorum. Ben özel bir okulda öğretmenim Kayseri'de başvuru yapmak için neler yapmam gerekiyor? Almanya'dan kız kardeşimin göndereceği kağıtla pasaportumu sunmam yeterli mi oluyor? Sorularımı mazur görmenizi ve yardımcı olmanızı dilerim.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES