x
Almanya

Vize İşlemleri

Almanya

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

+90 (332) 225 40 20

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

konya@eagvs.com

Almanya Vize Başvuru, Konya

Değerli ziyaretçilerimiz,

Euroasia GVS Konya Şube Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Ziyaret etmekte olduğunuz sayfa Konya ve çevre şehirlerde ikamet eden yolcularımıza vize başvuru işlemlerinde yol gösterici olması açısından hazırlanmıştır. Almanya Vizesi Konya başvuru işlemleri için sayfamızdan destek alabilirsiniz. Ancak başvuru işlemleri için hazırlıklara başlamadan önce mutlaka temsilcilerimizle görüşmeli ve değişen prosedürler olup olmadığını öğrenmelisiniz. İlk kez Almanya vizesi başvurusu yapıyorsanız temsilcilerimizden başvuru desteği almanızı tavsiye ederiz.

Almanya Vizesi Konya Vize İşlemleri İçin E-posta Adresimiz:

konya@eagvs.com

Konya’dan Almanya Vizesi Başvurusu Yapılabilecek Şehirler:

Almaya vize başvurusu yapmak için bölge ayrımı bulunmamaktadır. Kırşehir, Kayseri, Gaziantep, Niğde, Karaman, Mersin, Adıyaman, Elazığ, Aksaray, Nevşehir, Çankırı, Çorum ve diğer tüm şehirlerde ikamet eden yolcularımız işlemlerini zorluk çekmeden Euroasia GVS ile tamamlayabilir. 

Başvuru sahibi dilediği ofislerden başvuru desteği alabilir. Ancak daha önce vize başvuru işlemleri için parmak izi vermemiş yolcularımız parmak izi işlemleri için şahsen başvuru merkezlerinde bulunmalıdır. Konya’da parmak izi vermek için uygun bir başvuru merkezi olmadığından dolayı yolcumuz Ankara, İstanbul, Gaziantep, İzmir, Antalya, Bursa, Trabzon’da bulunan başvuru merkezlerinde bizzat bulunup biometri prosedürlerini gerçekleştirmelidir.

Konya’dan Almanya Vizeleri Nasıl Alınır?

Almanya Vizesi Konya başvuruları için öncelikle yolcularımız bizlere mail ya da çağrı merkezlerimiz yolu ile ulaşmalıdır. Sizlere en güzel şekilde yardımcı olabilmemiz için seyahat amacınız ve Türkiye’deki mesleki durumunuz hakkında bilgi sahibi olmamız gerekir. Bizlere gereken bilgileri aktardıktan sonra başvurunuz için geçireceğiniz süreyi planlamaktayız. 

Bu aşamadan sonra yolcumuza gerekli güncel evrak listesiniz mail ya da sms yolu ile iletmekteyiz. Yolcumuz aldığı bilgiler doğrultusunda evraklarını hazırlayarak en yakın şubemize kargo, kurye ya da 3. Kişiler aracılığı ile ulaştırabilir. Temsilcilerimiz gönderilen evrakların kontrolünü tek tek sağlayacak ve eksik ya da yanlış herhangi bir belge varsa doğru belgeyi temin etmeniz konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Almanya vizesi Konya başvuru işlemleriniz için sizlere her aşamada destek olarak kolay ve sorunsuz bir başvuru geçirmeniz adına elimizden gelen desteği sağlamaktayız.

Konya’da Almanya Konsolosluğu Var mıdır?

Konya’da bir Almanya konsolosluğu bulunmamaktadır. Ancak başvuru işlemleri yetkilendirilmiş başvuru merkezleri aracılığıyla yapılmaktadır. Euroasa GVS ofislerimizden başvuru işlemleri için rahatça destek alabilir, başvuru merkezlerinin bulunduğu her şehirden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Konya’dan Yapılacak Almanya Vize Başvurularım İçin Hangi Numarayı Arayabilirim?

Konya’dan Almanya vizesi için işlem başlatacak yolcularımız sayfamızda bulunan iletişim numaralarınız arayarak destek isteyebilir. Almanya vizesi Konya başvurularınız için sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Konya’dan Almanya Vizesine Başvurulması Halinde Şahsen Bulunulması Gereken Bir Yer Var mıdır?

Almanya vizesi Konya başvuru işlemleri için bizlere müracaat edecek yolcularımız son 3 yıl önce herhangi bir schengen ülkesi için parmak izi vermişse şahsen gelmeden evraklarını kargo, kurye ya da üçüncü kişiler vasıtasıyla göndererek başvuru işlemleri tamamlanabilir. 

Ancak herhangi bir schengen ülkesi için parmak izi vermemiş yolcularımız parmak izi işlemleri için bir defaya mahsus olmak üzere başvuru merkezine gelmesi gerekecektir. Başvuru merkezi tercihi yolcunun isteğine göre farklı merkezlerden seçilebilir.

Konya’dan Yapılacak Almanya Vize Başvuruları İçin Randevu Almak Zorunlu Mudur?

Almanya vize başvuru işlemlerinin tamamlanabilmesi için randevu almak zorunludur. Randevusuz başvuru yapılamamaktadır. Ancak ofislerimizden başvuru desteği almak için randevu almanıza gerek yoktur. Mesai saatleri içinde ofislerimizi ziyaret edebilir, çağrı merkezlerimiz aracılığı ile sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Euroasia GVS Almanya departmanı, Konya’dan yapılacak vize başvurularınızda randevu günü oluşturma desteği vermekte ve sizlerin onayına sunmaktadır.  Parmak izi güncel olan yolcularımız randevu gününde şahsen başvuru merkezine bulunmak zorunda değildir.

Konya’dan Yapılacak Almanya Vizesi Başvuruları Kaç Günde Sonuçlanmaktadır?

Almanya vize başvuruları randevu gününden sonra 10 ile 15 iş günü arasında sonuçlanır. Konsolosluk biriminin yoğunluğuna ve resmi tatillerin varlığına göre bu süreler uzayabilmektedir. Seyahatinize 15 iş günü kala başvuru işlemlerinizi tamamlamanızı tavsiye ediyoruz.

Konya’dan Yapılan Almanya Vize Başvurusu İçin Hazırlanması Gereken Evraklar

Almanya vizesi Konya başvuru işlemleri için kişilerin seyahat amacına ve mesleki durumuna uygun evraklar ibraz etmesi gerekir. Başvuru sahipleri aşağıdaki Almanya vize türüne göre evraklarını hazırlamalıdır:

Almanya turistik vizesi
Almanya ticari/konferans vizesi
Almanya aile ve arkadaş ziyareti vizesi

Almanya vizesi için seyahat amacına ve mesleki durumunuza uygun evrak listelerine ulaşmak için lütfen sayfalarımızı inceleyiniz.

Almanya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';